486 Shares 5890 views

Dotyk i piękne pozdrowienia strażak

Obchodzimy święta jak wszystko. Ale nie każdy wie o profesjonalnych uroczystości, które odnoszą się do swoich przyjaciół i krewnych. Gratulacje strażak muszą przedstawić w dniu 30 kwietnia. Użytkownicy tej niebezpiecznej i ważnego zawodu zabawy w tym dniu i czekać na ciepłe słowa i mały prezent. Pamiętaj, aby pogratulować swoich przyjaciół ogień na to święto. Nawet krótka wiadomość na telefon komórkowy będzie posłańca, aby pamiętać i docenić ich ciężką pracę!

Jeśli nie dla niego …

Dekret Prezydenta Federacji Rosyjskiej Borysa Jelcyna w 1999 roku, powstała święto dzień ochrony przeciwpożarowej. Pierwszy zegarek został założony w 1649 roku na rozkaz cara Aleksieja Michajłowicza dnia. Procedura postępowania w przypadku pożaru była ciężka, zostały stworzone specjalne zasady. Zespół pracował przez całą dobę, nawet strażacy mieli prawo do ukarania mieszkańców igranie z ogniem, ci, którzy nie spełniają norm bezpieczeństwa.

Pierwszy profesjonalny zespół został założony pod Piotra I.

Dobrą wiadomością jest to, że dzisiaj, gratulacje dla ognia pochodzi nie tylko z kraju, ale także z tymi, których własność, życie, i do domu, został uratowany z płomieni.

miłe słowa

Jeśli twoja rodzina ma osoby do zawodu ognia, to duma. Odważne i zdesperowani ludzie ratują życie na co dzień, a nie prosić o nic w zamian. Zorganizować w domu wielkie święto z okazji profesjonalnego dniu jego ukochanej. Udekoruj pokój, nagotovte przysmaki i zaproś swoich przyjaciół. Takie zdarzenie nie może być ignorowane. Niech reszta wieczoru zabrzmiały gratulacje ognia, ponieważ ci ludzie są naprawdę godne pochwały!

Twój zawód jest trudne i niebezpieczne,

Ale w tym samym czasie, po prostu piękne!

Oszczędzasz życia i zdrowia ludzi,

Spieszę pomocy dzielnego wkrótce!

Woda i ogień w swoim życiu tam,

Medale z dumą przekazał na ręce!

Nadal taka sama,

Dobry dla ludzi i przynieść życie!

To powitanie można powiedzieć ogień jak tosty lub napisać na pocztówce. Szczere dobre słowa będą zadowoleni, aby usłyszeć od ukochanej osoby.

element

Dzielni strażacy codziennie postawić swoje życie na niebezpieczeństwo, aby uratować kogoś innego. Ten bezinteresowny zawód wybrany przypadkowo. ludzie Coward lub słabe po prostu nie będzie w stanie wyciągnąć takiego ciężaru. Więc nie zapomnij pogratulować te silne ciało i umysł ludzi!

„Gratulujemy profesjonalnego wakacje. Życzenie chce Powodzenia, cierpliwości. Nie zgubić się na przestrzeni lat, swoje człowieczeństwo, sympatię i współczucie dla innych. Po każdej wizycie za Ciebie – małej życia. Ile smutek i radość widzieliście w moim życiu! Kontynuuj tak wiernie i dokładnie wykonywać swoje obowiązki. W kraju jest z ciebie dumny! "

To ciepłe powitanie kolegów strażaków można odczytać po prawej stronie na wakacje. Po tym wszystkim, straż pożarna nie ma świąt! Są one zawsze w pogotowiu, gotów w tej chwili, aby przejść na wyzwanie i uratować życie!

Krótki, ale jasne

Czasami okoliczności nie pozwalają pogratulować wam drodzy ludzie z osobą wypoczynkowego. Nowoczesne technologie dostarczyły wiele sposobów, aby to zrobić zdalnie. Czasami jeden telefon nie jest również możliwe. Ale istnieje rozwiązanie. Short Message Service dostarczy natychmiastowy powitanie ogień!

  • Piękny, sportowiec, wszystko stajennych pozazdroszczenia. Silny i odważny, umiejętne ogień. Zespół właśnie klasy, gratulujemy.
  • Dziś Dzień brygady pożarnej, gratulacje dla Ciebie, jesteśmy bardzo zadowoleni! Wykonać wyczyny, zgasić płomień natychmiast i są dumni, aby usłyszeć „Cheers” – Szczęśliwy płacz.
  • Płomień, dym, woda i piana – jest to wszechświat! Jesteś dzielny i odważny, dumny z was dwukrotnie.
  • Nagle widzimy, że spalamy będziemy wywołać pożar! Chwilę później primchatsya i ogień walki. Jesteśmy bardzo wdzięczny, masz prawdziwy talent.
  • Z ciebie wakacje, drogie dzieci, w swoim zawodzie są bez powrotu. Ten, który zapisany czas nie opuści swoje stanowisko, jeśli kiedykolwiek zespół zakorzenione.
  • Ty – najważniejsza usługa na świecie, a operator, który w powietrzu. Reakcja, odwaga, wiedza i szybkość pozwoli Ci zaoszczędzić w minutę całego obszaru.
  • Gratulacje, ogień, życzymy nagrody, zobaczyć swoją waleczność każdy obywatel zadowolony!

Takie krótkie pozdrowienia ogień mogą być wysyłane do telefonu komórkowego. Te słowa są dla nich ważne, jak powietrze. Wszakże każdy zawód wymaga uznania.

podnieść szklankę

Grzanki wynalazł wiele wieków temu. I nigdy nie znikną z naszego życia. Podczas każdej okazji należy zawsze uzbrojony w słowach.

„Proszę przyjąć nasz podziw i łuk! Jest to święto odważnych, dzielnych ludzi – Dzień ochrony przeciwpożarowej! Dziękuję za waszą ciężką pracę! Za poświęcenie i trwałości. Zawsze iść do domu, jesteś kochany i szczęśliwy! I moje powołanie znalazłeś go! "

Gratulacje pożar w prozie zawsze brzmią pilne i serce. Podnieść swoje okulary i chcą swoją rodzinę, aby być szczęśliwym i sukces w życiu z duszy.

Usługa trudne i niebezpieczne

Obecnie mniej dzieci marzą o zostaniu strażaków. I przed każdym drugiego dziecka chciał wykonywać wyczyny i walka z żywiołami. Ale są jeszcze odważni ludzie w naszym kraju. Dzielni chłopcy badający ten kompleks i pożądany zawód kraju. Powodzenia i cierpliwości do nich, niech nigdy nie poddawaj się i podjąć atak ogień na jego silne ramiona. Ile życia dzieci zapisywane w pożarach! Po tym wszystkim, dzieci paniki, gdy zobaczył dym i płomienie, ukrywając się pod łóżkiem, i uznaliśmy je za bardzo trudne. Strażacy są zawsze gotowi do pomocy i zapisać nesmyshlenogo dziecka, starca i każdego człowieka. Każde życie jest ważne, prawdziwym bohaterem i nie pozostawiać kotka na śmierć!

„Happy Holiday, dzielni ludzie! Twój zawód jest ważne i konieczne dla społeczeństwa! Poprawić, rozwijać i prosperować! Twoja praca jest bezcenna jak życie człowieka! Jak wiele łez radości i wdzięczności w oczach uratowanych Ciebie! Jest to najlepsza nagroda. Kochamy cię i są dumni! "

Takie wzruszające gratulacje dla ognia nawet wycisnąć łzę z najbardziej odporne. Świętować te dni, dawać prezenty, należy zwrócić uwagę na rodzinę. Nie ma nic ważniejszego niż ciepłych stosunków rodzinnych.