553 Shares 5105 views

Osłona papaja olej kobiecego piękna

usługi luksusowe spa gwarantuje wysoką wydajność, ale ich użycie nie zawsze jest uzasadnione, ponieważ równowaga między ceną i jakością znacznie zakłócone. Ogromna liczba procedur może być wykonywana w domu przy użyciu naturalnych składników w maski, peelingi, okłady i innych preparatów kosmetycznych. Wśród skutecznych środków w przemyśle kosmetycznym papaja olej należy. Jak to jest stosowane i jakie właściwości, ten artykuł pokaże.

Tropical w małej butelce

Składnika aktywnego otrzymuje się przez tłoczenie na zimno nasion papai, które składają się z jednej czwartej substancji oleistych. Ponieważ roślina ta jest uprawiana na całym świecie, otrzymał ogromną popularnością wśród wielu uroków. papaja olej ma jasny orzechowy smak, który sprawia, że jest to ulubiona nuta wielu istotnych związków. Główne substancje w jego skład są linolowy, kwas stearynowy, palmitynowy, i innych kwasów. Ponadto, jest ona wzbogacona w witaminy A, C i papainy – substancje, które przyspieszają regenerację komórek i usunięcie martwych tkanek.

Właściwości olejowego ekstraktu

Bogaty skład chemiczny oleju określa obecność następujących właściwościach:

  • Hipoalergiczne. nasiona papai nie powodują alergii, nawet u osób z dużą czułością, która czyni je uniwersalnym lekiem.
  • Przeciwbakteryjne i przeciwzapalne. olej papaja działa jak antybiotyk – spowalnia zapalenie i stymuluje odnowę komórkową. Z tego powodu jest on stosowany jako środek uzdrowienia dla różnych uszkodzeń naskórka i chorób skóry: łuszczyca, trądzik, egzema, grzybów, itp …
  • Właściwości odżywcze. Jak w przypadku każdego oleju, papaja odżywia skórę i włosy z niezbędnych witamin i pierwiastków śladowych, co wspólne dodatek w kosmetykach.

Pielęgnacja włosów

Naturalny ekstrakt z papai oleju jest dobre dla kondycji włosów. Może być używany jako oddzielny maską, powodując podgrzać olej na całej długości, a następnie dodaj do funduszy zakupu. Wzmacnia strukturę włosów, karmi je wilgoci chroni końce wysychaniu i ujemnego wpływu. Niektóre użycie papaja olej włosy jako ochrona podczas stosowania; w mieszaninie barwnika dodano 5 kropli ekstraktu.

Ci, którzy cierpią z powodu łupieżu lub swędzenie skóry głowy, olej należy stosować dwa razy w tygodniu do korzeni włosów. To kompresuje likwiduje zaczerwienienie i złuszczanie i normalizuje pracę gruczołów łojowych, które pomaga pozbyć się tłuste.

pielęgnacja skóry

olej Papaya służy do poprawy skóry. Będąc absolutnie wszechstronne narzędzie, nadaje się do normalnej i tłustej i mieszanej skóry. Przy zastosowaniu ekstraktu jest natychmiast wchłaniana, sięgając do najgłębszych warstw naskórka.

To narzędzie jest najczęściej używany do spowolnienia zmian związanych z wiekiem; przywraca strukturę, poprawia koloryt skóry i usuwa drobne zmarszczki. Ponadto olej wybiela skórę, zmniejszając liczbę piegi i plamy starcze. Papaya widać w skład środków, które wywierają swoją efektywność poprzez enzymu papainy czyszczenia rozpuszczenie nadmiaru tłuszczu i martwych komórek.

Wiele dziewcząt powiedzieć, że olej owoce mogą być również wykorzystywane podczas opalania lub długotrwała ekspozycja na słońce. Tłusta struktura ułatwia równomierne rozłożenie kolorów i składników odżywczych w celu ochrony przed poparzeniem.

Kosmetyki z wyciągami z nasion papaya

Teraz na rynku istnieje wiele preparatów kosmetycznych, tworzone przy pomocy naturalnych suplementów, ale nie wszystkie z nich przynoszą właściwy rezultat nie można powiedzieć o oleju papaja krem, który ma korzystny wpływ na skórę.

Najbardziej znany jest masło śmietankowe z firmy Body Shop, przeznaczony dla skóry suchej i normalnej. Ma przyjemną konsystencję, łatwe do zastosowania i jest wchłaniany. Kupujący powiedzieć piękny egzotyczny zapach produktu i skuteczności stosowania. Wśród braków podświetlone kompozycję zbyt gruby i opakowania niewygodne.

Obok najbardziej popularne jest krem masło z papai i mango z firmy Afrodyty. Zakres jego stosowania jest taki sam jak wyżej wymieniony sposób, ale koszt jest znacznie wyższa. Ale kobiety klienci nie narzekają na cenę, są zadowoleni z zapachem i fakturą funduszy i uczucie po użyciu. Grecki producent nie zawiódł użytkownik ten czas.

Na trzecim miejscu – krem olej Praileela ciało od nazwy przedsiębiorstw tajlandzkich. Położony w kraju egzotycznych owoców, firma używa tylko naturalnych składników w swoich produktach, dzięki czemu kosmetyk skuteczne i użyteczne.

Zatem, olej papaja, reakcje z których tylko dodatnie przynosi znaczącą pozycję w zabiegach kosmetycznych, zarówno w postaci czystej jak i w skład gotowych wyrobów kosmetycznych.