278 Shares 3540 views

"Białko" Bar Bar: Skład, właściwości

Prawidłowe odżywianie jest niezbędne do profesjonalnego sportowca. Bez tego niemożliwe jest dostarczenie organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych dla prawidłowego funkcjonowania mięśni i uzupełnić energię. I nieodzownym elementem każdej sportowej diety są bary białka. Jest najlepszym źródłem białka, węglowodanów przyswajalnych i innych substancji, które pomagają szybko odzyskać sportowiec. Jeden z najpiękniejszych widoków tej mocy jest uważany za „Protein Bar” – bar, zawierający kilka rodzajów białek, kolagenu i pożytecznych suplementów kulturystycznych.

Jakie są batony proteinowe

Takie jedzenie sportowe zaprojektowany specjalnie dla sportowców, którzy zajmują się budowanie mięśni i zmuszeni do diety. bary białka są wykorzystywane jako przekąskę zamiast słodyczy, jak również do odzysku i siły mięśniowej po treningu. Taka żywność jest oparta na specjalnym białka lekkostrawne. Oprócz niego, w barach zawierać różne dodatki, najbardziej przydatne dla osób z wysokimi kosztami energii.

Wielu sportowców wiedzieć, że daje białka w diecie. Białko – główny z tych, którzy uczestniczą w budowie komórek ludzkich. Sportowcy, którzy zużywają dużo energii dla mięśni, neobodimo dziennie jeść co najmniej 2-4 g białka na kilogram masy ciała. W typowej diecie, zwłaszcza jeśli osoba trzyma się diety lub wziąć jedzenie nieregularnie, kwota ta nie wystarczy. Dlatego jest kontynuowana.

Co daje białko o żywieniu sportowców? Znalazł go w postaci stężonej i jest łatwo przyswajalne. To pomaga sportowcowi szybko uzyskać wszystkie niezbędne materiały do budowy mięśni i uzupełnić energię. Zwłaszcza te substancje łatwo wchłania się w 20-30 minut po treningu. W tym czasie wszystkie białka od razu udać się do ożywienia komórek mięśniowych i budowy nowych.

Rodzaje barów sportowych

Sportowców jest bardzo ważne, aby jeść prawidłowo, ale nie zawsze muszą się tym razem, ponieważ nie jest to wskazane, nie później niż 3 godziny przed treningiem. Dlatego najlepszym przekąska, zapewniając sportowcowi energii i wszystkich niezbędnych składników odżywczych – to specjalne bary. W przeciwieństwie do zwykłej czekolady, zawierają one cenne składniki, łatwo przyswajalne, ale bardzo pożywne. Wszystkie bary sportowe są podzielone na kilka grup:

 • białka o wysokiej zawartości aminokwasów i białek;
 • zhiroszhigayuschie zawierające L-karnitynę i inne substancje, które przyspieszają metabolizm;
 • energia najmniej różni się od zwykłych czekoladek i są przeznaczone jedynie do uzupełnienia energii.

Sport odżywiania „Protein Bar”

Batoniki tej firmy badanym białkiem, ponieważ zawierają one kilka rodzajów białka. Najczęściej jest to białko serwatki mleka, które są szybko dostarczane do mięśni, ich karmienia i regenerują uszkodzone. Ponadto, białka mleka, kazeinę właściwości wolnych komórek, dłuższy czas podawania. Innym rodzajem białka w tych barach – izolat białka sojowego. Zawiera wszystko, co potrzebne do naprawy i wzrostu mięśni aminokwasów.

W niektórych rodzajów prętów zawiera albuminy jaja kurzego, który jest biologicznie cenne białko, dostarczając wszystkich niezbędnych składników odżywczych mięśni. Ponadto, czasami dodaje białek roślinnych, takich jak pszenica lub grochu.

bary producent „Protein Bar” z 2000 roku to największa na świecie firma Nestle. Ostatnio marka ta została kupiona przez Pocztę Foods. Ale jakość i skład z nich nadal pozostaje na wierzchu.

Rodzaje barów „Protein Bar”

Istnieje kilka rodzajów żywieniu sportowców produkowane pod tą marką. Mają różne właściwości, więc trzeba wiedzieć, które najlepiej jest używać pod pewnymi warunkami.

 • Dla wszystkich rodzajów szkoleń nadaje barów Regener poprzeczkę. zawierają przeciwutleniacze, białka serwatki i innych substancji niezbędnych do naprawy mięśni.
 • Doskonała białkową B ar ma zrównoważony skład i zawiera kilka różnych białek. Jest ona potrzebna, gdy zawodnik jest narażony na duże obciążenia lub muszą aktywnie budować masę mięśniową. Ten pasek jest inny dodatek białka, dzięki czemu można wybrać wiele do własnych upodobań.
 • Bar Muscle Protein Bar – to najlepsze jedzenie po treningu. Zawiera 22% białka, 10 witamin i zboża. A jeśli go jeść w ciągu kilku godzin przed klasą, to daje dodatkową siłę.
 • "Protein Bar" (bar) XXL Moc odnosi się do energii. On, oprócz 18% białka, zawiera dużo węglowodanów, więc szybko uzupełnia straty energii.

Zalety takiej władzy

Bary „Optimum nutrishn Protein Bar” zawiera kompletne aminokwasy potrzebne do mięśni do ich ożywienia i wzrostu. Ponadto, mają one kilka zalet:

 • mają błonnika do prawidłowego funkcjonowania układu pokarmowego;
 • niewiele cukru i inne węglowodany;
 • szybko nasycić;
 • posiadają wysoką smak;
 • Są to kompaktowe i bardzo wygodne dla przekąskę.

Suplementy: skład

Zazwyczaj zawierają one inne rodzaje białek. W większości przypadków – są to białka z serwatki, mleka i soi białek. czasami nawet włączone jajo albuminy. Są też wzbogacone witaminami. W niektórych rodzajów prętów zawiera kolagen, który pomaga chronić stawy i wiązadła przed uszkodzeniami. Aby poprawić smak i jakość energii w nich producent dodaje kokosowy, masło kakaowe, olej roślinny, melasy, posiekane orzechy. Zamiast barów białka cukrowych obejmują sorbitol, ekstrakt ze stewii i inne podstlastiteli. Czasami mogą one zawierać kawałki owoców, posiekane orzechy, zboża.

Przydatne właściwości żywności

bar suplementy – to nie jest po prostu pyszna przekąska lub leczenia. Ich skład został zaprojektowany specjalnie dla sportowców. Tak często są one ważnym elementem programu treningowego. Te paski mają wiele użytecznych właściwości:

 • Dostarcza organizmowi do budowy białek mięśniowych;
 • źródło witamin z grupy B, C i E;
 • pobudzony przed treningiem i zregenerować po niej;
 • zawierający hydrolizat kolagenu, który pomoże więzadeł podderzhivat i stawy w porządku;
 • promować wzrost masy mięśni;
 • wzmocnienie systemu immunologicznego;
 • zwiększenie wytrzymałości;
 • podnieść nastrój i wydajność.

Noty aplikacyjne

"Protein Bar" – bar ze zrównoważoną kompozycję. To może mieć jako źródło białka i składników odżywczych na cały dzień. Ale to jest zalecane dla sportowców do spożywania tej żywności w określonym trybie. W celu uzyskania siły i energii do treningu, a także białka do budowy mięśni, trzeba jeść bar na 1-2 godziny przed zajęciami. Można również nadrobić stracony energii i przyspiesza regenerację mięśni po wysiłku, jeśli jesz bar pół godziny po nim.

eksperci żywienia zalecają spożywanie sport bar czekolady na dwa razy dziennie. Najlepiej jest je jeść rano przed śniadaniem i po treningu. Pomoże to zapobiec przyrost masy ciała, ale zapewni wzrost mięśni. W niektórych przypadkach liczba ta może zostać zwiększona. Szczególnie wykorzystanie barów białka muszą kulturystów, specjaliści kulturystyka, ciężarowców i innych sportowców, którzy chcą rozbudować masę mięśniową. Zawodowi sportowcy muszą poważnie zastanowić się nad wyborem jedzenia, więc bary białkowe dla nich – to najlepszy wybór.

Uwagi dotyczące zastosowania

Wielu sportowców spożywać batony proteinowe. Według opinii „Protein Bar” jest najlepszy z wszystkich odmian żywieniu sportowców. Sportowcy mówią, że szybko zaspokoić głód i pomaga budować mięśnie szybciej. Ponadto, bary są smaczne i mają szeroki wybór dań smaków. A dla tych, którzy nie mogą jeść słodyczy ze względu na ryzyko odzyskania, to jest bardzo ważne, aby mieć pod ręką coś przydatnych i przystępnych traktuje. Następnie w każdej chwili można jeść i dostarczyć organizmowi energii i wszystkich niezbędnych składników odżywczych.