405 Shares 1714 views

Jasnowidzem i psychiczny Ilona Couldre: biografia, rodzina i ciekawostki

Cauldre Ilona – jeden z najsilniejszych w świecie jasnowidzów, który stał się sławny dzięki uczestnictwu w ukraińskiej wersji show „Bitwa medium”. Ilona Cauldre mógł znaleźć człowieka, gdziekolwiek by nie był, a tylko jego osobista sprawa. Komunikuje się z duszami zmarłych. Dla jej otwartej oraz przeszłości i przyszłości, a to może uratować rodzinę przed rozerwaniem rodową klątwę. Dzięki jego dar Ilona wielu lat pomaga ludziom zrozumieć najbardziej skomplikowanych sytuacjach: we współpracy z rodzimej policji Estonia jasnowidz nie ujawnił więcej niż dwa tuziny skomplikowanych przypadków, których nie mógł poradzić najbardziej doświadczonych detektywów.

Jaki jest sekret tej tajemniczej kobiety, dla których, jeśli nic nie jest ukryte? O życiu i sposobów Ilony Kaldre do chwały dowiesz się czytając ten artykuł.

Ilona Couldre: biografia. dzieciństwo psychiczny

Ilona urodziła się w małej estońskiej miejscowości Kiviõli. Rodzice nie byli jasnowidzenia Estończyków: jej matka jest z Finlandii, a jego ojciec – z Niemiec. ojciec Ilony twierdzi, że jego rodzina miała wiele tajemniczy dar, który został odziedziczony przez jego córkę. Co ciekawe, brat dziewczynki nie było jasnowidzenie i pozazmysłowe: Talan specjalny w rodzinie jest najczęściej przekazywane za pośrednictwem linii żeńskiej.

Wspominając dzieciństwo, Ilona mówi, że wcześnie zaczął wykorzystywać swój dar: na przykład, nie jest łatwo znaleźć ukryte rzeczy rówieśnikami. Jednak dziewczyna nie rozumie, że inni widzą i czują świat nie jest droga była. Ale z czasem, Ilona sobie sprawę, że znacznie różni się od innych ludzi, i zaczął trenować swój niezwykły dar.

Test Ilona Couldre

Kiedyś, jako uczennica, Ilona z przyjaciółmi udał się do jasnowidza: dziewczynka marzy, by poznać swoją przyszłość. Bohaterka artykułu ze względu na brak doświadczenia był przekonany, że osoby oferujące takie usługi, zawsze obdarzony nadprzyrodzonymi mocami, i jest o wiele bardziej wydajny niż jej własne. Jednak, gdy w recepcji, Cauldre był zaskoczony, aby uświadomić sobie, że medium nie posiadają dziesiątą swoich Super możliwości, to znaczy, że to oszustwo.

Od Ilona zawsze sprawdza rozmówców, twierdząc, że mają dar psychiczną. Pyta, co jest nietypowe anatomiczne cechą jej ciała. Tylko odpowiadając na to pytanie, to jest możliwe, aby przekonać Ilona dostępnych zdolności jasnowidzenia, bo tylko psychiczne będzie w stanie określić, że serce kobiety nie jest w lewo i prawo.

jasnowidzem pielęgniarka

Ilona została wykształcona pielęgniarka pracy, ale praca na specjalności zapobiec jej dar jasnowidzenia. Nawet podczas treningów czuła kogoś pacjentów przeznaczonych do powrotu do normalnego życia: czuła się bezsilna, aby pomóc ludziom, ponieważ zmiana losu Clairvoyant nie mógł … Alien ból czuł Ilona jako własne, więc zrozumiałe jest, że taka praca może do kierowania jej do szału. Dlatego zdecydowano się pozostawić medycynę i pomagać ludziom w inny sposób: używając jego niezwykły dar.

„Bitwa pod medium”: próba sił

W 2010 roku Ilona został zwycięzcą Bałtyku „Bitwy medium”, a następnie postanowił przetestować swoje możliwości w przyszłości. W 2012 roku Ilona Couldre zgodził się wziąć udział w ukraińskim bitwy. Jasnowidzem szybko zakochał się w widzów: stało się popularne nie tylko ze względu na swoje unikalne zdolności, ale także ze względu na ciepło i empatię, co dało ludziom w potrzebie. Po pierwsze nie mogę wziąć Ilona miejsce, ale natychmiast po zakończeniu projektu, została zaproszona do udziału w nowym – „Eksperci badają” Teraz Cauldre używa swojej mocy, aby odsłonić najbardziej skomplikowanych przypadków, wraz z innymi potężne medium.

Testy zostały podane Ilona nie jest łatwe, ponieważ druga strona to dar zwiększonego empatii. Przeżywanie emocji innych ludzi jako własne jasnowidz nie był w stanie odzyskać: to było daleko od swoich rodzinnych stron, który zawsze dawał jej siłę. Być może z tego powodu, jasnowidz odmówił udziału w Rosji „Bitwy medium”, który został zaproszony w 2011 roku. Jednak pomimo faktu, że Ilona lewo „bitwy” w siódmej serii, udało jej się osiągnąć sukces i uznanie.

Jako jasnowidz prawie stracił wzroku

Strzelanie każdej „Bitwa medium”, seria stała ekstremalny test dla jasnowidzów. Podczas jednej z prób Ilona prawie stracił wzrok. Zadanie było dość trudne: miał psychiczną doświadczenie, które go czeka w „Panic Room” i wybrać jeden element, który uratuje mu życie. Kiedy Ilona otworzył drzwi do pokoju, ujrzała jasną lampę: to złapany gazów pożarowych. Oczywiście, organizatorzy zadbali, że psychika nie są realne niebezpieczeństwo, jednak w przypadku testu Ilona nie poszedł zgodnie z planem. Ogień przypalony ręce i włosy, a także stopione przedłużonych rzęs że zdrętwiały oka. W rezultacie, Cauldre musiał pozostać w szpitalu przez kilka dni: lekarze byli w stanie przywrócić wzrok, ale stało się znacznie gorzej niż przed fatalnym teście.

Dar jasnowidzenia: czuł psychiczny?

Psychic Ilona Couldre dawna starają się wyjaśnić jej prezent: ona po prostu używa go, aby pomóc ludziom. Jasnowidz twierdzi, że pochodzi on swoisty sposób, że opisuje ona, aby uzyskać odpowiedzi na pytania.

Psychic pracy – nie jest takie proste ćwiczenia, jak może się wydawać na pierwszy rzut oka. To ma swoje subtelności etycznych, który wielokrotnie napotykają Ilona. Na przykład, w przyszłości nie zawsze przyjść z osobą odbiór jest szczęśliwy. Jeżeli istnieje możliwość, aby cokolwiek zmienić, Ilona stara się oferować wszystkie dostępne opcje. Jednak psychiczny doradza się żyć ze swoim umysłem, a nie liczyć na jej radę, ale po prostu wziąć wynikowy słuchacza informacje pod uwagę.

Czasami czuje się załamany jasnowidz i przygnębiony z powodu bólu innych, który jest postrzegany jako ich własne. Odzyskiwanie pomóc jej samotność, medytację i wodę: Ilona idzie do morza, tak że dał jej siłę, więc konieczne, aby pomóc ludziom.

Jak uniknąć stania się ofiarą klątwy?

Ilona mówi, że szkoda nie wystąpi do ludzi jest po prostu tak: to musi być zdobyte przez swoje czyny. Innymi słowy, aby stać się ofiarą korupcji, musimy znacznie pokrzywdzone przez los. Czasami ludzie po prostu odpisać na własnej bierności wywołanego uszkodzeniem i bierności: łatwiej jest czuć się jak ofiara czarownika niż wziąć los we własne ręce. Chociaż nie jest straszna sytuacja, takich jak klątwy rodziny, kiedy wszyscy chłopcy w rodzinie umiera w każdym pokoleniu. Jednak takie przypadki są rzadkie.

Według Ilona Cauldre'a uniknąć stania się ofiarą korupcji, a przede wszystkim nie należy życzyć szkody dla innych: uważny tylko do własnych myśli i działań nie będą podlegać szkodliwym wpływem.

życie osobiste

Psychic Ilona Cauldre, biografia jest przedstawiona uwagę artykuł, nie preferuje ujawniać swojego życia prywatnego i nie ujawnia wszystkich swoich sekretów dla publiczności. Wiadomo, że po raz pierwszy wyszła za mąż w bardzo młodym wieku: dziewczyna była tylko 19 lat. Małżeństwo trwało 10 lat i zakończyło się rozwodem.

Czy Ilona Couldre żonaty? dla jej rodziny na tym etapie życia jest na pierwszym miejscu. Jej obecny mąż, Dmitriem Kaldre, zarządca nieruchomości, Ilona spotkali się w 2004 roku. Małżeństwo, para ma syna Hermann.

Ilona Couldre: opinie o swojej pracy

Sukces Ilona Cauldre właśnie oshelomitelen ona otrzymuje listy z całego świata, z konieczności jej pomocy. Ludzie, którzy uczestniczyli odbiór, twierdzą, że otrzymują oni od Ilona nie tylko odpowiedzi na swoje pytania, ale także wsparcie emocjonalne: jasnowidz znajdzie ciepłe słowo dla każdego, kto nie czuje siłę, aby żyć i rozwiązywania trudnych problemów w życiu.

Ilona nie daje wytyczne dla działań: to tylko ujawnia informacje niezbędne do klienta. Cauldre nie próbuje przekonać człowieka, że nałożone magiczny efekt, który można usunąć tylko wielkim kosztem. Ilona wolę szczerość i otwartość w kontaktach z klientami: wierzy, że nie zawsze jest przyczyną kłopotów jest uszkodzenie i życie osobiste nie sumować ze względu na koronie celibatu. Czasami człowiek nie musi psychiczny, a kilka sesji z dobrym psychologiem.