646 Shares 3607 views

Smartphone EXPLAY Fresh: opinie, ceny i specyfikacje

Firma EXPLAY zyskał jako producent niedrogiej, ale bardzo funkcjonalny smartphone. Z tego powodu oczekiwać, że wyjście jednego z gadżetów w szczytach nie jest konieczne. Ale jeden wyjątkowy i atrakcyjny model tej firmy posiada smartfona. A jej nazwa – EXPLAY Fresh.

EXPLAY Fresh Nowy użytkownik dostaje dobre recenzje. Powodem tego jest doskonałą wydajność, bardzo nietypowy i nowatorski projekt jest dość niski koszt. Ale spójrzmy na to smartphone w sposób bardziej szczegółowy, a koncentrując się na opinie użytkowników, możemy dojść do wspólnych wniosków.

wygląd

W wyglądzie, EXPLAY Świeże, pomimo niskich kosztów, mogą być łatwo przypisane do smartfonów średniej kategorii cenowej. Tak, ciało, choć wykonana z tworzywa sztucznego, ale sam gadżet waży mniej niż 170 gramów. Zgadzam się, to jest ogromny plus dla smartphone z wyświetlaczem pięć cali.

Tylny panel jest wykonany z miękkiego tworzywa sztucznego z powłoką SoftToutch. To może być zdejmowana i siedmiu różnych kolorach. Ze względu na to plastikowy smartphone łatwo trzymać w dłoni, podczas gdy nie jest on objęty odcisków palców. Nawet po długie skarpety w jego pokrywie kieszeni nie zostanie skasowany i pozostaje taka sama, jak przy zakupie. Nie zapominaj, że plastik będzie chronić swój telefon z małych obciążeniach, ale w przypadku upadku awarii jest gwarantowane.

Jest to kolejna ciekawa funkcja, która ma telefon EXPLAY świeże. Opinie po prostu entuzjastą możliwością wymiany karty SIM bez wyłączania maszyny i procedury usuwania baterii. Odnosi się to również do flash, które można włożyć w ten sam sposób.

W odniesieniu do przodu smartfonie oko łapie duży ekran o przekątnej 5 cali. Znajduje się w górnej części słuchawki i kamery do rozmów wideo. Poniżej wyświetlacza znajduje się standardowe klawisze dotykowe, „Dom”, „Menu” i „Anuluj”. Ręce do ich lokalizacji szybko przystosować. Warto zauważyć, rama bolshevat wokół ekranu. Choć wygląda na nieco odrapany, wizualnie zwiększenie smartphone, ale można trzymać urządzenie, bez martwienia się o to, co będzie losowo czujnik naruszone.

Górna granica jest wyposażony microUSB gniazdo do ładowania i synchronizacji z PC, a wyjściem do słuchawek. Po przeciwnej stronie na dole jest tylko otwór na mikrofon.

Lewa krawędź posiada podwójną regulację głośności przycisk, a prawo – przycisk zasilania i blokady. Jak można zauważyć, EXPLAY Fresh nie jest dużo obfituje klucze, ale to czyni go wyjątkowym.

Tylny (lewy górny róg) jest kamera, która położona jest w pobliżu lampy. Na dole można zauważyć nieokreślony znak producenta, a pod nim – a dynamika grid zadzwonić EXPLAY Fresh. Informacje zwrotne od tych, którzy już korzystają ten gadżet, o wielkości i jakości dźwięku, gdy dzwonisz dobre. Słyszę wszystko jasno i bez zbędnych zakłóceń.

Ogólnie rzecz biorąc, wygląd smartphone, aby uzyskać dobre stopnie. W jego ręka jest wygodne, nic nie przeszkadza, przyciski funkcyjne nie wciśnięty przypadkowo. O wygląd EXPLAY Świeże opinie są w większości dobre. Jedyna uwaga jest pewna niezręczność, ale dzięki jakości smartfon jest dość wygodnie leży w dłoni.

parametry techniczne

Oglądane smartphone można nazwać klasyczny gadżet klasy średniej. Rozważyć jego możliwości bardziej szczegółowo:

– System operacyjny: Android wersja 4.2.

– Wskazanie: matryca IPS przekątnej – 5 cali, rozdzielczość – 1280×720 pikseli, czujnik pojemnościowy.

– Kamera: Strona główna – 8 megapikseli, lampę błyskową, autofocus, aparat z przodu – 2 megapiksele.

– Procesor 4-rdzeń MTK6582 1,3 GHz graficzny – Mali-400 MP2.

– RAM: 1 Gb.

– Pamięć: 4 GB.

– Obsługa kart pamięci: microSD do 32 GB.

– liczba kart SIM: 2.

– Bateria: Li-Ion 2000 mAh.

– Inne: 3G, Wi-Fi, GPS, Bluetooth 4.0, radio FM.

– wymiary: 138.4 x 74.3 x 10 mm;

– Cena: od 6500 do 8000 rubli.

Na podstawie tych wskaźników, telefon komórkowy EXPLAY Świeże opinie muszą być bardzo dobre. A on je ma. Wart swojej ceny po prostu doskonały.

pokaz

Jak wskazano w specyfikacji EXPLAY świeży, ma pięć-calowy wyświetlacz, który jest wykonany na bazie IPS-matrycy. Rozdzielczość ekranu przyzwoity, to 1280×720 pikseli. Warto zauważyć, że nie wszystkie gadżety średnia kategorii cenowej są takie wskaźniki nie wspomnieć o linii budżetowej, do której EXPLAY świeże.

Co do kątów widzenia, to nie ma żadnych skarg tutaj członkach. Wszystkie bardzo ładne, jasne i kontrastu. Ze względu na wysoką rozdzielczość wyświetlacza pikseli są praktycznie niewidoczne nawet pod bardzo ścisłej kontroli. Smartphone EXPLAY Fresh na ekranie staje się bardzo dobre opinie, i to jest ogromny plus dla reputacji firmy.

produktywność

Podstawa smartfon służy jako potężny czterordzeniowy procesor. Jego sprawność energetyczna ma pozytywny wpływ na czas pracy w trybie offline.

Smartphone EXPLAY Fresh dostaje negatywne opinie na temat pamięci RAM. Ta pamięć o pojemności 1 GB. Jednak ta wystarczy do normalnej pracy większości zastosowań. Nie jest to również bardzo zadowoleni z ilości pamięci. Ale dostępne 4 GB można łatwo rozszerzyć do 32 GB pamięci. Jednak wszystkie z tych wskaźników, a więc są bardzo wysokie dla maszyny budżetu.

Powered smartfon działa dobrze znane mobilnych systemów operacyjnych Android wersji 4.2. Natychmiast uderzyło przez brak standardowych zastosowań dla niego. Ale jest wiele wstępnie zainstalowane oprogramowanie na Yandex. prezent z zakupu użytkownik otrzymuje dodatkowo bonusy od firmy EA Games.

kamera

Zgodnie z tradycją, smartphone EXPLAY Fresh ma dwie kamery: przednią i najważniejsze. Pierwszy jest macierzą 2 MN. Oczywiście, można oczekiwać żadnych konkretnych wyników z przedniej kamery nie warto, ponieważ jest on przeznaczony tylko dla wideo.

Głównym kamera 8 matrycy megapikselowych. Ponadto, auto-focus i lampą błyskową. Przedstawiamy zdjęcia zrobione tym aparatem, możemy stwierdzić, że nie jest gorsza jakość obrazu małych aparatów cyfrowych.

Chciałbym powiedzieć, że oprócz wyświetlacza EXPLAY Fresh dostaje dobre opinie, ponieważ kamery. Jedyny minus – na szybkość reakcji AF. Jednak warto zauważyć, że na wszystkie linie budżetowe są po prostu wspaniałe.

Pakowanie i opakowania

Telefon EXPLAY Fresh ma dobre recenzje, a ze względu na jego opakowaniu. Wchodzi on w kartonowym pudełku z drukowanych obrazów smartphone, nazwy i cech. Wydruk jest kolorowy.

Otwarciu pokrywy, widać sam smartfon, który jest w filmie wstrząsy. Obok niego znajdują się w innych zagłębieniach kabla microUSB, zasilacz, instrukcję użytkowania i gwarancji. Ogólnie rzecz biorąc, nic więcej. wyposażenie standardowe.

opinie użytkowników

Opinie EXPLAY Fresh Black, jak już wspomniano, jest dość dobry. Dla smartphone budżetu, był bardzo ładny i funkcjonalny. Szczególnie zadowoleni z ekranu użytkownika. Jest to zrozumiałe, ponieważ ma przyzwoitą rozdzielczość, która umożliwia łatwe oglądanie filmów w jakości HD. Ponadto, nie zawiódł nas kamery główne dzięki swojej naturalnej reprodukcji kolorów i doskonałą jakość obrazu.

Bateria jest dość silny i pozwala używać smartfonu przy maksymalnych ustawieniach bez ładowania dłużej niż jeden dzień. Osiąga się to dzięki doskonale zrównoważonym zużyciu energii.

Jeśli chodzi o negatywne aspekty, a następnie są one prawie na miejscu. Brak krytycznych zastosowań w załączając trochę smutny. Ale zawsze można pobrać z Internetu. EXPLAY Fresh czarny ujemne sprzężenie zwrotne jest o szybkości połączenia przez Wi-Fi. Nie jest jasne, dlaczego, ale gdy smartfon jest podłączony do sieci bezprzewodowej, rozpocząć regularne zawiesić. Wygląda na to, bagatela, ale w tym samym czasie, nieco przygnębiające.