714 Shares 9862 views

Zrobić pyszne rolkę ciasta francuskiego z mięsem mielonym

Rozwałkować ciasto francuskie z mięsem mielonym można gotować absolutnie żadnego gotować. Po tym wszystkim, bo to nie ma potrzeby, by zagnieść ciasto przez długi czas. Można go kupić w każdym sklepie.

W tym artykule przedstawimy dwa różne sposoby, jak zrobić rolkę ciasta francuskiego z mięsem mielonym. Jeden z nich polega na wykorzystaniu surowego farszu, a drugi – po obróbce cieplnej.

Rozwałkować ciasto francuskie z mięsem mielonym: krok po kroku przepis zdjęć

Uważane za danie jest bardzo proste. W tym celu, tylko następujące elementy muszą być zakupione:

 • Bulwy – około 3x,.
 • Wieprzowina oraz mięso wołowe – 300 g;
 • duża cebula – 2 głowice;
 • Ciasto francuskie bez drożdży – 1 kg;
 • przyprawy są różne – wykorzystanie uznania.

farsz gotowanie

Przed piec rolka ciasta francuskiego z mięsem mielonym i ziemniakami, należy starannie przygotować farsz do niego.

Po pierwsze, dokładnie umyć świeżej wołowiny i wieprzowiny, a następnie pokroić na duże kawałki. Następnie, produkt mięsny jest mielony przez młynek. Przez wymienione urządzenie do gotowania i przechodzi duże cebuli.

Jeśli chodzi o ziemniaki, obrane i są one następnie wcierać w grubej tarce. Następne obróbce owoce dodaje się do mięsa wraz z solą i pieprzem, a następnie całkowicie zapobiec (do jednorodności).

Z dużym wyprzedzeniem jest wyjęte z ciasto francuskie z zamrażarki. Przechowuje się go w temperaturze pokojowej aż do całkowitego miękkość.

Proces formowania i wypalania

Rozwałkować ciasto francuskie z mięsem mielonym utworzonej dość szybko. W tym celu, podstawa nie jest bardzo gorąco do grubości warstwy, po czym rozkłada się równomiernie na nim cały farsz mięsny (zbyt grube). Dlatego konieczne jest, aby farsz nie wykracza poza badania.

Poprzez przeprowadzanie tych kroków warstwa podstawy jest zwinięta w rolkę i mocno rozłożone na blasze lub inne urządzenia (ogniotrwałych), smarowane. W tej postaci, jest on wysyłany do pieca.

Piec rolki ciasto z mielonego mięsa powinna być przez 50 minut. W tym czasie danie mięsne w pełni gotowy i będzie różowo. Karmienie go do stołu jest pożądane gorące. Aby to zrobić, produkt wyjmuje się z pieca i delikatnie przenieść na dużą płytkę. Cięcie rolki na odcinki, jest dostarczane do zasilacza jako przekąskę lub posiłku.

Rozwałkować ciasto francuskie z mięsem mielonym i jajkiem: przepis ze zdjęciem

Do wytwarzania takich produktów do domu, musimy:

 • Ryż okrągły – o pół filiżanki;
 • Wieprzowina oraz mięso wołowe – 300 g;
 • duża cebula – 2 głowice;
 • Ciasto francuskie bez drożdży – 1 kg;
 • przyprawy – ubiegać się uznania;
 • Jajka – 2 szt.;
 • olej roślinny – według uznania.

przygotowanie nadzienia

Farsz do tego zdecydowaliśmy się toczyć wstępnej obróbce termicznej. W tym wieprzowiny i mięsa wołowego dokładnie przemyto, a następnie drobno pokrojone i razem z cebuli rozdrabnianie. Następnie otrzymaną mielonego sól i pieprz, a następnie rozprzestrzenia się masła w patelnię i słabo palona (różowy do stanu). Następnie produkt usuwa się ciepła i roztwór pozostawiono do ochłodzenia.

Lub osobno okrągłe gotowane ziarna ryżu. Załatwiania, przemyto i rozmieszczone w słonej wrzącej wody. Gotowanie zad pożądane do połowy, to znaczy około 10 minut.

Jeśli chodzi o jajka, wówczas wygotować twardo, sieka średnich kości.

Gdy wszystkie składniki są poddawane obróbce cieplnej, są połączone w tym samym naczyniu. Dodawanie palone mielone gotowany ryż i jajka, są dokładnie wymieszane.

Jak tworzyć i piec w piekarniku?

Pieczeń w kształcie podobny do poprzedniego. Do tej stopionej łuszcząca Ciasto wałkowano do formowania, a następnie przesyła je przez wszystkie nadzienia. Dalsze mielonego ryżu i jaj ściśle nawinięte na rolkę i przesunięcie na natłuszczonej duhovochny arkusza. W tej postaci produkt wypieka w temperaturze 195 ° w ciągu około 30 minut.

W miarę upływu czasu, wszystko ciasto powinno być w pełni gotowy. Co do napełniania, został poddany obróbce termicznej.

Serwowane do stołu

Pieczeń, wykonane z ciasta francuskiego, okazuje się o wiele smaczniejsze, jeżeli jest spożywany w postaci gorącej. Dlatego takie karmienie produkt do stołu rodzinnego następuje natychmiast po upieczeniu w piekarniku. Jego starannie ułożone na talerzu, następnie pokroić na kawałki a la carte.

Jeść to danie może być na wiele sposobów. Ktoś zjada go jako przekąskę, a ktoś robi roll dla obfitego pełnego obiadu. Należy również zauważyć, że niektóre z gospodyni serwowane produkt do stołu wraz ze słodkim mocnej herbaty.

pomocnych wskazówek

farsz mięsny na badanym rolki może odbywać się na różne sposoby. Ponadto do ziemniaków, ryżu i jajka, mięso mielone mogą dodawać do rozdrobnionych dynia, cukinia, bakłażan, a nawet pomidorów.