543 Shares 4905 views

Seria "Moja siostra, miłość": recenzje

W 2014 roku na rosyjskich ekranach pojawił się kolejny melodramatyczny film. Nazywany jest film "Moja siostra, miłość". Opinie o serii – temat artykułu.

Życie z czystego łupku

Elena Shilova jest głównym bohaterem serialu "Moja siostra, miłość". Recenzje filmu nie są wszystkim pochlebstwem, ponieważ jego fabuła nie jest wyjątkowa. Ale coś wyróżniającego się spośród innych obrazów w gatunku melodramatów w tej serii jest nadal obecnych. Bohaterka nie idzie po wszelkiego rodzaju porażkach w Moskwie, jak większość postaci takich filmów. Przeciwnie, Elena opuszcza swój apartament w Moskwie i wyjeżdża do prowincji.

Matka dziewczynki jest poważnie chora. Elena odwiedza ją w szpitalu, a tymczasem ojciec znajdzie zastępcę umierającej żony. Matka umiera. Po śmierci, życie w rodzinie staje się nie do zniesienia. Ponadto, mieszkanie jest ogniem, którego sprawcy – nowo powstała wdowa i jego nowa pasja. Elena, nie zbierając walizów (spalonych), wysłanych do małej ojczyzny ojczyzny. W prowincji dziewczyna spotyka krewnego.

Trójkąt Miłości

W małym mieście, daleko od Moskwy, główne wydarzenia z filmu "Moja siostra, miłość". Opinie o serii są przeważnie negatywne, a tam jest mnóstwo standardowych skręceń. Elena dowiaduje się, że osoba, którą uważała ojca za całe życie, nie jest jej własną. Prawdziwy rodzic mieszka i mieszka w prowincji. I na pewno nie podejrzewa o jego istnienie.

Elena spotyka siostrę. Nowo odkryta krewna z pierwszych chwil zostaje przywiązana do dziewczyny. Stają się bliskimi przyjaciółmi. Ale kłopot polega na tym, że Elena została przywieziona przez młodego człowieka z dworca kolejowego do domu jej krewnych. Przez krótki czas silne uczucie miga między nimi, którą Elena stara się zgasić przez kilka serii. Młody człowiek ma na imię Andrew. Jest oblubienicą siostry głównego bohatera. Love Triangle – główna opowieść o trzech pierwszych seriach filmu "Moja siostra, miłość".

Recenzje serii są dalekie od chwały, a obrazy bohaterów są wzorzyste. Elena jest pozytywną, bezinteresowną dziewczyną. Ona poświęca wszystko, co uczucia innych ludzi. On cierpi, ale patrzy na wszystko anielskimi oczami.

Pasje prowincjonalne

W pierwszych dniach przyjazdu głównego bohatera w mieście zaczyna się poważne kłopoty. Faktem jest, że jest bardzo podobna do zmarłej matki. I tak ojciec Eleny, Nikolay, od pierwszego wejrzenia zakochuje się w Elenie. Człowiek jest byłym kochankiem matki bohatera. Zawołuje od czasu do czasu Lena Anya, traci głowę, ściga dziewczynę. W końcu zapomina o swojej żonie, z którą mieszkał przez wiele lat, i sprawach, które też poświęcił więcej niż kilkanaście lat.

Siostra Eleny – Katya – dowiaduje się, że narzeczony zakochuje się w innym. W małym śledztwie dowiaduje się o imieniu rywala. A potem prawdziwe przygody zaczynają się w życiu bohaterów z cyklu "Moja siostra, miłość". Recenzje filmu byłyby pozytywne, gdyby jego premiera miała miejsce około trzydziestu lat temu. Ale dzisiaj, kiedy rosyjscy widzowie przeanalizowali tysiące melodramatów produkcji zagranicznej i krajowej, niełatwo nam to zaskoczyć.

Katya dowiaduje się, że Andrew jest zakochany w Elenie. Więc próbuje popełnić samobójstwo. Robi to nie w domu (jak wszyscy bohaterki, którzy szanują melodramat), ale w pracy siostry. Oznacza to, że w pokoju traumatologicznym miejscowego szpitala.

Podstępny plan

Katya przychodzi do siebie. Próba samobójstwa, popełniona przy użyciu wszystkich dostępnych leków, nie ma negatywnego wpływu na jej zdrowie. Już następnego dnia opracowuje plan przebiegłości. I po jego wdrożeniu, Andrew jest zawsze rozczarowany Eleną.

Nikolaj Potapow

Ojcem Andreya jest Igor Bochkin. Ta osoba jest samolubna, ciężka. Początkowo próbuje zmusić syna do małżeństwa z Katyą, ponieważ to wesele w jakikolwiek sposób będą miały pozytywny wpływ na jego działalność. Wtedy przyczynia się do niezgody w ich związku.

Nudną historią jest spisek dziesięciu odcinków filmu "Moja siostra, miłość". Opinie widzów o melodramacie ukazały się ujemnie po pierwszej części. Pisarz scenariusza, zakładając taką reakcję, dodał motywy przestępcze do jego stworzenia. W życiu bohaterów zaczynają następować nieszczęścia: podpalenie, morderstwo, choroba. Andrew wkrótce za barami. Został oskarżony o zbrodnię, której z pewnością nie popełnił. Elena oczekuje od niego dziecka. W samochodzie występuje poród. W fabule dodanej i klasycznej dla meksykańskiej serii element – tymczasowy obłęd bohaterki.

Opinie o serii "Moja siostra, miłość" są negatywne. W filmie nie ma jednego złożonego charakteru. Dialogi są proste i zwięzłe. Uczucia postaci melodramy wyrażane są przy pomocy łez, westchnień i używania napojów alkoholowych.