723 Shares 3841 views

Jak zrobić papierowy helikopter własnymi rękami

Zdywersyfikować swój wolny czas i bawić się z dzieckiem w domu, na ulicy, na imprezie można, wznosząc model śmigłowca z własnymi rękami. Dzięki zastosowaniu technologii tworzenia Kirigami modelu latania helikopterem z papieru mogą być wykonane w ciągu kilku minut, a radość bierze wszystkie środki. Co jest Kirigami? Ten rodzaj techniki origami, pozwala na zastosowanie narzędzi tnących: nożyczki, noże, noże. Jak zrobić papierowy helikopter własnymi rękami?

Gotowanie papier i nożyczki

Za prace niezbędne do przygotowania wcześniej następujące materiały i narzędzia: kawałek papieru kształt prostokątny, linijkę i ołówek, nożyczki i spinacza duża. Gęstość i jakość papieru do latania śmigłowiec jest wybrany w zależności od pożądanego rozmiaru helikoptera. Dla dużej wielkości śmigła, bardziej gęsty materiał.

Jak zrobić papierowy helikopter. Krok po kroku

Etap 1. arkusza papieru, cięte szerokości taśmy papieru 3-4 centymetrów.

Etap 2. składane podziału taśmy na pół. Od strony wolnych końców nacięcia taśmy o długości do około połowy. Z nacięcia konieczne odwrót około pięciu milimetrów i wyciągnąć poprzeczną linię. Na każdym końcu paska papieru na linii robi centymetrowych nacięć.
Etap 3. Formę wstępną umieszcza się w przedniej części śmigłowca karbem na lewo. Potem na prawo jest podstawą latających zabawek, ostrza będzie po lewej stronie. Na podstawie modelu śmigłowca, trzeba zwrócić dwie linie poziome, wychodząc od brzegu jednego centymetra i klapki papieru wzdłuż tych linii wewnątrz.

Etap 4. Dla prawidłowego usytuowania środka ciężkości śmigłowca i poprawę jego właściwości latających dolnej krawędzi podstawy i zagięcia do góry kotwiące krotny spinacza.

Krok 5. przechylne ostrza latające zabawki w przeciwnych kierunkach, zainstalować je prostopadle do podłoża.

Instrukcje krok po kroku są tak proste, że nawet dziecko zrozumie, jak zrobić papierowy helikopter. Po zakończeniu usunąć obszar roboczy i przystąpić do testowania samolotów. Aby to zrobić, musimy podnieść helikopter się go puścić, odpychając się lekko do przodu. Jeśli wykonane prawidłowo, helikopter krąży płynnie spada. Aby stworzyć prosty model mini-helikopter będzie potrzebował meczu. Jak zrobić mini-helikopter? Ostrza są z zastosowaniem sposobu opisanego powyżej. Mecz podzielony jest na środku, delikatnie włóż go do łopat śmigła, zmniejsz je w przeciwnych kierunkach. Śmigłowiec gotowy do testów.

Inną metodą wytwarzania papieru latające helikoptery

Jak zrobić papierowy helikopter w inny sposób, należy rozważyć następujące instrukcje. Powinno być wycięte z prostokąta papieru boków 8 i 7 cm. Wzmocnienie na każdej stronie przez dwóch centymetrów, konieczne jest, aby wyciąć skrzydła w połowie szerokim centymetr. Prostokątna przyklejony do cylindra, a skrzydełka są zagięte. Aby zwiększyć środka ciężkości na dziobie zamontowany śmigłowca kawałka gliny. Po tym, możemy założyć, że kolejna zabawka gotowa.