831 Shares 7178 views

Atrakcje City – Penza Teatr Dramatyczny

Teatr Teatr Penza Regional nazwie A. V. Lunacharskogo jest klejnotem miasta. Historia jego pochodzi z ubiegłego stulecia, kiedy to został nazwany Komisarz ludowy Edukacji tamtych lat. Stało się to w 1920 roku.

tylko do przodu

Od 1920 do 1930 był dyrektorem teatru Aleksander Ignatievich Kanin. Prowadząc aktor był Anatolij Khodursky, który później stał Artysta Ludowej. Odtwarza umieścić na pracach Pogodin Kirshon, Afinogenova, Korniychuk. W 1939 roku, Teatr Dramatyczny Penza spełnione nowy dyrektor – Vladimir Prohorovich Volmar. Występy w czasie odzwierciedla jego wieku. A także w czasie II wojny światowej, Penza Teatr Dramatyczny obsługiwane morale publiczności z patriotycznych produkcjach. Jednocześnie podmioty były w różnych dziedzinach, że udał się do jednostek operacyjnych Armii Czerwonej. Budynek teatru była jadalnia i w czasie wojny, a hostel został wykorzystany do innych celów.

Ciąg dalszy rozwój

Po wojnie, repertuar teatru wzbogacony dzieła klasyczne. Graliśmy na scenie grać Rozov, A. N. Tolstogo, Czechowa, Szekspira, Lavrenev Afinogenova, Arbuzov. W 1950 roku, dwa występy zdobył sukces z publicznością były dostarczane. To jest „perkusista” (autor SALYNSKY) oraz „Predator” (autor Balzac). Penza Teatr Dramatyczny zaczął podróżować do Moskwy w 1950 roku. Na boisku do publiczności po raz pierwszy podjęło play „Dmitrij Kalinin,” Bielińskiego. Kilku przedstawieniach w teatrze zostały przeprowadzone z udziałem znanych aktorów. Uczestniczyli Vera Vasilyeva, Andrei Popow, Michaił Żarow. Nowy budynek teatru był w 1963 roku, po Dom Ludowy został odnowiony. Na nowym etapie ustalono nowy spektakl „dziwny człowiek”, z którymi trupa później pojawił się na scenie z Kremlem. W latach 70-tych 80-tych głównym dyrektorem teatru był Siemion Moiseevich Reinhold. Pod jego kierownictwem, 7 produkcje zostały przygotowane, które zostały pokazane w Teatrze Puszkina w Moskwie. Jednak na początku lat 80-tych Reinhold opuścił teatr. W przyszłości, Penza Teatr Dramatyczny opracowany bez niego.

nowe narodziny

Jego produkcje zaczynają uczestniczyć w festiwalu All-Rosja. W 1984 roku, gra „Zabrodina” został pokazany na festiwalu w Magnitogorsk, aw 1985 roku festiwal All-Rosja uczestniczyła w play „Bright maja.” Na 200-lecie teatru w 1993 roku wzięło udział twórców ludowych, a wśród nich Oleg Jefriemow, Natalia Gundareva, Michaił Uljanow. Na cześć tego święta w Penza, festiwal, w którym Teatr Teatr Penza Regional nazwie A. V. Lunacharskogo pokazał spektaklu „Borys Godunow”. A w 2008 roku, zmarł w pożarze budynku teatru. Rosyjski rząd przeznaczył fundusze na jego odbudowę. Chociaż nie był to nowy budynek, aktorzy próby na scenie sali koncertowej „Młodzież”. I już w 2010 roku, widzowie mogli odwiedzić nowy Teatr Penza dramat, którego repertuar podczas budowy wypełniona nowych spektakli. W przyszłości, aktorzy grali dużo interesujących i ważnych ról. Budynek teatru odbyło się spotkanie V. V. Putina z rosyjskimi postaciami kultury. Festiwal „Teatralna Volga Region” odbyła się w 2011 roku.

dzisiaj

Obecnie widzowie lubią wizyty w tej świątyni kultury. Ludzie w każdym wieku przyjść do Penza Teatru Dramatycznego. Plakat przedstawia kilka swoich występów. W grudniu, dzieci zostaną pokazane spektakle muzyczne „Najbardziej miłą bajkę” i „The New Adventures of Brer Królik i Brer Fox.” Dorośli spodziewa się również wiele ciekawych rzeczy. Na przykład, "The Last Victim" Ostrowskiego. Opowiada o tym, jak ciężko młoda wdowa dokonać wyboru między dwoma wentylatorami. Jeden z nich – młody przystojny mężczyzna, ale nie jest bogaty. Innym – starszy, ale bezpieczne finansowo. Innym ciekawym wydajność kładzie się na grę przez znanego dramaturga Olgi Mihaylovoy „Left Hand Path”. Opowiada historię o tym, jak moja babcia zapytała Moskwy słynną wróżkę zmienić losy swojego wnuka. Ale sprawy nie są takie proste. W grudniu, publiczność czeka na premierę „sublimacja Love” na produkcie Aldo De Benedetti. Na scenie będzie historia trójkąta miłosnego, którego uczestnikami są zastępca, znany pisarz i dramaturg.

W dramatycznym Penza Teatr wciąż być dostarczone tak wiele wspaniałych i ciekawych spektakli, że publiczność nie będzie miała przegapić.