653 Shares 2169 views

Arnold Schwarzenegger: wzrost, waga, jako odbicie jego karierę

Trudno jest znaleźć inną osobę, która była w stanie osiągnąć taki sam sukces w życiu, jak Arnold Schwarzenegger. Pochodzę z małej austriackiej miejscowości, mógłby zrobić karierę jako sportowiec, aktor, biznesmen i polityk. Wielu chciałoby, aby powtórzyć swój sukces. Więc uważnie wszystko, co jest związane z nazwą Arnold Schwarzenegger. Wzrost, waga i inne parametry w latach kulturystyki i po szczególnie zainteresowany jego fanów.

I rzeczywiście, na początku swojej kariery jako kulturysta, miał ciało sportowca. Gdy hoduje się w 188 cm, a następnie jej masa wynosiła około 107 kg. Ale takie opcje Schwarzenegger ma powód. Każdego dnia, od 14 lat, trenował w lokalnym klubie sportowym. W wyniku intensywnego treningu – do 20 lat, udało mu się wygrać wszystkie turnieje w Europie. Wtedy to zapadła decyzja, aby przenieść się do USA do kontynuowania kariery kulturysta i zyskać akceptację w Ameryce. Jak pomyślał, Arnold Schwarzenegger, wzrost, waga i kształt sportowca pozwoli mu szybko osiągnąć sukces.

Jednak nie wszystko poszło tak gładko, jak chcielibyśmy przyszłych bojowników gwiazd. Słaba znajomość języka angielskiego i status pół-prawnych emigrant nie przyczyniły się do szybkiego rozwoju zawodowego. Ale mimo to, w 1970 roku zdobył swój pierwszy tytuł „Mr. Olympia”. 5 lat później Arnold podejmie decyzję o zakończeniu kariery sportowej, ale do tej pory robi wiele dla rozwoju kulturystyki.

W tym czasie, idąc za przykładem swoich idoli, próbuje działać w filmach. Jednak nowy zawód i zażądał nowych wysiłków. Było to konieczne, nawet na zewnątrz, aby zmienić swoje ciało biegunach, takich jak Arnold Schwarzenegger. Wzrost, waga, i góra mięśni nie wyglądają naturalnie na srebrnym ekranie. A potem zniżył wadze do 80 kg, a płaskorzeźby stały się bardziej realistyczne. Pierwszym naprawdę wybitna rola Arnie został wizerunek Conan w filmie „Conan Barbarzyńca”. To było śledzone przez role, które stały się jego filmy handlową „Terminator”, „Pamięć absolutna”, „Predator” i inne.

Ale to nie było wystarczająco dużo dla niego. W pewnym momencie postanowił zmienić swoją rolę bohatera akcji w komiksie. To nie było tak proste jak myślałem sobie Schwarzenegger. Wzrost i waga w takich filmach nie jest tak ważne jak działania. I Zheleznyy Arni bierze prywatne lekcje. Więc to była komedia z jego udziałem: „Twins”, „Bohater ostatniej akcji”, „Prawdziwe kłamstwa” i „Junior”. Jednak krytycy przyznać, że nigdy nie osiągnął.

W 2003 roku, po premierze filmu "Terminator 3: Rise of the Machines" aktor wybrany gubernatorem Kalifornii. W ten sposób rozpoczęła karierę polityczną. Jednak po oszałamiające zwycięstwo w wyborach nie udało się osiągnąć wielki sukces w fotelu gubernatora. Niestety, sukces polityk Arnold Schwarzenegger nie. Ciężar jego argumentem jest nadal niewielki w tym obszarze. W 2011 roku opuścił biuro, pozostawiając Kalifornia nie jest w najlepszym stanie i wrócił do robienia zdjęć w filmie.

A dzisiaj, w swoich 66 lat, aktywnie działał w roli bohatera. W 2013 roku było 2 film z jego udziałem w 2014 roku planowane są kolejne 3 premierze. I, najprawdopodobniej, nie jest to ostatni z jego dzieł filmowych. I wierny swoim hasłem „Stay Hungry”, pamiętaj, aby zadowolić swoich fanów z nowych ról w filmie, jak iw życiu Arnolda Schwarzeneggera. Wzrost, waga i wygląd tego giganta ma nikogo i nie są ważne podczas oglądania filmu z jego udziałem.