817 Shares 2141 views

Pinczer – prawdziwy przyjaciel rodziny

Pinczer – jest intelektualnie rozwinięte, wesoły, inteligentny, silny, odważny i wierny pies. Lepiej pet i wierny przyjaciel niż Pinczer, być może, nie można znaleźć. Jest to idealny wybór dla mieszkańców miast, ponieważ przedstawiciele tego gatunku dobrze żyć w mieszkaniu, a dzięki swej inteligencji i pomysłowości właścicieli nie miał żadnych problemów z edukacji i szkoleń.

Na podstawie nazwy tej rasy, to już staje się jasne, że został wyhodowany w Niemczech. Pinczery pojawił się na początku XIX wieku i pierwotnie była używana do łapania szczurów. Nieco później, ludzie zdali sobie sprawę, jakie są doskonałe strażnik. Zasadniczo, pies tej rasy do życia w domu. Stosunkowo niedawno w Rosji stał się popularny Pinczer. Zdjęcia tych cuties nie pozostawia obojętnym rosyjskich hodowców psów.

Pinczerek średnia wielkość waży od 11 do 18 kg. Pochodzą one w dwóch odmianach: Dwa kolorowych i monochromatycznych. Jeden kolor – to małe czerwone lub czerwonawe psy, dwukolorowy – czarny z brązowymi znaczeniami lub mahaonovymi. Pinczery zawsze dobrze zbudowany, umięśniony i dopasowanie, mają niezwykle inteligentnym wyrazie, przez który może uśmiechnąć się i porozmawiać z właścicielem.

Pinczer jest zawsze zrównoważony i spokojny, ale konieczne jest również, aby wyrzucić ich energię do wolności, tak świeże powietrze jest tak ważne dla tego psa. Zazwyczaj spokojny w domu zwierzaka na zewnątrz zachowuje się szalenie, bieganie, skakanie, w pełni korzystając z wolności. Po zabawy chodzić będzie zachowywać się cicho i prawie niezauważalnie. Szczera troska, właściwa pielęgnacja, miłość – to wszystko od swego pana tak chce zobaczyć Pinczer. Niemiecki przyjaciel przeżywa trudne oddzielenie od ludzi, do których został dołączony, więc pies nie może być podane w niepowołane ręce.

Pinczer ma przyjemność uczestniczyć w różnych konkursach, jego zwinność i spryt sprawia, że jest łatwy do otrzymania nagrody. Pies ma świetny instynkt, więc następnym wyszukiwania jest bardzo ciekawa gra. Pinczery ma ducha walki, dlatego jest uważany za doskonały stróż i obrońca terytorium. Chociaż pies i małe, ale jest w stanie zaakceptować taki groźny wygląd, który atakujący będzie sto razy pomyśleć, zanim się położyć na cudzym terytorium. Ponadto, gdy zespół gospodarza i Pinczer dołoży białe kły.

Pinczery są bardzo mądre, więc nigdy nie szczeka bez powodu. Ze swej natury, są dobre, ale obcokrajowcy, które widzą wroga eksponować sztywność i doskonałą pracę z ich pracy. Z wielu zachowują się uprzejmie, bardzo lubią bawić się dzieci, cierpiących wszystkie tortury. Pincher jest doskonałym inne zwierzęta, więc jeśli rodzina ma już kota, nie należy dać się psy, będą zaprzyjaźnić.

Rasa ta jest bardzo inteligentny, więc bardzo szybko nauczyć swojego mistrza, rozpoznać swoje słabości i starają się umiejętnie wykorzystać na swoją korzyść. Pincher zawsze gotowy do pomocy, on po prostu uwielbia przygody i chętnie towarzyszy gospodarz podróży.