87 Shares 5108 views

Funkcje i właściwości przewlekłe zapalenie wyrostka robaczkowego

Do tej pory dyskusja na temat obecności diagnozy „przewlekłe zapalenie wyrostka robaczkowego.” Niemniej jednak, podczas gdy nadal występuje. Są to następujące postacie przewlekłego zapalenia wyrostka: wstępne chronicznego, resztkowa, okresowe.

Przewlekłe zapalenie wyrostka robaczkowego resztkowa

Forma resztkowy jest uważane za jeden z przykładów wykonania wyniku ostrego zapalenia wyrostka robaczkowego. Przejawia się on stałą ciągnięcie ból lub dyskomfort w prawej części brzucha. Objawy przewlekłego zapalenia wyrostka robaczkowego towarzyszyć zaparcia lub biegunki. Pogarsza ból po wysiłku lub przejadanie się.

Podstawowym przewlekłe zapalenie wyrostka robaczkowego

Zaczyna się tę formę przewlekłego zapalenia wyrostka robaczkowego ze stopniowym ból bóle, uczucie ciężkości w brzuchu po prawej stronie, zaburzenia dyspeptyczne. W żadnym poprzednim historii poprzedniego ataku ostrego zapalenia wyrostka robaczkowego. Z głębokim badaniu palpacyjnym można odnotować jedynie niewielki ból. Temperatura ciała jest w granicach normy w laboratorium badanie nie ujawniło żadnych odchyleń.

o charakterze powtarzającym się zapalenie wyrostka robaczkowego

Do tej formy przewlekłego zapalenia wyrostka robaczkowego charakteryzuje się naprzemiennie epizody bólu w dolnej części brzucha po prawej stronie z okresami wyraźną poprawę zdrowia. Podczas zaostrzenia oznaczone gorączka, przyspieszone OB, wzrost leukocytozy.

Przewlekłe zapalenie wyrostka robaczkowego: objawy, leczenie

Rozpoznanie przewlekłego lub nawracającego zapalenia wyrostka robaczkowego resztkowa wystawiony bez większych trudności, ponieważ historia epizodów ostrej choroby można przypisać jednoznacznie. Ale podstawowym przewlekła forma wymaga bardzo szeroki zakres klinicznych, laboratoryjnych i badań instrumentalnych. Powyżej jest przeprowadzana w celu uniknięcia podobnych patologii. Objawy przewlekłego zapalenia wyrostka są podobne do objawów wrzodów żołądka i dwunastnicy, 12 zapalenie okrężnicy, przewlekłej choroby nerek, kamieni nerkowych i kamienie żółciowe, i u kobiet – przewlekłe zapalenie macicy. Zbiór studiów zawarte kolonoskopia fibrogastroscopy, USG wątroby i nerek. Podczas wlewu baru w przypadku braku innych chorób jelita grubego jest typową cechą przewlekłe zapalenie wyrostka robaczkowego: niewypełnione kontrast dodatek, który wyjaśnia zablokowania jego światła, załamań lub kału kamieni. Znaki pośrednie obejmują skurcz lub atonia jelit , w obszarze przejścia w jelicie cienkim w dużym. strumienia wyrostka nie zostało wykryte podczas badania ultrasonograficznego, ściany zagęszcza się proces nie zmienia swojego położenia przez zmianę położenia pacjenta.

Leczenie przewlekłego zapalenia wyrostka

Wszyscy pacjenci cierpiący na przewlekłe zapalenie wyrostka robaczkowego, operacja jest wskazana – wyrostka. W większości przypadków odzyskiwania z takiego postępowania odbywa się dość szybko i łatwo. Sytuacja może się pogorszyć tylko wtedy, gdy choroba ma wpływ na inne narządy.