568 Shares 4828 views

Jak pyszne pieczony kurczak na butelce

Dawno, dawno temu, w czasach sowieckich, kury domowe były stałym celem komików i satyryków. Śmialiśmy się na wszystko: na kolor skóry, a nad konstytucją, a nawet niefortunne określenie „osoba”, jeśli takie słowo odnosi się do ptaka. W przeciwieństwie do naszego „Skrzydła Rad” importowej, produkcji węgierskiego lub fińskiego, znacznie bardziej przyjemny i gotowane – bardzo miękka.

Dopiero po pojawiły się te same kury, stało się jasne, jak wiele straciliśmy. Kurcząt brojlerów nie jest możliwe wytworzenie tym tapaka tytoniu (lub – jak ktoś więcej jak to). „Nowe rosyjskie” ptaków hodowane w wysokiej technologii Zachodniej, szybko stają się duże, ale smak wyszli trochę ducha kurczaka …

W takich okolicznościach, wyspa staje się pytanie, jak pyszne pieczonego kurczaka. Bez przypraw nie może zrobić, to jasne, ale technologia może być bardzo zróżnicowany.

Na przykład, w grubej warstwie soli. Jest to bardzo dobry przepis, a co najważniejsze – proste! Na pieczenia wylewa pakiet soli kilogram, a górna układa przygotowane i tarte przyprawy tuszę. Pięćdziesiąt minut – a kurczak jest gotowy. Nie niedogotowane, ciepło z podgrzewaną sól staje się jednolita. Nawiasem mówiąc, pieczenia i wiele łatwiej umyć. Oto jak upiec kurczaka w piekarniku.

Oto kolejny sposób, który upodobało mieszkańców Europy. Mieszkańcy krajów – byłych republik radzieckich uczy niemieckiego i francuskiego przepis mówi, jak smaczne pieczonego kurczaka. Jego tak zwane „Russian kurczak na butelce.” Technika ta została wynaleziona gdy kurczęta i były rzeczywiście trudne i sprzyja ich maksymalne złagodzenie. Teraz, kiedy nie ma potrzeby, to po prostu oszczędza czas i poprawia równomierność ciepłego ptaków.

Metoda, która opowiada, jak upiec kurczaka jest smaczne, proste, jak wszystko świetnie. Aby wdrożyć go, tylko trzeba kupić butelkę piwa lub wody mineralnej w szklanych butelkach. Czasami na Zachodzie stosowany pojemnik z aluminium, ale nie jest to pożądane. Wszelkie metalowe, nawet jedzenie ma swój własny smak i tylko zewnętrzna powłoka farb i lakierów wyraźnie dodać smaku smakoszy i rodzaj … Classics było pół litra mleka butelki z szeroką szyjką, ale gdzie jest teraz do podjęcia, w dobie komputerów i smartfonów? Więc chodź na dół i z innych napojów, ale niezbyt wysokie, okrągłe i stabilne, tak że cała kompozycja jest wpisana w rozmiarze w piekarniku i nie przewrócił.

Więc nie jest butelka.

Aby rozpocząć przygotowania samej tuszy. Teraz nie trzeba wypatroszyć, doschipyvat i spalić na gazie – również. Wystarczy natrzeć solą wewnątrz i na zewnątrz, posypać przyprawami do grillowania i promassirovat.

Woda typ butelki i rozprzestrzeniania na jej kurczaka. Niepożądane jest, że szyjka butelki wystaje na zewnątrz z górnej części tuszy, para być odprowadzane do ptaka cały punkt, aby uzyskać szybkowaru, którego obudowa pełni rolę naczynia przygotowuje.

Następnie trzeba przygotować kompozycję, składającą się z majonezu i musztardy, i płaszcz nich tuszy.

Spłynąć tłuszcz nie jest w blasze może być podstawiony, dbając do pieca będą mniej czasochłonne.

Pozostaje tylko usmażyć kurczaka. Ogrzewanych do około 180 stopni, piec do spiekania umieszcza „butelka i kurczaka.” Większość z nich nie trzeba niczego, po prostu zwrócić uwagę na czas. 45-50 minut, sprawdzić wynik. Siatki bezpieczeństwa jest konieczna, aby przebić tuszy ostry kij, takich jak wykałaczki, najlepiej od nowa. Jeśli jasne sok popłynie, to danie jest gotowe. Jeśli różowym płynem – pozostawić w piekarniku przez kolejne dziesięć minut.

Ale niewielu wie, jak pyszne pieczonego kurczaka: konieczne jest również, aby móc przedstawić! Jednakże, nie jest to trudne. Aż ptak jest słaby w piecu, to jest możliwe, aby przygotować danie boczną. Mogą być smażone ziemniaki (najlepiej nie smażone w głębokim tłuszczu, w prosty sposób, na patelni, to będzie obserwowany stylistyczną jedność). Bardzo dobrze ze smażonymi ptaków ryżu. Możemy ograniczyć i sałatki, zbyt proste, z grubo posiekane pomidory, ogórki, ser, cebula, zieleni. Jako nadzienia, stosowanie oleju słonecznikowego.

Aby uniknąć oparzeń, lepiej trochę poczekać. Ptak z butelki łatwo usunąć. Pozostaje tylko pięknie ułożone na talerzu z dodatkami.

Bon appetit!