381 Shares 2133 views

Zrób peeling z kawy cellulitu w domu

Piękny smukły korpus i doskonałe skóry – marzenie każdej kobiety. Ale czas mija, a stopniowo pierwsze oznaki cellulitu, który rozpoczyna się „podbić terytorium” na swoim ciele. Aby z nim walczyć, dziewczęta dokonać licznych zabiegów i korzystać z różnych produktów kosmetycznych, w tym peelingu kawowego na cellulit.

Mówi się, że taki peeling – ogólnie bardzo dobrym narzędziem, które można zaoszczędzić od efektu skórki pomarańczowej i znacząco poprawić stan skóry w ogóle, zwrócić ją gładką, miękką i aksamitną zrobić.

Peeling Kosmetyki na cellulit

Nowoczesne produkty kosmetyczne, które oferują szeroką gamę masowej antycellulitowym. Można kupić krem, peeling, maska, ciało gliny. Szorować cellulit kawa na prawo to nie jest ostatnie miejsce na liście, i to dość łatwe do wyjaśnienia, ponieważ fundusze te mają wiele zalet:

  • Kawa, która jest częścią zarośla, pomaga usunąć toksyny.
  • Powrót utraconej elastyczności skóry.
  • Scrub cellulit nie ma przeciwwskazań i mogą być stosowane nawet w okresie ciąży i laktacji.
  • Cząstki kawy pomaga wygładzić zmarszczki, więc są one zawarte w ilościach ze względu na odmłodzenie skóry szyi i dekoltu.

Są to jednak środki kosmetyczne i pielęgnacyjne są drogie i szybko spożywane ze względu na konieczność systematycznego stosowania. Dlatego było mnóstwo przepisów na zarośli kawy, utworzonego w kuchni domowej.

Zrób peeling z kawy cellulitu z rąk

Obecnie istnieje niezwykle duża liczba przepisów na maskach zwierząt, peelingi i okłady na bazie kawy, który jest używany w postaci młotka. Najbardziej popularne z nich, jesteśmy gotowi podzielić się z wami.

Klasyczny peeling kawowy – jest najprostszym i najtańszym rozwiązaniem. Trzeba będzie już grubą parzonej (pijany) Kawa, że masaż powinien być stosowany do obszarów problemowych. Po zakończeniu procedury lepiej jest wziąć prysznic kontrastowy.

Szorować cellulit kawy z cukrem. Składa się on z następujących składników: pół filiżanki cukru, 7-8 łyżki grubości parzonej kawy i łyżką (pokoju jadalnym), olej migdałowy (można zastąpić lniany, olej z oliwek lub olej z nasion winogron). Wszystko to miesza się i uzyskaną mieszaninę zastosowano do dobrze parze skóry. Można zrobić self-masaż, aby osiągnąć najlepszy efekt.

Zarośla kawę cynamonem, miód i – jeden z najbardziej skuteczny (w wyniku miodu, będący częścią). Aby przygotować się do ciebie, podjęcia niezbędnych ilości zmielonej kawy, dodać 2 łyżki miodu i szczyptę cynamonu. Nałożyć produkt do miejsca, które wymagają korekty, a następnie delikatnie wmasować. Zamiast tego, można dodać cynamon , imbir gruntowych i kurkumę, pozwoli Ci się zrelaksować podczas procedury ze względu na nietypowy korzennym aromacie.

Peeling z kawy kosmetycznych gliny. Aby uczynić ten peeling w domu, należy użyć kawy mielonej, zmieszane z gliny plastycznej (biały, czarny, niebieski), zakupione w aptece. Otrzymaną masę kładzie się na siedzeniu, wymagające szczególnej opieki i masaż. Po zabiegu dokładnie oczyścić skórę, nawilżające, jak glina jest w stanie osuszyć małą pokrywę.

Jeśli korzystanie z tych funduszy będą miały zwyczaj i staje się ogólnoustrojowe, a następnie po krótkim czasie, Twoja skóra będzie dziękuję i staną się gładkie, jedwabiste, bez cienia znienawidzonego cellulitu.