734 Shares 5527 views

Jak usunąć zażółcenia z bielonej włosów?

Wiele kobiet przynajmniej raz pomalowane na blondynki. Zaoszczędzić światło jasne włosy zatrzymuje większość złożoności opieki. I nie chodzi nawet, że trzeba kupować w dużych ilościach przywracających balsamy, odżywki i maski. Po pewnym czasie po farbowanie włosów zaczynają nabyć żółty odcień, który nie wygląda bardzo estetycznie. W celu uniknięcia tego problemu lub wyeliminować to już nie otrzymał zadowoleni z wyników, należy przestrzegać kilku prostych zasad. Poprzez ten artykuł dowiesz się sprawiedliwie, jak usunąć zażółcenia z bielonej włosów. Trzeba będzie tylko trochę cierpliwości i czasu.

Kobiety, powodujące osadnika do uprzednio farbowanych włosów, posiadają podwójne ryzyko zachorowania zły wynik. Aby tego uniknąć, przed przekształceniem w blond potrzeby, aby w procedurze mycia kabiny. Mistrz spowoduje włosy do specjalnego usuwania farby, które usuwają pigmentu barwiącego. Pomoże to w celu osiągnięcia pożądanego efektu farbowania, bez żadnych niespodzianek.

Jeśli spalanie brunetka, boi zły wynik i chcesz wstępnie dowiedzieć się, jak usunąć zażółcenia z rozjaśnionych włosach, możesz pomóc następujące zalecenia. Pierwszy obraz zrobione w salonie przez wykwalifikowanego fryzjera. Więc minimalnie zranić ich włosy, a także, aby osiągnąć oczekiwany efekt końcowy.

Jeśli nadal chcemy wykonać procedurę w domu, uzyskać dobre narzędzie do wyjaśnienia włosami, które można kupić w sklepie produktów dla profesjonalnych salonach kosmetycznych. Pamiętaj, że im mniej kosztowny barwnik do przekształcenia blondynka wybrać, tym bardziej nieprzewidywalny wynik można oczekiwać. Zadbaj o wszystkich wstępnych etapach, i nie trzeba myśleć o tym, jak usunąć zażółcenia z rozjaśnionych włosach.

Oczywiście, masz do wyboru nie tylko wysokiej jakości barwnik, ale jego kolor. Najtrudniej tutaj będą miały panie, mając włosy z ciepłych odcieniach. W tym przypadku jest dość wysokie ryzyko żółknięcia objawy. Klarujący jest konieczne zastosowanie zimnego odcień, który neutralizuje działanie niepożądane. Gdy pierwsza warstwa farby jest lepiej nie przejmują barwnika ciepłych kolorów.

Że w przyszłości jest minimalne martwić jak usunąć zażółcenia z rozjaśnionych włosach, trzeba prawidłowo przeprowadzić proces zamienia się blondynką. Przeczytaj wszystkie instrukcje dotyczące plam i śledzić każdy jej krok. Po rozjaśniające włosy wymagają szczególnej opieki. Odebrać całą gamę środków opiekujących blondynek, począwszy od szamponu i kończąc klimatyzacji.

Jeśli chcesz usunąć włosy żółknięcia, która ma już dość widoczny głośność, użyj szamponu barwiących. Podnieść doskonałe narzędzie być tylko w profesjonalnych salonach, jeśli chcesz jednocześnie delikatne i szybkie rezultaty. Kupić barwienia szampony zawierające pigment fioletowy, które neutralizuje żółty kolor. Jest srebrny, fioletowy i perłowe odcienie. Zmieszać środek barwiący z konwencjonalnym szamponu w proporcji 1: 2. Nie bój się uzyskać kolor fioletowy, jak utrzymywać mieszaninę zaledwie 1-2 minut.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak usunąć zażółcenia z włosów za pomocą regularnej pielęgnacji, tutaj można również pomóc farbowanie szampon. Wykorzystanie musi być zgodne z poprzedniej receptury. Kompozycja powinna być stosowana co 2-3 zabiegów mycia włosów. Więc można nie tylko usunąć nieprzyjemny żółty odcień, ale również odświeżyć kolor nadszarpnięta. Twoje włosy będą prawdziwym wzorem dla wszystkich blondynek, jeśli nie zapomnisz o specjalnej opiece nad nimi.