87 Shares 4323 views

Różne postacie francuski manicure

Kilka nowoczesnych fashionistki wiedzą, że oryginalna kurtka został wymyślony, aby podkreślić naturalne piękno paznokci. To wygląda bardzo naturalnie i w doskonałej harmonii z niemal dowolny sposób. W dzisiejszym artykule omówimy najważniejsze funkcje i najpopularniejsze odmiany francuskiego manicure.

Trochę historii

Pierwszy dowiedział się o kurtkę w 1976 roku. Chociaż luksusowych kobiecych paznokci manicure ozdobione znanych aktorek Hollywood. Globalne panie były stonowane wdzięku i elegancki wygląd jasnoróżowe płytę, skutecznie łączy z białym obrzeżem. Autorem pomysłu był Amerykanin o imieniu Jeff Pink. W sprawie utworzenia takiej konstrukcji swojego stroju i popchnął pisarzy, którzy regularnie narzekają na fakt, że za każdym razem, gdy zmienia stroje modelu konieczne jest przemalowanie paznokci. Utalentowani młodzi ludzie, aby zrozumieć, jak tworzyć uniwersalny manicure, która byłaby w zgodzie z wszelkimi ubrania.

Następnie kurtka rozprzestrzenił się na wybiegach światowych i ekrany w szerokich mas. Masters zaczął wymyślać całą nową wersję francuskiego manicure. Ale, pomimo istniejącej różnorodności, pozostaje naturalny odcień płytki, na skraju spektakularne krawędzi zastosowanej do jego podstawy. On jest na paznokcie o dowolnej długości i kształtu.

Zalecenia dotyczące stosowania

Wszystkie znane odmiany francuskiego manicure wykonany według tych samych zasad. Start z maksymalną dokładnością rysować krawędź płytki paznokcia. Najbardziej popularne są uważane za trzy technologia wydajność kurtka.

W pierwszym przykładzie wykonania, krawędź paska farby ręcznie, bez użycia dodatkowych urządzeń. Dlatego ta metoda jest odpowiednia dla tych, którzy mają pewne doświadczenie i umiejętności.

Najwygodniejszym i szybko z nich jest pod manicure wzornik. W tym przypadku, krawędź jest zasysane z wyprzedzeniem klejonego detalu.

Również kurtka może być wykonana za pomocą specjalnego ołówka do paznokci. Krawędź płyty wyciągnąć z wnętrza. Jest to najprostszy, ale technika najbardziej krótkotrwały projekt.

Typowo, matryce papier używany w domu. Mogą być półkolisty, trójkątny lub kędzierzawy (kwadrat, serce, fali lub zygzaka).

French manicure: opcje projektowe

Do tej pory, specjalny popularność tzw cross-kurtka. W tym przypadku, krawędź płytki paznokcia jest wykonany w dwóch kontrastujących odcieniach przekątnej. Co do głównej strefy, to jest pokryta lakierem czy ciała pozostaje przejrzysty. Najbardziej skuteczne kombinacje kolorów są pod uwagę, na przykład w postaci żółtego i niebieskiego, bordowy, albo ze stali z czarnym i białym tle.

Nie mniej popularne wśród miejscowych mody uważana moon manicure. Przy wykonywaniu zaokrąglonymi odcień inny zespół nakłada się na płyty, a nie na jego krawędzi. W tym przypadku wygląda spektakularny bazę perłowy z zaokrągleniem mat.

Ponadto, istnieją inne opcje do francuskiego manicure, w tym wielobarwne i geometrycznego kurtki. W pierwszym przypadku nie wolno stosować farb jasnych kolorach. Drugim celem jest niestandardowym postaci taśmy krawędziowej.

francuski szelak

Wystarczy powiedzieć, że przybysz będzie trudne do realizacji tej idei. Więc zanim zaczniesz, musisz ćwiczyć i uczyć prostych umiejętności wykonywania techniki. Podobnie jak w innych wersjach francuskiego manicure, szelak oznacza przeprowadzenie wstępnej obróbki blachy. To jest usunięcie martwego naskórka i skórek. Następnie można przystąpić do nakładania warstwy żelowej podstawy i suszenie pod specjalną lampą. Następnie płyta jest malowany barw podstawowych, a na krawędzi białej linii biegnącej miech. Dla nasycenia barwy lakieru nakłada się w dwóch warstwach, z których każdy jest suszone lampy. W końcowym etapie, paznokcie są objęte szczyt.

Wykonania z wzorca francuskiego manicure

Te paznokcie wyglądają bardzo imponująco. Tworząc ten projekt trzeba myśleć z wyprzedzeniem wszystkie szczegóły jego wizji przyszłości, ponieważ wzorzec powinien być w harmonii z ogólnym stylu ubioru. Wszystkie projekty można podzielić na kilka kategorii. Najbardziej popularne są dziś uważane sezonowe wzory. Działają one w oparciu o porze roku. Latem paznokcie malowane kwiaty jesienią – kolorowe liści w zimie – płatki śniegu.

Nie mniejsze zapotrzebowanie manicure z arbitralnych i abstrakcyjnych wzorów. W tym przypadku wiele zależy od tego jak rozwinęła swoją kreatora wyobraźni. Szczególnie popularne wzory na temat morza. Młode panie często wybrane postacie z kreskówek, a fani niezwykłych zdobione paznokcie etnicznego wzorca.