173 Shares 4468 views

Naprawa Schody drewniane schody w domu

Na ulicy słońce świeci jaśniej, śnieg topi się szybko, co oznacza, że w najbliższej przyszłości uda się do ogrodu i strefie podmiejskiej. Ktoś pozostawia tam tylko na weekend, a ktoś – cały ciepły okres roku. Niektóre z nich są na miejscu przynajmniej na komfort, inne stworzenia duże i przytulne letni dom. Ale bez względu na to struktura nie była na swoim miejscu, zima będzie dokonywać własnych zmian w swoim wyglądzie zewnętrznym i wewnętrznym. Czy ci się to podoba, czy nie, ale nawet tylko lifting będzie trzeba zrobić. Pod warunkiem, oczywiście, że – rozsądny właściciel. Pierwszą rzeczą do zrobienia jest skrupulatne rozpatrywanie jego struktury i zidentyfikować najbardziej narażonych miejscach. Następnie ustalić pierwszeństwo niezbędnych napraw i przystąpić do jego realizacji.

Na przykład okazało się, że niektóre etapy drewnianej klatki schodowej, który służył swoją rodzinę od kilku lat, zginęło lub na granicy. Aby rozwiązać te problemy, chcesz naprawić lub nawet je zastąpić. Powrót piękno i trwałość zużyte i postrzępione etapy mogą, na przykład, poprzez ich laminatu stoi.

W przypadku etapu naprawy powierzchni i dobrym pomocnikiem będzie kantovye specjalny profil jest wykonany z anodyzowanego aluminium. Lekkie i trwałe, posiadające wystarczająco dużą paletę kolorów, to w połączeniu z dowolnym pokryciem podłogi i bardzo łatwe do zainstalowania. Jedyny warunek – profil prostokątny etap. Jeśli scena ma zaokrąglone końce, powinny one być zmieniane za pomocą elektrorubanka na prostokąty. Z jego pomocą starannie wyrównane i przedniej powierzchni sceny, w celu maksymalizacji ścisłe profil kantovye.

W celu możliwie najdokładniejszego etapów powlekania cięcia, zastrzeżone wzór etapy obrotowych wykonany z kartonu. Kroki, które mają duże dziury mogą zostać przywrócone z dodatkowym profilem w kształcie litery U, który jest sztywno mocowane za pomocą śrub i pianki montażowej jako uszczelniacz.

Obracając miejsce lub poręczy wsparcia wymaga największą uwagę na dopasowanie elementów poziomych etapu powlekania. Nie chcesz, aby były wyświetlane publicznie wady?

Po tym jak wszystkie preparaty zostały wykonane i dokładnie sprawdzane, przystępujemy do kolejnego etapu etapów odzyskiwania. Na poziomym poziomie powierzchni działki bezpyłowego nią klej montażowy, które nakładają płytę wytwarza się z laminatu. W następstwie Kant ustawić profil, który mocno naciska nową pokrywę swoje kroki do starej bazy. Śruby profili są ustalone przyrosty 20-25 cm. W końcowym etapie naprawy profilu Kant zamyka skierowane trymowania taśmy, która część profilu dostawy. Jest wykonana z tworzywa sztucznego lub z obu różnych rodzajów drewna, i ma na celu ukrycie oprawy profil.

W następnym kroku należy przyciąć podstupki lub etap Warstwa zbrojona ton lub w kontraście. Jest już pełna swoboda dla swojej wyobraźni.

Wreszcie, krytycznym okiem spojrzeć wokół tworzenia ręce, usunąć wykryte małe wady.

W ten sposób, wykonując łącznie 9 operacji, rzeczywiście dostać nową i piękną klatkę schodową, która potrwa rok lub nawet swoją rodzinę.

Krótkie przypomnienie o postępie operacji:

1) usuwania starej farby, jeżeli takie istnieją;

2) gładki poziomu powierzchni;

3) Przygotować nową osłonę dla każdego etapu (laminat, sklejka, linoleum i tym podobne);

4), starannie regulować etap powlekania;

5) zastosowanie przylegającą na przygotowaną etapie podłoża;

6) zainstalować i zabezpieczyć profil kantovye;

7) instalowania pasa poszycia;

8) oblitsevat podstupki;

9) mielenia i oczyścić widocznych elementów końcowych.