356 Shares 4520 views

Maszyna Origami ręce Twojego dziecka

Załóżmy, że zadał pytanie jak zrobić origami samochód. Aby to zrobić, musimy wziąć kwadratową kartkę papieru. Wielkość i kolor może być naszym placu absolutnie nic. Aby rozpocząć pracę z dodatkiem kwadratowego arkusza przekątnej. Mamy wyprostować wykonany zakręt i nosić takie same złożyć po przekątnej z innego punktu widzenia. Ponownie, wyprostuj i przewracać kwadrat tak, że fałdy fałdy zostały wykonane na szczycie. Teraz dodać kwadratowy arkusz w postaci książek i wyprostuj ponownie. Ponownie zwracamy na arkusz, a następnie dodać książkę, ale po drugiej stronie. Ponownie wyprostu. Tak więc, jeszcze nie odwrócił maszynę origami, ale jego częściowe zbioru.

Następnie musimy zrobić podstawowy kształt, który jest nazywany „podwójny kwadrat”. Humus otrzymany kwadrat na pół po przekątnej, flex-krotnie i zginać górny obszar środkowej linii zginania. Ponownie zginać krotnie. Zginać samo okienko bramki, ale wcześniej uzyskanej taśmy.
Teraz konieczne jest przerzucenie obrabianego i górną linię ekstremalnych razy do linii, dostępny poniżej. W wyniku naszej okolicy, gdyż „skacze”.

Ponadto, cały złożony kształt jest konieczne, aby w pełni wdrożyć i uruchomić gniecenie w trzecim wierszu od góry. Musimy włożyć w górnym rogu. Po kątem dodawania powinna palce push up obszar. Będziemy dowiedzieć, coś przypominającego szczyt wulkanu.

Następnie musimy podnieść jedną warstwę od dołu do góry. Przewrócenie wstępnej i unieść w górę inną warstwę. Strona Swipe naszego preparatu i podniesie pozostałe dwa rogi w górę, jak opisano powyżej. W rezultacie, wszystkie cztery duży kąt powinien iść na górę.

Teraz mamy jeden z górnych warstw opóźnienia do najbliższego rogu i przykryć od góry pod tym samym kątem. Dostajemy trzy rogi, ukryte wewnątrz trójkąta. Odwróć się do obrabianego przedmiotu i powtórzyć proces gięcia, ale z drugiej strony.

Przed nami trójkącie dwa kąty, które są ukryte na trzech rogach. Musimy każdy zakręt z boku w kierunku centrum. Podczas zagięcia tworzy mały woreczek, który jest niezbędny do wygładzania tylko jednej, na drugą stronę. Potem robimy to samo, ale z drugiej strony. Całkowicie odwrócić obrabianego przedmiotu, az drugiej strony, aby zrobić wszystko to samo z każdej z dwóch stron. Wykonana jest dużo, ale nie jest to maszyna origami. Obrócić postać przypominającą pingwin wystających klapek na bokach, gdzie dolna część ciała zawiera mały kąt i wysoką górę i kątem ostrym.

Na następnym etapie ważne jest, aby usunąć ostre krawędzie, posiadające „Pingwin”, ale górna część tułowia kończy kołnierzyków „ogony”. W tym celu, jedną z głównych boków ujawnia przedmiot obrabiany i usuwania ostrych kątów, wyginając go w dolnym rogu małe, powrotnego pokrywy półwyrobu do swojej pierwotnej pozycji. Przewrócić przedmiotu i tak samo z drugim ostrym.

Wchodzisz na dolnych rogach, „stopy pingwina” na swoim „frak” na każdej stronie przedmiotu obrabianego, a następnie je wyprostować. Wspinać się palcem w formie „kieszeń” i położył w diament. Procedura ta musi być wykonane na każdym „leg”.

Teraz musimy usunąć ostatnie dwa narożniki z dna naszego kęsa. Aby to łatwiej było zrobić, będziemy rozprawić się nasz model. Teraz przyszłość maszynie origami jak rakieta. Rozprzestrzenianie początkowo dwie boczne ostrych zakrętach. Aby to zrobić, możemy przewracać modelu i rozprzestrzeniania, rozciąganie, każdy z rogów po bokach. Teraz wyjąć dwa duże kąt wewnątrz modelu. Krotnie bardziej dokładnych i gładkich boków wewnątrz należy usunąć małe małe kąty. Ułatwi to dokładne zakręt pod większymi kątami.

Przewrócenie model, który zyskał kontury samochody, aż dach. I widzimy, że nasza maszyna origami stojąc na kołach kwadratowych. Dajmy im okrągły kształt. Aby to zrobić, obrać z powrotem pokrywę boczną, do którego „przywiązany” koła, zgiąć je na cienki pasek i powrotu wszystko na swoim miejscu. Zróbmy to samo z wszystkich czterech bocznej pokrywie. Dalsze zagięcia boczne naroża i górny i dolny kąt po obu stronach trzeba wstawić w środku.

Mamy prawie odpowiedział na to pytanie, jak zrobić samochód origami. Zwracamy się do produkcji okapu. Wygładzić wszystkie kąty i zgiąć je z powrotem. Dolnym rogu powinna być podniesiona, ale nie do końca. Następnie mały pasek wygięcia w górę, spadek kąta wygięte w dół i jego przechylania się.

Teraz trzeba dokonać rozruchu. W tym celu konieczne jest, aby zagiąć boczne krawędzie trójkąta i uzyskany kąt podniesienia i chować wewnątrz. Align fałdy palcami i cieszyć się uzyskane wyniki. Nieco bardziej skomplikowane origami modułowego. Maszyna wykonana w tej technice jest trochę dłuższa, ale równie dobrze może być oryginalny ręcznie wykonany prezent.