251 Shares 3864 views

Ile żyć szczur? pytanie retoryczne

Wiele osób ma różne gryzonie traktowane z czułością, ale to szczur z jakiegoś powodu, ta lista nie spadnie.

Czy to prawda, że szczur – najbardziej szkodliwych zwierząt?

Prawdopodobnie obraz złych stworzeń dostał najmądrzejszy gryzonie pośrednictwem telewizji, filmów i książek. Do tej listy można dodać fakt, że szczury są często nosicielami strasznych chorób, ponieważ są bywalcami wysypisk śmieci. Jednak nie mniej zakażeń rozprzestrzeniać gołębie – symbole pokoju, dobroci i szczęścia. Ale jeśli chłopcy na ulicy rzucać kamieniami w kolorze niebieskim, całe podwórze sitowie ich nadużywać. Ale na widok szczura do poruszania się na drodze prawie cały paniki ludzie. I nikt nie będzie na pewno starają się chronić je przed atakiem.

szczury choroba

Być może powodem dziwnej postawy szczurom leży w ich wyjątkowych zdolności w swoim umyśle, szybki dowcip, poczucie zagrożenia? Mówią, że jeśli szczur żył jak osoby i oni dużo może przekroczyć i zająć czołowe miejsce w świecie. I to nie jest dobre pytanie: „A ile mieszka szczura?” Weterynarze są odpowiedzialni, że jego żywotność jest ograniczona do 1,5-2 lat. A większość szczury domowe umiera z powodu chorób: raka, Mycoplasma pneumoniae, niewydolności serca, różnych chorób OUN. Należy tu również miejsce jak udar mózgu, choroby nerek i dróg moczowych, uduszenie … zainteresowani otrzymywaniem listę, jeśli nie o szczura mowa, ale o ludziach. To jest to! Kilka funkcji ciała, zwierzęta te pomagają badać choroby u ludzi.

Rat-stulatków

Dlaczego życie szczurów domowych tak małe? Dlatego też, w odpowiedzi na pytanie o ile mieszka szczur w treści domu, takie weterynarzy zadzwonić niewielka liczba? Wydaje się, że rola w tym fakt, że zostały one podjęte sztucznie zmieniając genetyki. Tak, i zawierają większość właścicieli swoich ulubieńców prawidłowo, przynosząc wiele szkody dla ich zdrowia. Ale jeśli dbać o gryzoniach karmić, aby zorganizować swoją doskonałą treść i usługi medyczne, na pytanie, ilu mieszka właściciel szczur może godnej odpowiedzi. W takich okolicznościach, gryzoń jest w stanie przetrwać przez około cztery lata, a nawet dłużej. Istnieje wielkie dowody długowieczności tych niesamowitych stworzeń. Zapis, który jest zarejestrowany w księdze Guinnessa, daje mu odpowiedź na pytanie o tym, jak wiele istnień ludzkich szczura. Siedem lat i cztery miesiące – to osiągnięcie!

Szczury: opieka i prawidłowe odżywianie

Im bardziej poważny właściciel odnosi się do stanu zdrowia zwierzęcia, tym dłużej zwierzę jest w stanie go zadowolić. Najbardziej główną przyczyną chorób i śmierci u szczurów jest ich złe karmienie. Chociaż są one uważane wszystkożerne, warto pamiętać, że nie należy dać im tłuszczowych, smażone, zepsute, alkogolesoderzhaschuyu i aromatyzowane przyprawy żywności. Odpręż wiórów PET i krakersy, które zawierają składniki chemiczne – co za tym idzie nieodwracalne zwierzętom krzywdy. Powinny one mieć nie więcej niż 50 gramów karmy dziennie, podzielone na dwa razy obsługujących. A ponad połowa diety powinny mieścić się na węglowodany, jedna trzecia – do białka, a tylko dziesiątą część – na tłuszczów. Bądź pewien, szczury należy podawać zioła, warzywa i owoce, ryby, chude mięso, produkty mleczne. Owoce są korzystnie małe zwierzęta bruzdy. Ale surowe ziemniaki zrobili przeciwwskazane. Codzienne sprzątanie komórki mają również pozytywny wpływ na zdrowie zwierzęcia. A woda zużywają one najlepiej specjalnymi pijących kulkowych. Więc to nie jest stagnacja i nie dostać się na macie.