653 Shares 3065 views

Gdy jest to lepiej zarezerwować bilety, aby zaoszczędzić pieniądze?

Nie jest to zaskakujące, ale w czasie ferii zimowych lotnicza staje się jeszcze bardziej chciwy. Ludzie, którzy chcą jechać na święta do krewnych, zmuszony dać ogromne sumy za bilety lotnicze. Ale dobrą wiadomością jest to, że masz możliwość zapisania. Według danych zebranych w serwisach turystycznych, bilet będzie kosztował pasażera jest dużo tańsze, jeśli zarezerwować go w odpowiednim czasie.

Książka z góry

„Podróżni, którzy chcą wyjechać na wakacje w przeddzień święta, powinien dbać o locie z góry. Wskazane jest, aby dokonać rezerwacji biletów przed Halloween. W listopadzie zwykle popyt zaczyna rosnąć „- powiedział przedstawiciel jednej z linii lotniczych.

Chcesz wiedzieć szczególnych dni, kiedy lepiej jest zarezerwować bilety? Według stron internetowych sprzedających bilety, 10 października – najbardziej korzystna data dla tych, którzy planują wyruszyć w Wigilię. Ci, którzy chcą wybrać się na wycieczkę do Nowego Roku, to lepiej kupić lub zarezerwować bilety do 9 października. Ponadto, to najlepiej nie próbować zrobić to w ostatni weekend przed świętami.

Jeśli masz zamiar jechać na wakacje, należy pamiętać, że bilety na samolot jest najlepiej zarezerwować co najmniej 21 dni przed datą lotu. Następnie stopy zaczną rosnąć wolniej. Już na tydzień przed cen biletów wylotu osiągnie swój szczyt.

Gdy lot?

Cóż, z datą zakupu lub rezerwacji biletów, zorientowaliśmy się. Ale co dzień najlepiej zaplanować lot? Jeśli chcesz uruchomić była Wigilia czy Nowy Rok, ideałem byłoby podawanie 25-29 grudnia. Bilety na tych dat będzie bardzo przyjemny. Bliżej do ceny nowego roku wzrośnie znacząco.

Plus, nie zapomnij przy rezerwacji na wybór pory dnia. Najbardziej opłacalne są zwykle bilety dla pierwszych lotów – od 5 do 7 rano. Jeśli tym razem nie pasuje, można zdjąć i późnym wieczorem – po 8 godzinach. Najdroższe pasażerów linie lotnicze od 8 rano do 10 rano. Mniej więcej w tym samym przedziale cenowym są tanie, natomiast od 5 do 7 wieczorem.