723 Shares 4003 views

Jak leczyć raka ślinianki w Izraelu

Rak gruczołu śliny jest dość rzadki rodzaj raka. Zasadniczo istnieją nowotwory łagodne, i z tego powodu, wielu lekarzy praktykujących w CIS, zbyt późno, aby wykryć tę chorobę. Dzisiaj, jeden z liderów w leczeniu raka jest Izrael.

Co jest diagnoza i leczenie raka gruczołu śliny w Izraelu?

Kiedy diagnoza raka gruczołu śliny obowiązkowych środków jest przeprowadzenie badania USG, które pozwala dokładnie określić lokalizację nowotworu i jego wymiarów. W niektórych przypadkach, podczas badania przeprowadzonego biopsji. Otrzymaną próbkę tkanki nowotworowej jest wysyłany do badań histologicznych i cytologicznych.

Ponadto, gdy diagnoza nie jest ostatnim rolę tomografii komputerowej, która pozwala na uzyskanie szczegółowych obrazów narządów wewnętrznych. Dodatkowo, badanie to może być stosowane w celu sprawdzenia, jak dobrze leczenia raka ślinianki w Izraelu.

Rezonans magnetyczny może być stosowany w celu potwierdzenia diagnozy – raka gruczołu ślinowego. Metoda ta jest bardzo popularna w Izraelu ze względu na fakt, że pozwala uzyskać dokładne informacje i całkowicie bezpieczne dla pacjenta.

Jednym z głównych etapów diagnozy jest ustalenie etapów rozwoju nowotworu, ponieważ silnie zależy od procesu leczenia raka w Izraelu. Fakt, że komórki nowotworowe mogą rozprzestrzeniać się w organizmie przez krew i limfę oraz raka gruczołów ślinowych, może penetracji nowotworów złośliwych sąsiednich węzłów chłonnych.

Stadia rozwoju guzów gruczołów ślinowych:

  1. W pierwszym etapie, guz nie rozprzestrzenił się za prostaty, a jej wielkość jest nie więcej niż dwóch centymetrów;
  2. W drugim etapie wielkości guza może wynosić od dwóch do czterech centymetrów;
  3. W trzecim etapie nowotwór rośnie wielkość i rozciąga się w pobliżu, włącznie z zdrowej tkanki węzłów chłonnych;
  4. Czwarty etap charakteryzuje proliferacji nerwów, kości i skóry.

Dziś takie metody jak promieniowanie może być stosowany w leczeniu raka ślinianek leczenie, chemioterapia, interwencji chirurgicznej. Dość często, te trzy metody są stosowane w kombinacji w celu uzyskania większego efektu.

Chirurgiczne leczenie raka ślinianki jest usunięcie Zagrożony narząd, i blisko z nim węzły chłonne. Chirurgia rekonstrukcyjna może być podawany po zabiegu.

Chemioterapia raka gruczołu śliny jest używany bardzo często, jak w tym przypadku trudno jest zapewnić, że wpływ leków bezpośrednio do narządu. Jednakże, chemioterapia może być stosowane w ostatnich stadiach raka gruczołu ślinowego przerzutów bojowych.

radioterapia mogą być stosowane w celu zmniejszenia wielkości guza lub eliminacji pozostałych po operacji komórek. Ponadto radioterapia mogą być stosowane do zwalczania przerzutów. Należy jednak wiedzieć, że radioterapia ma wiele skutków ubocznych, w tym zmniejszenie ilości produkowanej śliny.

Może to prowadzić do pewnych zmian w gastronomii preferencji pacjenta. W przypadku wykrycia takich działań niepożądanych, należy skonsultować się z lekarzem. Jest prawdopodobne, że pacjent będzie wyznaczyć przebieg specjalnych leków, które przywróci normalne funkcjonowanie gruczołów ślinowych.