886 Shares 6855 views

Koc dla noworodka

Dyskusja o koc dla noworodka jest najbardziej odpowiednia, to może być długa. Fakt, że kilka czynników należy starannie rozważyć przy wyborze tego ważnego tematu. Postaramy się opisać wszystkich szczegółów, aby pomóc przyszłym rodzicom w podjęciu właściwej decyzji.


Wybór koc dla dziecka, należy określić w jakim czasie roku będzie mieć okres użytkowania. Oczywiście, kilka koców się przydać, ale często będzie użyć jednego. koce zimowe dla dzieci, oczywiście, różne od lata lub nawet jesienno-wiosenne. Ciepła jesień, można użyć koc. Jest lekkie i ciepłe, i to łatwo zabrać ze sobą na drodze lub na spacerze: chusta może być zwięźle złożeniu go nosić przy sobie nie jest trudne. Jak na lato, prawdopodobnie widzieliśmy wiele razy, że czasami mama dziecko na wózku inwalidzkim pokryte lekkim pieluchy lub miękkim ręcznikiem. Takie koce będą wystarczające, aby chronić dziecko przed wiatrem i owadami.

Zaglądając do różnych produktów dla dzieci, ustalić dla siebie – na jakie konkretne cele zamierza kupić koc. Jeśli chcesz wybrać kocyk dla noworodka bezpośrednio do wypisu ze szpitala, decydującym czynnikiem może okazać się wygląd niż stopień jej ciepło. Oczywiście, nie jest to bardzo praktyczny: potrzeba kupować rzeczy, które będą używane tylko przez piętnaście minut. Jednak wiele dzieci dać rzeczy dla rodziny i przyjaciół, więc miły koc nie zniknie dla noworodka. Często kupić gotowy zestaw do wypisania ze szpitala, który obejmuje ciepłe kopertę, a oprócz niego – kilka czapki, raspashonok oraz podstawkę, która również nie stracił. Ogólnie rzecz biorąc, koperta może być używany w domu – tak długo, jak to urządzenie jest odpowiednie do wielkości dziecka.

Jeśli chcesz, aby mieć oko na kocu na spacery, oczywiście, decydującym czynnikiem będzie od pory roku i warunków pogodowych na danym obszarze. Jak już wspomniano powyżej, na spacery w ciepłym letniej pogodzie idzie coś łatwego, a zimą – Potrzebujemy niezawodną ochronę przed mrozem do leżącego w wózku, dziecko było chronione przed zimnem i uniknąć ryzyka przeziębienia. Na zimę, wybierz koc z wełny lub w dół. Może być wykorzystywane do rozprzestrzeniania się na saniach lub poniżej przewozu. Ciepłe ubrany można rozłożyć na zimnej podłodze dla dziecka, które może już właścicielem siedzieć i grać.

Innym celem, dla którego na pewno trzeba koc dla niemowląt – to ukrywanie dziecko w łóżeczku w domu. Stopień koc ciepła, że można kupić powinna być dobrana w zależności od temperatury w pomieszczeniu. Jednak należy pamiętać, że wiele małych dzieci przewrócenia się we śnie i ujawnione. Dlatego wskazane jest, aby ciepło ubrać dziecko w nocy i przykryć go nie zbyt ciepły koc i lekki koc.

Koce dla niemowląt z naturalnych składników – szarpie i włosy, dobrze, że przepuszcza powietrze i utrzymywania ciepła w tym samym czasie. Jednak znaczna wada tych koców jest to, że mogą one powodować alergie u dzieci. Ten koc dla niemowląt z naturalnych materiałów, z pewnością gorsze do włókna poliestrowego. Sinteponovye koc jest idealny do użytku domowego i nie bój się, że to – syntetyczny. Taki lekki koc, a dziecko z pewnością będzie komfortowy dla niego.

Wielu obawia wielkość kocem. Koc dla noworodka to najczęściej odpowiada standardowej wielkości -. 0,9h1,1 m Jednak dziecko może pokryć i duży w wielkości z kocem. Zapytaj co poszwy na kołdry, może już masz, jaki rozmiar łóżeczko jak duża powierzchnia karetki.

Z higienicznego punktu widzenia nie zaleca korzystania z dawnych koc dla dzieci, który był używany wcześniej przez długi czas. Fakt, że taki koc może mieć „zepsuty” – możliwe jest, że w utrwalonym grzyba lub pleśni.