269 Shares 3623 views

Pomocnik "Rubin" Maksim Lestenn: biografia

W 2016 roku skład Kazan „Rubin” łączy szereg nowych podmiotów, wśród których był i Maksim Lestenn. Belgijski pomocnik do 24 lat udało się dodać do listy swoich osiągnięć w grze w mistrzostwach Belgii, Holandii i we Włoszech, a teraz pomocnik ma nadzieję na sukces w „Ruby”.

Edukacja w „Mouscron”

Maksim Lestenn urodził się 17 czerwca 1992 roku w belgijskim mieście Mouscron. Z 4 lat młody pomocnik ponieść najpopularniejsza gra na świecie, zacząłem chodzić do futbolu szkolnego. Po przejściu przez wszystkie etapy uczenia się w klubie „Mouscron” Maxim poszedł do drużyny młodzieżowej, często trenuje z głównym. Debiut odbył się w profesjonalny piłkarz do 20 grudnia 2008 roku – w ramach belgijskiej Jupiler League wszedł z ławki na 10 minut w zwycięskim meczu przeciwko „Brugii”. Później, jako część odtwarzacza mistrzostw mam trochę więcej czasu, ale od zwykłych gry w pierwszym składzie był jeszcze daleko.

W następnym sezonie, sztabu szkoleniowego zaczął ufać najbardziej utalentowanych graczy, a podczas całego mistrzostwach często można zobaczyć w aplikacji na mecz Maxime Lestienne. Dla „Mouscron” belgijski grał w tym samym roku, 18 spotkań, jednak mimo pomyślnego wykonania pomocnika, klub nie mógł sobie poradzić z istniejącego zadłużenia, a cała kompozycja została rozwiązana.

Finest hour „w Brugii”

Uzyskać status wolnego agenta Maksim Lestenn, piłkarz, już oświetlone w drużynie młodzieżowej Belgii, mógłby wybrać swoje nowe miejsce pracy. Wśród klubów złożyć ofertę do odtwarzacza, czyli angielskiego „Everton”, ale pomocnik zdecydował się pozostać w domu, podpisując kontrakt z „Bruges” w styczniu 2010 roku.

W ramach jednego z najbardziej znanych klubów w belgijskim Maksim Lestenn wykazać swój talent w całej swej okazałości. Debiutujący w „czarny i niebieski” pod koniec stycznia, jako część kielicha mecze przeciwko „Ghent”, że już udało się 31 marca, aby otworzyć konto aby goli dla nowego zespołu – w pojedynku z „Kortreytom” Belg zdobył jedną z trzech głów „Brugia”.

Każdego roku sława młodego belgijskiego talent oddzieliły się coraz bardziej w całej Europie. W sezonie 2011/2012 Maxime Lestienne stał się jednym z kluczowych graczy na drużyny, regularnie wejścia w pierwszym składzie, stając się w końcu medalista mistrzostw srebra belgijskiej mistrzostw. W lecie 2012 roku za przeniesienie gracza w CSKA Moskwa instrukcja rosyjski klub zaoferował 12 milionów euro, ale piłkarz odmówił transferu. W rezultacie, po zagraniu dwa kolejne sezony „Bruges” Maxim postanowił spróbować swoich sił w nowych mistrzostwach.

Emiraty czynsze w Europie

Niespodziewanie dla wielu, jak w nowym klubie Maksim Lestenn wybrał Kataru „Al-Arabi”, który natychmiast dał graczowi rocznego czynszu do włoskiego „Genua”. Pomocnik Serie A zadebiutował 21 września w meczu przeciwko „Lazio”, a pierwszego gola – zaledwie sześć miesięcy później – 23 maja pomocnik uderzył w bramę, „Inter”. W sumie podczas gry w „Genua” Maxim wziął udział w 24 spotkaniach, zdobywając trzy udane punktów.

Kiedy wrócił na koniec okresu leasingu, „Al-Arabi”, pomocnik został wysłany do Europy – nowy klub na jeden rok stał się holenderski PSV. Rozegrał swój pierwszy mecz w Eredivisie 11 sierpnia, trzy tygodnie później, 30, Maxime Lestienne otwarty i cele wydatków, aby wziąć udział w zwycięstwie nad „Feyenoordu.” We wrześniu pomocnik CSKA i spotkał się z dwóch bramek w bramie „armii” Moskali rozczarowany ich braku w składzie klubu Rosyjskiej. Zgodnie z wynikami sezonu w skarbcu poszedł tytuł Maxime Lestienne Holandii i Superpuchar kraju.

Poruszanie się w Rosji

W lecie 2016 roku, miesiąc po powrocie do katarskiego klubu, „Rubin” opublikował informację, że część legendarnej Kazan przychodzi Maksim Lestenn, którego zdjęcie z koszulką klubu potwierdził ten fakt. Jednak ze względu na problemy z dokumentami w aplikacji, aby odtwarzacz do sezonu, „Ruby” nie były natychmiast dostępne.

W rezultacie, pomocnik debiut odbył się dopiero w dniu 12 września w meczu przeciwko „Ural” – jako rezerwowy w drugiej połowie, belgijski zaprojektowane i zdobył swoją pierwszą piłkę, zabezpieczanie miażdżące zwycięstwo klubu Kazaniu. Przez zimowej przerwie 24-letni pomocnik pojawił się z działaczami w 9 meczów, mając w Bank One uderzeń punktacji i transferu dla „Ruby”. sztab szkoleniowy, „Dragon” liczy na utalentowanego gracza i czeka na niego poważny przełom w drugiej połowie sezonu, aby być w strefie Pucharu Europy.

Międzynarodowe sukcesy

Na meczach reprezentacji różnych kategorii wiekowych Maxim był zaangażowany od 2007 roku. Rocznie występując w różnych konkursach, pomocnik potwierdził wysoki poziom umiejętności i profesjonalizmu. Jednak te ostatnie, jak pokazano w 2013 roku, został w wątpliwość przez Federacji Futbolu opinia Belgii. We wrześniu, została podjęta decyzja o zawieszeniu zawodnika z udziału w drużynie narodowej przez okres sześciu miesięcy, zapałki, z tego powodu, że dziewczynka Maxim Maxime Lestienne był z nim w pokoju, w przeddzień Mistrzostw Europy kwalifikacyjnego meczu z Włoch – w tej grze, Belgowie wygrał z wynikiem 1: 3. stints Pomocnicy w rozszerzonej liście głównego zespołu, ale jeszcze do debiutu w swoim składzie i nie powiodło się.