798 Shares 7556 views

Soczi sanatorium „Zielony Gaj”: opinie, zdjęcia i adres

Nasz wiek – podróż w czasie, są one dosłownie zalany całej populacji. Pomimo ogromnej liczby międzynarodowych wycieczek i rzeczywistej jakości, nic nigdy nie zastąpi możliwość studiowania ich ojczyzny.

Podczas wakacji w rodzinnym kraju

Podróż do Rosji zyskuje liczbę fanów, a ponadto polityka państwa jest zbudowany tak, że więcej ludzi zakupione bilety będą w domu. Krasnodar region – idealne miejsce do wypoczynku nie tylko rodzinom z dziećmi, ale także firmy zabawy. W szczególności, wspaniałe miasto Soczi, zyskała ogromną popularność i uznanie za wygraną Igrzysk Olimpijskich. W Soczi jest wiele hoteli, hotele, zajazdy domach, a nawet campingów. Wybór jest bardzo szeroki i dość dobrym rozwiązaniem jest sanatorium „Zielony Gaj” (Soczi).

Właściwości terytorium Krasnodar

Prawie wszystkie z możliwych miejsc zamieszkania przez długi czas były budowane w Soczi (z wyjątkiem hoteli, zaprojektowane specjalnie, aby pomieścić ogromny napływ turystów z całego świata podczas zimowych igrzysk olimpijskich, na przykład, sieć hoteli „Azimut”), ale to nie może przeszkadzać , ponieważ często wytwarzają kosmetycznych napraw i poważnych. Jest doświadczonym sanatorium „Zielony Gaj” (potwierdzają opinie – patroni nie mógł odpoczywać z powodu pracy tutaj przez około dwa lata). Otworzył aktualizowane tylko w środku lata 2013 roku.

Opis Green Grove ośrodek na terytorium Krasnodar

Sam hotel jest uważane za elitę, ponieważ jest zanurzona w pięknej zielonej gęstwiny kaukaskiej National Reserve (stąd jego nazwa), rozciągnięta na dużym obszarze 46 hektarów. „Zielony Gaj” (spa), którego zdjęcie potwierdzić piękno krajobrazu pozwoli na jego terytorium profesjonalny sesji zdjęciowej wspaniały, który zostanie zapamiętany na długie lata, zwłaszcza jeśli był on poświęcony uroczystego wydarzenia, takie jak ślub lub rocznicę daty. Struktura znajduje się w odległości 160 metrów nad poziomem morza funkcji, prawie w górach, co sugeruje krystaliczną czystość i świeżość lokalnego powietrza, zdolność do wyleczenia. W mieście Soczi „Green Grove” (zdjęcie jest nie tak obrazowo wykazać wszystkie zalety hotelu) oferuje zanurzyć się w jego atmosferze całkowicie, to użyć wirtualnego. On daje bardzo dokładny i barwną wizję przyszłego miejsca spoczynku.

Pokoje pierwsza obudowa

Ośrodek „Zielony Gaj” (Soczi) składa się z kilku osobnych bloków. W sumie jest tu 2 duże budynki, wille Dacha Stalin (4 sztuk).

№1 budynek znajduje się w czteropiętrowym budynku i ma te same 42 studio. Dla większej wygody klientów jest on podłączony do sąsiedniego struktury korpusu medycznego i odnowy biologicznej przy użyciu przejścia. Tutaj można znaleźć główną restaurację „Rimini”, w której wszyscy żywią się żywymi, dzień i noc bary oraz klub dla dzieci o nazwie „Delfin”.

Pokoje budynek główny

Obudowa №2 większy raz pierwszy (16-kondygnacyjny budynek) ma pierwszą klasę i pokoje superior. Ta część ośrodka ma dość dobrze rozwiniętą infrastrukturę: apteka, biblioteka, klub dla fanów siedzieć w Internecie, tańca współczesnego, aby kinowych i koncertowych salach (siedzących 450 osób), salon kosmetyczny, bilard, małych sklepów z różnych drobnych towarów (ośrodki, gazet i czasopisma, perfumy, biżuteria, książki, napoje i lody), biuro informacji turystycznej, turystyka dział sprzedaży w / e i bilety.

Inne zakwaterowanie

W Soczi sanatorium „Zielony Gaj” z wyjątkiem powyższych dwóch podstawowych obudów oferuje pobyt w tak zwanym „Dacha Stalin”, który zawiera numery 12-TH (studio, dwu i trzy -) w zakresie od 35 do 170 metrów kwadratowych.
Wszystkie z nich wyposażone są w ciepłym balkon, telefon, osobisty klimatyzację, mini-lodówkę, barek, ładne meble (w tym pełnej „mundurze”: łóżka, szafy, biurka, stoły, łazienka i prysznic).

Kilka luksusowe wille położone wokół odkrytego basenu i kortów tenisowych są również zachwyci gości. Trzy z nich są 2-kondygnacyjne i jeden 4-piętrowym. W tych kategoriach są pokoje, apartamenty i mniejsze apartamenty prezydenckie. W domach znajdują się siłownie, sauny (niektóre z prywatnym basenem), sala bilardowa i miejsce do rekreacji.

Usługi świadczone przez hotel

Soczi ośrodek zorganizował cały system rozrywki na swoim terytorium nieskończonej. Coś dla siebie znajdą i interesów wszystkich gości. W celu zweryfikowania rzeczywistość tego faktu można zobaczyć zdjęcia tutaj doświadczonymi podróżnikami lub zbadanie opinii. Sanatorium „Zielony Gaj” (Soczi) ma dobre oceny, ponieważ z nich, ponieważ większość witryn rozwija się z powodu opinii podróżnych.

 1. Miłośnicy uzdatniania wody cieszyć się prywatną plażę w odległości pół kilometra od ośrodka, kryte i odkryte baseny z rozmiarach odpowiednio 305 i 105 metrów kwadratowych.
 2. Siłownia z najnowszego sprzętu i kompleksu sportowego dla szkolenia w siedmiu sportowych (piłka ręczna, piłka nożna, tenis, tenis stołowy, badminton i oczywiście siatkówki do koszykówki) nie pozwoli, aby rozluźnić mięśnie.
 3. Sala bilardowa będzie mieć wielki czas w godzinach wieczornych po dniu morzem i słońcem. Usługa jest jeden od drugiego, ale jego koszt jest niski – 250 rubli za godzinę.
 4. kino własny bawić wszystkim, bo tu idzie show nie tylko filmy, ale także kreskówki. Liczba miejsc jest 400 osób.
 5. Osoby podróżujące w interesach mogą skorzystać z lokalnego centrum biznesowego, które oferuje faksu i Internetu do pracy.
 6. Personel biura informacji turystycznej pomoże lepiej zrozumieć atrakcji terytorium Krasnodar i powiedzieć, gdzie powinien iść w pierwszej kolejności.
 7. Na jasnym zabaw dzieci mogą się bawić, ale jeśli rodzice chcą, aby przejść „na niezależnej rejsu”, mogą zostawić swoje dzieci pod opieką wychowawców (kosztuje tylko 100 $ za godzinę).
 8. Sanatorium „Zielony Gaj”, praca nad rozwojem infrastruktury, która prowadzona jest przez cały rok, każdy nowy sezon podoba bywalcy następny rozrywki. Nawiasem mówiąc, tego typu klienta jest system zniżek.

Kiedy nadszedł czas, aby jeść?

W mieście Soczi „Green Grove” (opinie mówią o tym bez przerwy) klienci energetyczne zapłacił najwięcej uwagi, ponieważ jest to jeden z kluczy do zdrowego stylu życia. Ukochany przez wielu systemu żywnościowego „all inclusive” pozwala każdemu przygotować swoje indywidualne codziennych posiłków, żaden z gości nie głodować. Kucharze i personel odpowiedzialny za jedzenie w ośrodku, zrobić listę potraw w zależności od sezonu i przychodzących żądań klientów. Stołówki mają jasno określone czas śniadanie (8.30-10.00), obiad (13.00-14.30) i kolację (18.30.20.00). Podobnie jak w wielu hotelach zagranicznych, pojawienie się na kolacji w „nieatrakcyjne” za niedopuszczalne, że nie warto iść w szorty, sandały, lub, na przykład, z mokrymi włosami po morzu. Oprócz trzech posiłków dziennie, można mieć przekąskę w ciągu dnia w następujących instytucjach:

 1. Bar „Festiwal”, znajduje się na parkiecie w drugim budynku.
 2. Cafe-bar „Breeze”, który zajął wygodne miejsce na plaży, gdzie można wziąć ciepłą rozgrzewający napój lub odświeżenia.
 3. „Chłód” bar piwny. Znajduje się on w pierwszym budynku, to nie tylko różne odmiany napojów, ale także jedzenie, więc jest całkiem możliwe, aby zaspokoić głód.
 4. Restauracja „Panorama” w drugim budynku o nazwie ze względu na piękne położenie – na szesnastym piętrze wysokiego budynku, można kontemplować wspaniały widok na góry i na powierzchni morza.

Rezerwacje

Rezerwacji na wycieczkę do miasta Soczi, sanatorium „Zielony Gaj” naprawdę dokładnie w ten sam sposób jak w innych hotelach w Rosji i za granicą. Po pierwsze, można skontaktować się z biurem podróży lub operatora. Oni pomogą wypełnić wszystkie niezbędne formularze i poprosi listę niezbędnych zaświadczeń lekarskich (zwykle trzeba poddawać przebieg leczenia).

Po drugie, można korzystać z systemu rezerwacji on-line (rezerwacji i inne takie rzeczy), ale nie jest to zalecane ze względu na wysoki procent prawdopodobieństwa fałszywych informacji na stronie. Naturalnie, oferują szereg zniżek i liczb sprzedaży akcji, ale należy pamiętać, że taka podróż może spowodować w najbardziej niekorzystnych warunkach.

Rezerwacji pokoi dla zakwaterowania bez pośredników

Z sanatorium "Green Grove" – stałym miejscu. Posiada wysokiej jakości oficjalną stronę internetową, gdzie można dokonać rezerwacji na własną rękę.
Aby to zrobić, należy wypełnić standardowy formularz, który powinien wskazać liczbę osób, w kategorii żądany numer, nazwisko, imię i przydomkiem od daty urodzenia i innych szczegółów. W przypadku napotkania trudności, można zadzwonić pod numer podany w osobnej karcie „Kontakty” i przyjazny menedżerów do pracy z klientami zdecydować na to pytanie. (Spa) adres „Zielony Gaj” jest następujący: Resort Prospect, 120. Jest to dość łatwo znaleźć to miejsce za pośrednictwem przeglądarki lub lokalnych mieszkańców. Rzadko uciekają przyjmuje gości bez rezerwacji ze względu na wysoki popyt i bardzo duże obciążenie, nie tylko w środku lata, ale w zimie (ludzie nie przychodzą tu na morze i tan, i, na przykład, wellness).

Dokumenty wymagane do pobytu w sanatorium

W mieście Sochi Sanatorium „Green Grove” oferty nie tylko z recepcji i rozrywki gości, ale także profesjonalnie specjalizuje się w dostarczaniu ich z zabiegów leczniczych i odnowy biologicznej. Dlatego pakiet dokumentów wymagane tutaj różni się od zwykłych wymogów hotelowych (w hotele pokazać paszport, talony i metrykę dla dzieci poniżej 14 lat). Ośrodek jest sprawdzana za pomocą następujących dokumentów:

 • Wewnętrzny arkusz;
 • kserokopię polisy ubezpieczenia medycznego;
 • Karta pre-nowoczesne sanatorium.

Specjalnie dla dzieci trzeba wziąć: pozwolenie podróży z rodzicami i urodzenia dziecka do 14 lat świadectwa wiekowej od stacji szczepień (w tym błonicy) sanitarnych epidemiologicznych.

Nawiasem mówiąc, jest to pakiet dokumentów będzie działać w niemal wszystkie ośrodki zdrowia Rosji.

Procedury przewidziane przez „Zielony Gaj”

W mieście Sochi Sanatorium „Green Grove” oferuje jedną z najczęstszych procedur – hydroterapia (perłowe i kontrastu kąpieli, terapeutyczne dodatki biologiczne: Naftalan, Biszofit, eteryczne, olejki aromatyczne, w górę, okrągłe i dusza Charcota, masaż strumieniami wody; procedur stosując radon).

System masaże zachwyca różnorodnością: ręcznie, wspólny, z miodem, wibracji i terapii ciśnienie protivotsellyulitnye. „Zielona Grove” praktykuje terapię ozonową, fizjoterapia, ćwiczenia terapeutyczne (w postaci kąpieli, wychowania fizycznego i gimnastyki). Również w lekarzy specjalistów będą zaangażowani w ośrodku swoich badań krwi i moczu, zrobić różne rodzaje diagnostyki, a następnie przypisanie leczenia. specjalizacja dominujący w domu opieki nie jest tutaj zaangażowany w zmiany i wprowadzenie w kolejności układu sercowo-naczyniowego i nerwowego, układu mięśniowo-szkieletowego, skóry i schorzeń ginekologicznych. Sądząc po opiniach pozostawionych na różnych zasobów internetowych, goście byli zadowoleni ze świadczeniem usług medycznych.

Zapraszamy na wycieczkę!