312 Shares 9460 views

Marka papierosów: lista. Stemple cienkie papierosy

Żadne źródła nie znajdziesz dokładną datę, wskazując datę, w której ludzkość najpierw zapoznał się z tytoniem. Smak wiele wieków temu mieszkańcy wiedzieli, Ameryce i Azji. Dla niektórych krajów, takich jak starożytnych Azteków, tytoń był koniecznością, ponieważ był integralną częścią rytuałów.

Tytoń w Rosji

Rosjanie spotkali się z tytoniem w XVI wieku. Ten produkt został szybko zyskuje popularność, mimo że kościół został całkowicie przed jego użyciem.

Kapłani nie wolno palić tytoniu jest przypisana do jednego z grzesznych pokus. Tymczasem, jak widać, palenie nie tylko złowiony w Rosji, ale nadal istnieje. Po tym wszystkim, każdego dnia możemy obserwować w oknie wystawowym, w którym widzimy wiele marek papierosów.

Oczywiście, wszyscy wiemy, że „Ministerstwo Zdrowia ostrzega …”, ale nie każdy jest w stanie łatwo pozbyć się złego nawyku. I nie wszyscy chcą.

Do tej pory osoba jest oceniana w pewnych kręgach, na podstawie tego, co marka papierosów woli. W tym artykule, staraliśmy się dowiedzieć, jakie są najbardziej popularne i zakupione istnieją marki papierosów? Lista pierwszej dziesiątce poniżej.

top

Produkować papierosy Marlboro rozpoczęła się w 1924 roku. Od najwcześniejszych lat, marka ta stała się wiodącą pozycje na światowych rynkach i daje je do innych produktów jest bardzo rzadkie. Produkuje te papierosy firmy „Philip Morris”. Istnieją trzy rodzaje papierosów Marlboro – czerwony, złota i srebra. Są one sprzedawane na całym świecie.

drugie miejsce

W naszych sklepach można zobaczyć wiele znaków skarbowych papierosów produkowanych przez firmę „Philip Morris”. Jednym z najbardziej popularnych uważa Parlament. W linii tej marki zapewniając ogromną liczbę różnych gatunków. Uważa się, że osoba, która pali papierosy te, podkreśla, że ich status. Po tym wszystkim, cena jest dość wysoka, jest to jeden z najdroższych wyrobów tytoniowych na świecie.

trzecie miejsce

Wydany pierwsze papierosy Winston były w 1954 r. Z powodzeniem zadebiutował na rynku amerykańskim. Następnie przez sześć lat zajmował pierwsze miejsce na liście najpopularniejszych marek na świecie. Nawet dzisiaj wiele osób sądzi Winston najlepsze papierosy.

czwarte miejsce

To po prostu wziął papierosy L @ M. Ta marka papierosów została założona w 1953 roku. Po pewnym czasie, stała się pewnie, aby wygrać na rynki Ameryki Łacińskiej, Azji i Europy. Główną cechą tych papierosów – wysokiej jakości i przystępnej cenie.

piąte miejsce

Po raz pierwszy w Camel papierosy pojawiła się w 1913 roku. Na dzisiejszym rynku, nadal są uważane za jedne z najbardziej popularnych. Często marka ta jest porównywana do Marlboro. W pewnym sensie są one z pewnością podobna. Jednak wierzę, że wielu palaczy Marlboro jest jedynie stara się być równa Camel. Camel ma niepowtarzalny smak i aromat, a oni byli pierwszymi na rynku wyrobów tytoniowych, i znowu produkt nie może być każdy.

szóste miejsce

Przez długi czas, Dunhill papierosy zostały uznane za ogromny luksus. A dziś są one dostępne nie jest dla każdego. Cena jest dość wysoka. Jednak jakość tego produktu jest warta tych wydatków. Istnieje asortyment marki Dunhill i cienkich papierosów, zwykły, znanych produktów. Są one produkowane przez firmę „British American Tobacco” i uważany za jeden z sprzedaży w krajach europejskich, pomimo dość wysokiej ceny.

siódmy

Nowe papierosy Port utworzony w 1957 roku w Stanach Zjednoczonych. Główną cechą tej marki papierosów – ogromny wybór, duża liczba gatunków. Istnieje również silny, a średnie i lekkie i bardzo lekkie, a papierosy mentol Nowy Port. Do tej pory ta marka zdobyła połowę rynku afrykańskiego i jest bardzo popularny w swojej ojczyźnie.

ósme miejsce

Hilton papierosy produkowane przez firmę "British American Tobacco". Marka papierosów produkowanych przez tego producenta, zawsze były wysokiej jakości i stosunkowo niską ceną. Istnieją dwa rodzaje papierosów – platyny i złota. Pierwszy – bardzo silny, o silnym zapachu tytoniu. Po drugie – i płuca zapach całkiem sporo.

dziewiąty

W dziewiątym miejscu rozliczane papierosy Red @ bieli. są one bardzo tanie. Jednak jakość marki papierosów jest wystarczająco wysoka. Produkowane firma dobrze znana „Philip Morris”. Najbardziej popularne wśród tych papierosów są osoby pracujące, klasa średnia. Opcje mają ustawiony. Są bardzo lekkie, nie jest również bardzo silna.

dziesiąte miejsce

I zamyka w pierwszej dziesiątce papierosy Pall Mall. W 1899 roku marka zaczyna szybko zyskać popularność. Te papierosy wykonane są z mieszanki różnych odmian wysokiej tytoniowych. Są one bardzo popularne w Azji i Europie. Wyprzedzony przez ich popularności, ale i wiele marek papierosów w Rosji. Różnorodność form i smaków przyciągnąć konsumentów.

Papieros dla Pań

Przez wiele lat tylko mężczyźni używać tytoniu. Nie tylko do palenia tytoniu, ale żucia i tabaka, rury i przeznaczone tylko dla mężczyzn. Kobiety, które w ten czy inny sposób wykorzystuje tytoń – to było bardzo nietypowe zjawisko.

Pierwszy papieros, które zostały wydane specjalnie dla kobiet, pojawił się w Ameryce w 1924 roku. Było produkty marki Marlboro. Z biegiem czasu, wiele firm zdecydowało się zwolnić żeński marki papierosów oraz zakres zaczął się rozwijać.

Zakres żeński

Dla kobiet w każdym czasie produkuje głównie marki cienkich papierosów. Pierwsze papierosy Marlboro w standardowej grubości, ale zostały zapakowane w opakowanie białe, wzdłuż której ozdobną monety. Filtr posiada specjalną czerwoną taśmę, która miała pokryć pozostałą szminki na jej temat. Jednak produkty nie posiadają popularność, mimo wszystkich sztuczek reklamowych.

Marka następnego kobiet stała – Vogue. Mark zaczął aktywnie promować. Dzięki reklamie rysować w wyobraźni konsumentów kobiet palących jak wyrafinowane, pewny siebie, stylowych i silnych jednostek. Producent podkreśla również projekt paczki papierosów. Że firma wpadła na pomysł, aby zrobić żeńskiej wersji swoich produktów bardziej zaawansowanych, rafinowanych. Więc nie były cienkie i długie papieros. Początkowo były tylko dwa rodzaje Vogue papierosów – regularne i mentol. Te panie papierosy, w przeciwieństwie do Marlboro, zaczęła zdobywać popularność, a ostatecznie ich zasięg rozszerzył się znacznie. Z biegiem czasu, to po raz pierwszy firma wydała cienką paczkę papierosów skróconą, mówiąc, że w tym formacie są bardziej wygodne do przenoszenia.

Posłowie

Oczywiście, nie są opisane, nie wszystkie marki papierosów. Lista nie ma końca. Na przykład, nie jest bardzo popularne papierosy damskie Glamour Esse i marki. Niezwykle popularny zarówno u mężczyzn jak i przedstawicieli pięknej połowy ludzkości są takie marki jak Sobranie, Kent, „Laki Strayk”, Bond i wielu innych.