793 Shares 6186 views

Melange – kolor atrakcyjny i oryginalny

Określenie „melanż” odnosi się do związku o różnych kolorach i przędz często zróżnicowane jednego. Często taka kombinacja sprawia, że jest możliwe, aby uzyskać bardzo ciekawy efekt. Tak więc, kolor szary melanż (zdjęcie patrz poniżej) jest wybrany w połączeniu z kilkoma szarych przędzy o różnych odcieniach.

Związane z nimi malarstwo rysunek będzie przypominać szarego marmuru. Mieszanie spojrzenia niebieskie i zielone jak naturalny malachit.

Zastosowanie we wnętrzu

Melanż podstawą jest często używany do poszewki. Splotu różnych odcieni przędzy jest doskonałym tłem dla dużych aplikacji lub ornamentem. W związku z tym podstawa Melanż jest również podczas szycia grubych zasłony, band lub maskownicę.

odcienie przyjemna kombinacja oka można uzyskać poprzez mieszanie przędz zbliåone w tonie. Na przykład, czekoladowy kolor będzie świetnie z beżowym i musztardy – złote. Taka tkanina, która będzie pasować do zasłon po dokonaniu salonie lub kuchni. Jeśli połączyć kilka kolorowych nici, masz melanż kolorów, które przypominają rozdrobnionego konfetti. W połączeniu z monofonicznych żaluzji tapety z takich materiałów idealnie pasują.

wartość melange

Raznotsvete połączone włókna można scharakteryzować jednym słowem – „starego pestryad”. Wartość tego materiału nie leży w jego jasności. Kombinacja różnych odcieni może powtórzyć naturalną właściwość. Malownicze tkaniny lub dzianiny wsady melanż może być stosowany do wyposażenia wnętrz, w odniesieniu do każdego z tych współczesnych stylów.

Jeśli inny gęstości wełnisty z przędzy boucle został wykorzystany w produkcji materiału barwny, na zewnątrz tkaniny dostać szorstki. To będzie odpowiedni w obiciowych i szycia zasłon dla zestawów zimowych. Jesteśmy z niej wydostać i okładek, które są szczególnie organicznie pasuje do wnętrza w stylu etnicznym.

Dokonywanie gobeliny

Niezawodność naturalnych kolorach na tkaninie uzyskuje umiejętne wybór kombinacji różnych kolorach. Takie gobelin może przypominać rozpraszanie połamanych muszli lub małych kamieni rzek.

W przypadku, gdy zostanie podjęta do melanż przędzy gładkie tekstury, tkaniny i tworzywa sztucznego dostać płynące. Granit lub purpurowe tkaniny można uzyskać efekt niewielkich otarć. Aby to zrobić, wystarczy w procesie jego wytwarzania srebrną nicią. Takie tkaniny istotne dla popularnego obecnie stylu shabby chic.

Melanż kolor przędzy, która zostanie podjęta na niebieski i zielony, uczyniłaby internetowej symulowane powierzchnię wody. Połączyć piasek, turkus i ultramaryna dać bogate żywe zmarszczki, które przypominają upierzenie ptaków tropikalnych. Takie tkaniny dobrze jest używać we wnętrzu pomieszczenia, ściany, które są wklejane kolorowane tapety. Zastosowanie do sieci i poszewki. Konstrukcja ta jest odpowiednia dla dziecięcych pokojów i pomieszczeń mieszkalnych, wykonanych w eko-stylu.

Zastosowanie melanżu na odzież

Fani drutach chętnie użyć kombinacji przędz w różnych kolorach. Jednym z głównych powodów jest zdolność do tworzenia produktów, różnorodność kolorów. Dodatkowo, płótno nie jest tak zauważalny ewentualne nieprawidłowości i wad przędzy kolor. Tak więc, w celu związania się żądany produkt może być stosowany przędzy poplamione lub nierówne. Przędza można otrzymać przez rozpuszczenie starych rzeczy. Po należy dodać do przędzy, w połączeniu tonu. Tak więc, można uzyskać wspaniały melanż. Kolor w tym przypadku może być wyjątkowy.

przędza Melange ma bardzo atrakcyjną cechę: modele, które są wykonane z niej są zalecane dla osób z nadwagą. Takie produkty są wzrokowo zmniejszenia objętości figur, wytwarzając pożądany efekt kolorystyczny.

sporządzanie melange

Wybór właściwego tonu dla przędzy przędzy – jest odpowiedzialny. Aby nie popełnić błędu, należy pamiętać o kilku prostych zasad. Przede wszystkim ważne jest, aby pamiętać, że mieszanki kolorów w ubraniach musi mieć odcień, który pasuje do Ciebie jako głównego wątku. Tylko w tym przypadku, po czym okaże się sukcesem.

Załóżmy, że jesteś czarny. Jak stworzyć melanżu? Kolor czarny, można wziąć zielony, brązowy i purpura. Niesamowite, jest zarówno kombinacja przędzy. Nitki mogą obejmować splot brązowy, zielony i czarny.

Harmonijne połączenie może dać świat. Wystarczy tylko spojrzeć na skrzydłach motyli, kolorów, kwiatów, zwierząt i ptaków.

Interesujący kolor fioletowy melanż. Może się zdarzyć, gdy przeplatanie różnych przędz. Z liliowy odcień doskonale łączy jasny czerwony i różowy, jasnożółty i mięty, denim i fioletowo-purpurowy.

Brązowy melanż otrzymać przez przeplatanie nici brązu z bielą i beżowy. Wygląda na ciekawą opcję, gdzie znajdują się białe i szare kolory w tej przędzy.

Z przędzy melanż można drutach kurtki i płaszcze, spódnice i swetry, czapki i szaliki, a także wiele innych rzeczy. Kolorowe przędzy będzie doskonałym rozwiązaniem dla kratę lub okładek na poduszkach. Bardzo popularne cętkowane torby letnie, doniczki z kwiatami dla domu i wielu innych produktów.