709 Shares 1220 views

20 lat małżeństwa: Jak świętować rocznicę porcelany?

20 lat małżeństwa – to bardzo ważny okres małżeństwa. Symbolem tej rocznicy jest porcelana i posiada własną wyjaśnienia. Po pierwsze, przypomina nam, że miłość małżeńska i zrozumienie jest bardzo piękny i elegancki, ale jednak nietrwały i wymaga uwagi i opieki. Z drugiej strony porcelany zawsze była symbolem bezpieczeństwa i bogactwa. Tylko prawdziwe bogactwo małżonków – to mieszkali razem 20 lat.

Jak świętować 20 latach małżeństwa? Jak każdy ważnej daty, porcelana rocznica ma swoje własne tradycje. Trzeba spędzić dzień z rodziną, zaprosił do obchodów dzieci, wnuków, sąsiadów i bliskich przyjaciół.

Trzeba zwrócić szczególną uwagę na wystrój pokoju, nakrycie stołu i przygotowywania żywności. W czasie tego dnia mężczyzna, jak górnik, musiał polować i przynieść do domu gry. W dzisiejszym świecie nie nie zawsze jest to możliwe. Ale mąż, co najmniej, musi udać się do sklepu mięsnego i mięsa do wyboru do gotowania danie główne. Co do żony, ona ma do wypieku domowego chleba lub rolkach, który będzie symbolem jego działalności.

Jest to kolejny bardzo ważny znak. Uważa się, że po mieszkają razem od 20 lat, para osiągnęła dobrobyt. W związku z tym, że wszystko będzie w pomieszczeniu podczas celebracji, powinno należeć do nich. Dlatego, jeśli masz jakieś rzeczy rodziny, które spadły w swoim posiadaniu przez rodziców, a oni muszą znosić z pomieszczeń. To bardzo dobry znak jest uważany za obrus, haftowane osobiście żona, lub jakiś mebel, który jest ukształtowany właściciela.

Jest to bardzo ważne i naczynia. Wszakże w tym dniu cała zastawa stołowa być porcelany, a najlepiej nowy.

Jeśli chodzi o przekąski, a następnie na stole muszą być domowe ciasta – ciastka, pieczywo, bułki, ciasta, ciasteczka. Główne danie w idealnym – prosty i gładki, gotowanego mięsa. Napoje alkoholowe w obchodach 20 latach małżeństwa powinny być trochę natomiast duszone owoce, galaretka i herbata – trochę więcej.

Rocznica skrypt 20 lat ślub nie byłby kompletny bez uroczystej herbacie. Pamiętaj, że porcelana przyszedł do nas ze wschodu, więc byłoby miło, aby zorganizować prawdziwą chińską herbatę. Zapytaj wcześniej obrzędów i tradycji kultury Wschodu. To, nawiasem mówiąc, będzie wielką atrakcją dla zwiedzających i prawdziwą zagadką dla małżonków.

Co dać 20-letnie małżeństwo? Symbolem 20 latach małżeństwa jest porcelana, pożądane jest, że prezenty dla małżonków były wykonane z tego materiału. Prezent jest obowiązkowa kawa lub herbata porcelana zestaw. Są doskonałymi talerze, podstawki i inne przedmioty gastronomicznych z porcelany.

W każdym razie, prezenty powinny symbolizować rodzinną atmosferę. Możesz przekazać, a niektóre dla tradycyjnej orientalnej kultury rzeczy, na przykład, piękne kimono. Cokolwiek masz zamiar przedstawić, należy pamiętać, że w każdym przypadku trzeba wnieść do domu coś porcelany, na przykład piękną figurę lub inną pamiątkę.

W tym dniu, para musi również nauczyć się nawzajem prezenty symboliczne. Na przykład, mój mąż musiałby dać ukochanej niektóre akcesoria kuchenne – zestaw garnków, piękne ręczniki i fartuch. Dla drugiego małżonka nadaje uruchomiliśmy – miękki szlafrok, piękny półka na książki lub stolik. Taka wymiana symboliczne rzeczy powinien wykazać jak dobrze para dowiedział się nawzajem.

Pamiętaj, że Chiny ślubu – zabawa uroczystość. Przy stole do słychać wesołą rozmowę, przyjemne, a czasami zabawne wspomnienia z dzieciństwa, szczere życzenia szczęścia i zrozumienia rodziny. Mimo to, 20 lat razem – to wielkie osiągnięcie, które jest niezbędne, aby podziwiać i szanować.