316 Shares 1910 views

Opis Dadi Shuttle

Chińskie samochody większość ludzi z ironią, i muszę powiedzieć, że słusznie. Pasja chińskich producentów do produkcji samochodów z pojawieniem znanych marek. Właściciele oryginał jest, oczywiście, powoduje podrażnienia, chociaż wielu widzi go jako opcja, aby stać się właścicielem samochodu solidnego, ale przy niższych kosztach.

Dadi Shuttle zainteresowanie tych, którzy chcą zaoszczędzić pieniądze, bo jeśli usunąć nadmiar chromu, chińskie tablice i odejść, Dadi Shuttle – wykapany Toyota Land Cruiser Prado. Jednak jest to tylko na pierwszy rzut oka. Od Land Cruisera pożyczonym kratki i opraw oświetleniowych.

Tym razem Chińczycy pracowali dobrze w ciągu ostatnich błędów. Przerwy między płytami korpus rovnenkie Malowanie bez smug i skórki pomarańczowej można przyczepić tylko napowietrznych szczelin pomiędzy tworzywem sztucznym, a główną częścią korpusu. Imponująca wygląda metaliczną osłonę silnika, jedyny w swoim masywnym wyglądzie Dzięki wysokiej prześwit są bał przeszkód na swojej drodze. Drzwi otwarte i niech nie melozvuchno, ale łatwo i tuż po raz pierwszy. Odporne wypełniony gazem amortyzatora, które posiadają otworzyć pokrywę, zbyt zadowolony.

Pierwszą rzeczą, jaką można zauważyć, wprowadzając sklep – zapach. Zapach nowego taniego plastiku. Tapicerka wygląda całkiem dobrze: skóra, choć nie najbardziej kosztowne, wstawki z drewna, tworzyw sztucznych panel przedni, wszystko to odbywa się w pastelowych odcieniach beżu, bardzo dobrze. Rozgrzać samochód tej wielkości pomogą dwa system klimatyczny.
Bez zmiany tradycje chińskiego przemysłu motoryzacyjnego, Dadi Shuttle został wyposażony w szereg elektronicznych dzwonów i gwizdki. TV z dużym wyświetlaczem LCD i odtwarzacz DVD, radio z CD, odbiornika zainstalowanego na wszystkich drzwiach elektrosteklopodemniki, regulowane i podgrzewane lusterka boczne, kompas, czujnik temperatury. Regulacja fotela kierowcy i pochylenie może być zmieniony z powrotem. położenie kierownicy można zmienić w kącie, choć w niewielkim zakresie. Na drugim rzędzie siedzeń szerokości siedziska i wysokości wystarczy. Ostatnich pasażerów dzięki niemal pionowych głowami filaru nie działają w nich. Teraz, jeśli nawet buty nie spoczął na przednim siedziskiem, i przeszły pod nim, to będzie dobrze. Bagażnik ma przyzwoitą głośność, otwór załadunku.

Dadi transfer wyposażony pojemności silnika pojemności 2,4 litra 130 KM W parze z tym silnikiem jest pięć-biegowa manualna skrzynia biegów, która porusza się jakby zbyt duży, ale bardzo jasne. hałas silnika jest irytujące tylko przy obrotach silnika powyżej 4500 obr / min.

Koła z dużym przełożeniu i hydrowspomaganiem nie jest bardzo pouczające. Jednak samochód reaguje na czele odpowiednio wytrzymać niemal dokładnie dany łuk, a na prostych zachowuje się konsekwentnie. Wisiorek wykonany jest z jednego z najbardziej niezawodnych układów: przód – drążek skrętny, tył – sprężyny, mocne ramy, wszystkie koła układu napędowego.

Podsumowując, możemy powiedzieć, że chińskie samochody są lepsze na rynku krajowym są miejsca, gdzie można kupić części zamienne, książek, naprawy i konserwacji Dadi Shuttle, etc. Jest to przykład dość dobrych samochodów SUV, zdolnych do wykonywania wszystkich niezbędnych funkcji.