244 Shares 4486 views

DENAS aparatura: przeczytaj instrukcje użytkowania

Po przestudiowaniu wieloletnie doświadczenie w dziedzinie electroneurostimulation (dynamiczny) naukowcy stworzyli innowacyjne urządzenie Denasem (Vertebra).

Jednym z przeznaczeniem trzyma aparat Denasem electromassage i elektrostymulacji, działając na różnych obszarach i tylnej powierzchni. Ponadto, działanie przeciwbólowe i może wykonywać korekcję zaburzeń funkcjonalnych chorób organów wewnętrznych poprzez Denasem urządzenia. Instrukcja użycia oznacza, że główny element urządzenia jest zapewnienie tego typu działania jako przemieszczająca się fala. Pozwala to na klasycznych zabiegów dance-terapii w połączeniu z masażem.

Wybór kombinacji sposobów podróżowania prędkość fal i częstotliwości, to jest możliwe, aby symulować manualnych technik tradycyjnego masażu – effleurage, ugniatanie, głaskanie, i ich kombinacje. Terapia tańca i masażu połączone sesje przyczynić się do zwiększenia efektywności i sprawiają, że procedura miły i pomocny.

Zastosowanie urządzenia DENAS

Pacjenci komentarze i zalecenia producentów wskazują na obecność automatyczne programy do korzystania z urządzenia jako podstawową formę leczenia chorób nietolerancji leków, jak również z przeciwwskazaniami do stosowania innych metod. Ponadto, sposób obróbki z urządzenia może być wybrany jako składnik terapii złożonej do zwiększenia skutków podstawowej ręcznego homeopatyczne, leczenie lekiem i psychoterapii.

Urządzenie Denas, przeglądy, które jest w dużej mierze korzystny, stosowany w celu łagodzenia bólu w chorobach kręgosłupa, mięśni i stawów. Wraz z nim, korekcja wykonywana jest znieczulenie i zaburzeń funkcjonalnych w patologii narządów wewnętrznych. Urządzenie służy jako środek do rehabilitacji pacjentów po urazie, zabiegu chirurgicznego, choroby. Zwiększenie zdolności adaptacyjnej osoby z psychicznego i fizycznego zmęczenia i pozwala na urządzenie Denasem. Opinie lekarzy i pacjentów jest potwierdzone.

Urządzenie oraz wykorzystanie

Urządzenie składa się ze sterownika i modułu elektrycznego, w której grupa elektrod (48 regionów), w leczeniu kręgosłupa, z krzyżowym, a kończącej się na szyi. Grupy elektrod z regulacją wysokości i mają różne kąty, tworząc powierzchnię, która odwzorowuje powierzchnię z tyłu jak to możliwe, biorąc pod uwagę wszystkie te charakterystyki. Wszystkie elektrody są umieszczone wewnątrz nowoczesnego, przyjaznego dla środowiska materiału, który jest niezawodny, a ponadto jest miękka i łatwa w użyciu, ponieważ urządzenie Denasem siebie.

Referencje wskazują na łatwość zarządzania urządzeniem, które jest wykonywane za pomocą pilota, dogodnie zlokalizowany na boku. Na tej dodatkowego urządzenia są wszystkie informacje o procedurach, które mogą być zmieniane w szerokim zakresie siły oddziaływania.

Urządzenie pokazuje wyświetlacz, który jest aktualnie uruchomiony program i zapewnia możliwość jej zmiany. Po urządzenia zamykającego sesja emituje miły sygnał muzyczny i wyłącza się.

Przeciwwskazania do Denasem urządzenie do obróbki

Referencje i instrukcje użytkowania wskazują zakaz korzystania z urządzenia. Bezwzględne przeciwwskazania obejmują nietolerancji prądu elektrycznego oraz obecność pacjentów z wszczepionym rozrusznikiem serca.

Leczenie tylko za zgodą lekarza mogą być wykonane z ludźmi z napadów epilepsji, gorączki, w zakrzepicy żył, nowotwory.