579 Shares 2084 views

Dmitry Sychev: biografia i życie osobiste piłkarz

Słynny piłkarz Sychev Dmitry urodził się w Tomsku 26 października 1983 r. Miłość do futbolu zaszczepił małemu Dime ojca, który zawsze prowadzi chłopca do stadionu i nauczyć się sztuki posiadania piłki.

Każdy, kto znał małej Sychev, mówią, że on jest po prostu bzika na punkcie piłki nożnej. Ale Dmitry był utalentowanym chłopcem, a ze względu na swoją sportową piłkarskich uzależnienie nie jest ograniczona. Tak więc, w wieku 8 lat, Dima zaczął uczęszczać sekcję hokeja. Po przejściu na piłkę nożną, a następnie szkolenie hokej, szybko zdał sobie sprawę, że dla niego futbol był o wiele bardziej atrakcyjne.

Początki kariery

W 1993 roku dziewięcioletni Dima został studentem 20. Dzieci i Młodzieży Sportowej Szkoły Olympic Reserve społeczeństwa „Dynamo”, gdzie zdobył edukację piłkarską. Dzięki jego cech przywódczych Dmitry Sychev został mianowany kapitanem drużyny młodzieżowej i grał w roli napastnika.

Rozegrał kilka meczów w drużynie narodowej na Uralu Sychev wejścia na zaproszenie szkoły piłkarskiej Petersburgu o nazwie „Change”. on jest tutaj, osiągnąwszy tytuł mistrza miasta, jest powołany do reprezentacji młodzieżowej. Zespół udowodnił sobie godną Mistrzostw Europy.

Szesnastoletni Dmitry Sychev grał w drugiej lidze rosyjskiej mistrzostw. 25 czerwca 2000 debiut w piłce nożnej w Tambow „Spartakusa”. To właśnie z tego okresu rozpoczyna profesjonalną karierę piłkarską. W styczniu przyszłego roku, Dmitrij stał się jednym z najlepszych strzelców w turnieju, a zwycięzca memoriału Granatkin. talent piłkarski jest nie tylko dał mu rzeszę fanów, ale zainteresowani innymi trenerami.

Moscow "Spartak"

W pierwszych dniach 2002 roku Dmitrij został zaproszony do gry w stolicy „Spartakusa”. Sychev debiut w nowym zespole nastąpiło w dniu 8 stycznia meczu przeciwko Galatasaray „do” odbędzie się w Antalyi reprezentatywnej turnieju handlowej.

Jego pierwszym zadaniem w zespole Moskale Dmitry Sychev strzelił 20 stycznia 2002 r na Pucharze Commonwealth w meczu przeciwko Mołdawii „Szeryf”. W dniu 21 stycznia, po udanym turnieju w Turcji, Sychev podpisał z klubem Moskwie dla kontraktu na 5 lat.

8 marca 2012 Dmitry posiada swój pierwszy oficjalny mecz w czerwone i białe przeciwko zespołowi „Rostselmash”. Po 4 dniach, on zdobywa dla „Spartakus” pierwszy oficjalny cel, uderzając bramę „Shinnik”.

Raz w klubie kapitałowym, piłkarz Sychev Dmitry, mimo tak młodego wieku, miał wyjątkową okazję do odegrania się na tym samym polu z bardziej doświadczonych zawodników. Jego umiejętności zawodowych wzrosła z każdego meczu. Jego gra, za każdym razem coraz bardziej przyciąga fanów i daje nadzieję autokarów. Sychev grał w jego osobistego stylu. Mówiąc o czerwone i białe w krajowych mistrzostwach w 2002 roku, zdobył 9 goli.

Rosyjski zespół

Dmitri Sychev, którego biografia stała się bardziej przyciągnąć uwagę dziennikarzy, 27 marca 2002 roku zadebiutował w zespole rosyjskiego zespołu w meczu z Estonią. Po pobycie na boisku 45 minut Sychev nie udało się doskonalić.

Dzięki fachowo zorganizowane grę, Dmitry został zaproszony do reprezentowania rosyjskiej reprezentacji na mundialu w 2002 roku. Wysyłanie piłkę do bramki Belgów, Sychev, którzy się w tym czasie 18 lat, został najmłodszym sportowcem, który zdobył bramkę w tym turnieju. Lokalna prasa nazwał Dmitry „Russian Owen”. Ogromna popularność, nagle uderzyła napastnika, wiele zmieniło się jego życie.

Opieka „Spartakusa”

16 sierpnia 2002, około dwóch godzin przed zbliżającym się meczem z Vladikavkaz „Alan”, Dmitry Sychev przedstawił prezes „Spartakus” rezygnacji. Dmitrij chciał grać dla klubu kapitału, zachowując swoje ręce na niewygasłe 5-letni kontrakt.

Wkrótce Sychev wysłany do papieru FTC Football Union wyjaśniającym, który stwierdził, że decyzja podjęła w związku z faktem, że „Spartakus” naruszył warunki umowy i odmówił zapłaty zniesienie łącznej wartości 10 tys. Dolarów. 21 sierpnia 2002 Sychev pojawił się publicznie po raz ostatni przed meczem z zespołem rosyjskiej przeciwko Szwecji do niego jako najlepszy zawodnik zespołu rosyjskiego przekazał samochód Porshe. Ze względu na naruszenie kontraktu z klubem kapitału grać Sychev nie został uznany. Z tego samego powodu nie dostał się na grze kwalifikacyjnej Mistrzostw Europy, gdzie spotkali się z zespołem rosyjskiej i Irlandii. 04 września 2002 roku decyzją Federacji Rosyjskiej Dmitrija Sport zawieszone do 4 stycznia 2003 roku (tj 4 miesiące).

Marseille "Olympic"

20 grudnia 2002 Decyzja Andrew Chervichenko, prezes FC "Spartak" Dmitry Sychev został sprzedany do Marsylii "Olympic". Po raz pierwszy piłkarz w nowym zespole tylko zastąpić, ale jeszcze udało się zdobyć 3 gole w 17 meczach. W lecie 2003 roku, udało mu się trafić w bramkę, „Austrii”, które dostarczają wyjściowy „Olympic” w fazie grupowej Ligi Mistrzów. W ramach tego Dymitra otrzymał tytuł brązowy medalista Francja 2003 Championship.

Nie ma miejsca w pierwszym składzie drużyny francuskiej, Dmitry Sychev rozumieć, że w przypadku braku stałej praktyki meczu dostać się do Portugalii przechodząc Mistrzostwa Europy w 2004 roku byłoby bardzo trudne i dlatego zaczął szukać innych możliwości kontynuowania kariery.

Moskwa „Lokomotywa”

W styczniu 2004, Dmitry Sychev powrócił do Rosji i podpisał kontrakt z zespołem Metropolitan „Lokomotiv” jest ważna do 2007 roku. Dmitry debiut 15 marca w meczu z „Shinnik”, gdzie udało mu się zrobić podwójne, pokazał, jak obiecujący ten odtwarzacz. Zaczął atakować, udało się zamknąć wiersz polecenia najbardziej problematyczne. Sychyev inną dedykację na wysoką i wielką starannością, zdolność do wykonywania powierzonych zadań.

Yuri Semin trenował natomiast „Lokomotywa”, ufając Dmitry, pozwól mu na boisku w każdym meczu. Piłkarz jak sny, został ogłoszony w rosyjskiej reprezentacji na mundialu w 2004 roku. W tym samym roku, z wynikiem 7 goli zdobytych Dmitry Sychev został uznany za najbardziej produktywne napastnika. Jego zespół zdobył tytuł mistrza Rosji.

Trauma i po jej kariera

2005 dla Dmitri Sychev zaczęła się kształtować na tyle dobrze, ale w środku sezonu w „Ruby” gry – „Lokomotiv” piłkarz doznał poważnej kontuzji stawu kolanowego. Kolejarze napastnik przeszedł operację, okres rekonwalescencji po który trwał sześć miesięcy.

Po odzyskaniu z jego kontuzji w marcu 2006, Dmitry Sychev pojawił się na boisku. W następnym roku, 2007, Dmitry przedłużył swoją umowę na kolejne 4 lata. sztab trenerski z kolei zmienił zespół, jeden po drugim, a Sychev coraz mniej czasu spędzonego w tej dziedzinie. Slaven Bilic, który stał trener zespołu, nie chce widzieć Dymitra wśród swoich zawodników, a na końcu w sezonie 2012-2013, zawodnik przebywał w sumie w grze tylko 32 minut.

Gdzie gra Dmitry Sychev dzisiaj? W 2013 roku około 6 miesięcy piłkarz grał dla białoruskiego „Dynamo”, a stamtąd przeniósł się do Niżny Nowogród Team „Wołgi”. To dlatego, że nie było to popularne kariery piłkarz.

życie osobiste

Sychev Dmitry, życie osobiste , które zawsze było przedmiotem dziennikarze nie lubią mówić o jego związek z dziewczyną. Ze względu na jego rzekomo tabloid romanse ze znanymi pięknościami jak Ksenia Borodina Svetlana Svetikova, Anna Dubovitskaya i Katie Topuriya. Jednak gracz sam temu zaprzecza. W 2011 roku do przodu z „Lokomotywa” w jednym z nocnych klubów w stolicy spotkał uroczą modelu o nazwie Anna, a między młodymi ludźmi natychmiast mieć żadnych uczuć. Dymitr dał swoją ukochaną śliczny szczeniak rasy Yorkshire Terrier, podając swoje zwierzę bezpośrednio do jednego z meczów. Od tamtej pory jest ona odwiedzana przez jej kochanka gier ze swoim nowym czworonożnego przyjaciela.

Dmitry Sychev i jego żona Anna (do cywilnego), zgodnie naciśnij prognoz, będzie z pewnością silna rodzina, ponieważ ich związek króluje miłość, zrozumienie i wsparcie.