242 Shares 3206 views

Czym są francuskie pocałunki? Jak właściwie pocałować?

Wszyscy lubią pocałunek (może nie wszystko, ale wiele), ale nie każdy wie, jakie są francuskie pocałunki. Dowiedzmy się, co to jest. Francuski pocałunek, lub tak zwany w inny sposób, pocałunek miłości to proces, podczas którego zaangażowane są nie tylko wargi, ale także język, a także jama ustna. Jego osobliwością jest to, że w porównaniu z innymi, może trwać dość długo. Na przykład najdłuższy pocałunek trwający 34 godziny 48 minut został zarejestrowany w Guinness Book of Records. Jakie są już francuskie pocałunki, dowiedzieliśmy się, a potem dowiedzmy się, jakie są ich sekrety. I, oczywiście, jak prawidłowo się pocałować, aby oboje partnerzy byliby zadowoleni.

Tajemnice francuskiego pocałunku

Każdy chce być w stanie całować całkiem dobrze. I to nie jest tak trudne, jak się wydaje na pierwszy rzut oka. Możesz to zrobić od razu po raz pierwszy, bez ćwiczeń na pomidorach i innych warzywach. Jak nauczyć się francuskiego pocałunku, wszystkie źródła mówią . Oczywiście istnieją pewne niuanse, o których mówimy. Po pierwsze, wszystko musi być zrobione bez nagłych ruchów. Dotyczy to zarówno początku jak i końca procesu. Trzeba powoli podchodzić do ust partnera, a następnie w tym samym tempie rozpocząć pocałunek i skończyć to w ten sam sposób. Nie spiesz się ani nie spróbuj przyspieszyć procesu, wszystko powinno być naturalne. Po drugie, nie naciskaj języka zbyt mocno. Pamiętaj jednak, że na początku tylko jeden z partnerów działa w tym języku, a dopiero potem oba. Ktoś powinien powoli i delikatnie dotknąć końcówką języka językiem, a następnie wcisnąć do ust, próbując "znaleźć" język tego, z którym się całuje. Dopiero po tym partnera wchodzi do gry, ale nie wcześniej.

Dodatkowe niuanse

Już wiesz, jakie są francuskie pocałunki, jakie są ich cechy. Niemniej jednak istnieją pewne niuanse, czyli niepisane zasady, które powinny być przestrzegane. Po pierwsze, świeży oddech. Cóż, pomyśl o sobie, kto by to zrobił, jeśli od partnera ma cebulę, czosnek lub coś innego … nie mówiąc już o zębach, które nie zostały przezwyciężone przez długi czas! Dlatego przed pocałowaniem sprawdź, czy masz przyjemny zapach z ust. Jest to bardzo ważne, ponieważ taki błąd może doprowadzić do tego, że osoba nigdy nie chce się z Tobą komunikować w sposób intymny. Po drugie, obserwuj romans. Jeśli jest to Twój pierwszy pocałunek z bratem duszy, to powinieneś się upewnić, że wszystko jest niezapomniane. Nikt nie sprawia, że przygotowujesz wspaniałe zaskoczenie, wystarczy wybrać piękne miejsce, które w przyszłości będzie miało szczególne znaczenie dla ciebie. Ten niuans jest szczególnie ważny dla przedstawicieli kobiet, ponieważ dzięki nim decyduje, czy kontynuować relacje z młodym mężczyzną, czy też nie.

Funkcje tytułu

Już dobrze wiemy, jakie są francuskie pocałunki, ale okazuje się, że są też angielskie lub europejskie. Co to znaczy? Wszystko jest bardzo proste. Dla nas, mieszkańcy krajów WNP, pocałunek z losem języka nazywa się francuskim, we Francji ten sam rodzaj pocałunku nazywany jest angielskim, aw Ameryce – europejskim. Istnieje ponad dwadzieścia nazw, które są dystrybuowane na całym świecie. Z tego powodu mogą wystąpić pewne niespójności w określaniu rodzaju rozważanej techniki całowania.