709 Shares 8003 views

Najlepsze sposoby wybielania skóry między nogami

Problem z ciemnymi plamami na skórze wewnętrznych ud i krocza przeszkadza wielu kobiet i mężczyzn. Jest brzydkie i nieprzyjemne, ponieważ jest związany z nieczystości. Dlatego wielu przyjdzie, co może stać się nie chce się ich pozbyć i szuka sposobów, jak wybielić skórę między palcami.

Przyczyny przyciemnienie skóry w krocze

Przyczyny te ciemne plamy set. Oczywiście, mogą być, jeśli nie spełnia zasad higieny osobistej, a także, jeśli masz zwyczaj noszenia bardzo mocno i niskiej jakości bielizny. Zaciemnienie może wystąpić na udach trących o siebie. Jest to najczęściej u osób z nadwagą. Zdarza się także, że skóra w tym obszarze ciemnieje podczas ciąży, niektóre ona stopniowo wychodzi po urodzeniu i bierze swój dawny kolor, a inni nadal pozostaje ciemny. Wtedy kobiety zaczynają się od kompleksów o tym i szukasz funduszy, jak wybielić skórę między palcami. W niektórych przypadkach, są często przyczyną ciemnienia usuwania włosów, do golenia, stosowanie takich środków depilujących jak „shugaring” lub gorącego wosku. Czasami może to powodować ciemnienie i narządów grzyba, ale w tym przypadku zaciemnione miejsca zaczyna pękać na ich pęcherze i uczucie pieczenia. Oczywiście, w tych przypadkach nie ma sensu myślenie o, jak wybielić skórę między jego nogami, i słusznie odnosi się do specjalisty na leczenie. Jeśli objawy są powodując poważne dolegliwości i możliwość szybkiego zbadania przez lekarza tam, możliwe jest, aby smarować maścią dotkniętych obszar przeciwgrzybicze.

Jak rozjaśnić skórę między nogami?

Przed zabiegiem, pożądane jest, aby skonsultować się z rozjaśniania Dermatologia kosmetyczki temat przyczyn nadmiernej pigmentacji skóry w tych obszarach. Oczywiście, najlepiej do wybielania skóry najlepiej jest skontaktować się z ekspertami, którzy poprowadzą sprzętową wybielanie skóry ciała w tych obszarach, gdzie jest to wymagane (wewnętrzne ud, pachwiny, pachy, i tak dalej. D.). Jednak wiele kobiet nie może przezwyciężyć naturalną nieśmiałość i zdecydować się na własną rękę, aby wyeliminować ten problem. Wiele z tych masek do użytku na podstawie białej gliny. Jest to dość skuteczny sposób, ale powinniśmy starać się nie wysusza skórę, aby uniknąć pojawiła się mikropęknięć. Najbardziej popularny i dostępny sposób, jednak jest wybielanie nadtlenkiem wodoru, a więc konieczne jest, aby być bardzo ostrożnym, aby nie uszkodzić delikatną skórę. Po zastosowaniu maski skóra może być smarowane olejem kosmetycznego lub tłuszczu śmietany. Jak widać, te środki mogą być i nie jest zły, ale nie do końca bezpieczne. Jak wybielić skórę między nogami tak, że nie było problemu? Istnieje wiele kremy wybielające. Na przykład, krem oparty tarmarinda – tamaryndowca. Te kremy są dostępne w Tajlandii, gdzie biała skóra jest szczególnie ceniony, a opalenizna jest oznaką biedy. W tym kraju produkuje różnorodne środki zwalczania niechcianych pigmentację skóry. Krem z ekstraktem tarmarinda może znacząco wybielić go, nie tylko w intymnych miejscach, ale na twarzy i ciele.