536 Shares 5025 views

Jak zainstalować zaczep swoje ręce?

Fani odległy Autotravel i tylko właściciele domków kraju już dawno docenili zalety korzystania z przyczepy. Urządzenie to umożliwia kierowcy nosić wszystko, co nie pasuje do wnętrza, do tego samego bez uszkodzenia samochodu (w przypadku gdy jest to wymagane do dostarczenia łupków lub cegły na budowie). Jeśli ty też jesteś zainteresowany zakupem przyczepy, należy pamiętać, że oprócz tego trzeba kupić mu specjalny trailer-holowniczy mechanizm (Simple Words – zaczepu). A jeśli kupisz ten produkt może być bez problemów, ale z jego ustawienie może być niuanse. W dzisiejszym artykule powiemy Ci, jak zainstalować ściągacz z rękami.

Od czego zacząć?

Po pierwsze, musimy odjechać samochodem na dziurę patrzenia. Więc to będzie dużo łatwiejsze do zainstalowania zaczepu swoje ręce. Gdy nasz samochód był na otworze widokowej, należy otworzyć pokrywę i zdjąć zacisk ujemny akumulatora. Więc wyłączyć całą elektronikę w samochodzie, wtedy nie trzeba zwarcia podczas podłączania dodatkowych kabli. Teraz wyodrębnić całą zawartość bagażnika na zewnątrz i usunąć skórę. Ostatni etap występuje po zainstalowaniu bary holowniczych do samochodów osobowych i SUV-ów.

Proces instalacji

Na tym etapie można bezpiecznie związać szczegółów na temat przyszłego miejsca. Przed tej poprawki powinna łapać swoje ręce, używać zacisk i wywiercić otwory do otworów. Jeśli to konieczne, można zaznaczyć te miejsca. Następnie wziąć wiertarkę i wiercić otwory niezbędne. Średnica wiertła powinna być 12,5 mm. Co więcej, w uformowanym otworze zamontować nakrętkę i mocno kręcić design. Jednak w tym procesie instalacji nie jest jeszcze zakończona. Następnym krokiem będzie wywiercić dwa otwory wokół pnia (gdzie wzięliśmy tapicerki) i dolną część drzewca. Następnie włóż śruby uprzednio włożywszy na nich specjalną płytkę wzmacniającą i podkładkę. Następnie wziąć w ręce open-end klucz do 17-19 mm (w zależności od rodzaju haka holowniczego) i przymocować całą drogę. Teraz możemy przejść do ostatniego etapu – gniazdo podłączenia haka holowniczego. Aby to zrobić, robimy otwory w podłodze bagażnika. Zanim to starannie rozważyć wszystkie zaznaczone miejsca do kotwiczenia. Wymagana flaga, gdzie można wywiercić otwór. Następnie przykręcić gniazdo na haku holowniczym i wyciągnąć wszystkie niezbędne kable do świateł stopu i świateł pozycyjnych. Zwrócić szczególną uwagę na kolory związków. Przewody nie powinny być splątane.

wniosek

Teraz, gdy wiesz, jak zainstalować haków holowniczych do samochodów osobowych i SUV-ów. Proces ten może być uznany za kompletny. Teraz śmiało przywiera do przyczepy i ruszaj w drogę.

rada

Jeśli chcesz mieć pewność, że ich bezpieczeństwo, nigdy zrobić ściągacz z rękami. Dlaczego? Fakt, że ich konstrukcja często nie wytrzymują szczepy niosące przyczepy 500 funtów z prędkością 60-80 kilometrów na godzinę. Nie mogę znieść nakrętki i czasami spoin. Więc nie żałuję spędzać trochę więcej pieniędzy i kupić urządzenie roślin, zaprojektowany przez profesjonalnych inżynierów i projektantów.