841 Shares 6907 views

Lek 'Aescusan' (kropli). Instrukcje użytkowania

Na przygotowaniu „Aescusan” (spada) opinie można znaleźć w większości przypadków pozytywne. Lek pozwala wystarczająco szybko, aby poradzić sobie z obrzękiem nóg, łagodzi zmęczenie, eliminuje uczucie ciężkości w kończynach dolnych, które występuje na koniec dnia roboczego.

Oznacza „Aescusan” analogi narkotyków (homeopatycznych kropli „VENZA”, na przykład) pomocy normalizacji przepływu żylnego. Kompozycję leku obejmują ekstrakt kasztanowca. W przygotowaniu „Aescusan” zawiera również witaminy B1 (tiamina). Lek ma venotoniziruyuschee, kapillyaroprotektornoy, antiekssudativnoe, przeciwzapalne i antyoksydacyjne.

Główny składnik ekstraktu z kasztanowca (escyna) zwiększa wytwarzanie hormonów kory nadnercza i wzrastających ilościach prostaglandyn (specjalnej substancji fizjologicznej) w ścianach naczyń krwionośnych. Estsin udział w normalizacji kurczliwości mięśni gładkich naczyń, co zmniejsza ich kruchość. poprawiły metabolizm (metabolizmu), w kapilarach tkanki stabilizuje stan.

Charakteryzujące działanie leku „Aescusan” (krople), przy czym instrukcja wskazuje jego zdolność do poprawy przewodzenia impulsu w ścianie naczynia, zmniejszając przejawy zastój w żyłach, co ma z kolei korzystny wpływ na świetle naczynia. Zastosowanie leków znacząco zmniejsza wydzielanie wody, elektrolitów, związków o małej masie cząsteczkowej w przestrzeni pozakomórkowej.

Przez zmniejszenie przepuszczalności ściany naczynia i zmniejsza migrację leukocytów występuje działanie przeciwzapalne. Również zawarte w ekstrakcie z kasztanowca związków steroli przyczynia się do znacznego zmniejszenia intensywności zapalenia.

Z antiaggregation aktywności składnika leku „Aescusan” escyna regularne stosowanie zmniejsza ryzyko tworzenia się blaszek miażdżycowych i skrzepy krwi w ścianach naczyń.

Tiamina przyczynia się do antyoksydacyjne działanie leku. Witamina zapobiega rozwojowi peroksydacji lipidów.

Kwercetyna (inny składnik ekstraktu z kasztanowca) inaktywuje (neutralizuje) aktywne formy tlenu i grupy hydroksylowe, a tym samym zapobiegając ich negatywny wpływ na membrany komórkowe.

Medycyna „Aescusan” (krople) instrukcje są zalecane w leczeniu niewydolności żylnej do przewlekłości innym charakterze u dorosłych. Lek jest wskazany do obrzęków, skurcze mięśni (zwłaszcza łydki) zmiany troficzne (w tym owrzodzenia), ból, ciężkości dolnych. Oznacza również nominowany do hemoroidów. Lek „Aescusan” (krople) instrukcja zaleca się usunięcie żyły na nogach, stłuczenia, „gwiazdy” naczyniowych, świąd związany z zaburzeniami żylnymi. Lek ten jest również skuteczny w pourazowych i obrzęk pooperacyjnego zapalenia tkanek miękkich (w tym stłuczeń, skręceń, obrzęk mózgu, napięcia, rozdarty więzadeł, stłuczenia różnego pochodzenia). Jako część kompleksowego leczenia lek może być stosowany do profilaktycznego i terapeutycznego stosowania w udar mózgu, miażdżyca, zmiany w tkankach miękkich troficznych charakterze, jako pomoc do poprawy metabolizmu tkanki.

Lek „Aescusan” (krople) instrukcja zaleca biorąc trzy razy dziennie przed posiłkami (dwanaście do piętnastu kropli). Lek należy rozpuścić w małej ilości wody lub napoju. Wstrząsnąć przed użyciem zaleca płynu do fiolki.

Zazwyczaj czas trwania kursu wynosi trzy miesiące. Zgodnie z zaleceniem lekarskim czas trwania leczenia może być zwiększona.

Przed użyciem narzędzia „Aescusan” należy skonsultować się z lekarzem, aby dokładnie przeczytać adnotację.