284 Shares 2427 views

Wen pod skórą.

Wen – są łagodne. Talk pojawiają się zwykle pod skórę w pewnych miejscach, gdzie występuje nagromadzenie tłuszczu podskórnego. Może to być twarz, szyja, dolne i górne ramiona, głowicy (owłosione częściowo) z powrotem. Dość często wen utworzona pod pachą. Choroba występuje w wyniku nadmiernego ściskania tkaniny, która jest utworzona przez nieodłączne wzrostu od urodzenia nietypowych komórek tłuszczowych tłuszczu podskórnego. Wen odróżnić od jakiegokolwiek innego podmiotu nie jest trudne, to jest całkiem zwinny i nie powoduje w tym samym czasie bez bólu. Wymiary tego rodzaju konstrukcji może być inna niż jeden milimetr, a kończąc dwóch centymetrów. funkcję uszczelniania, że zaczynają rosnąć, to kładzie nacisk na nerwy i innych tkanek, powodując nieprzyjemny i dość bolesne.


Określić tłuszczak lub nowotworu tłuszczowy jest możliwe gołym okiem. Jest miękka w dotyku pakiet bez wyraźnych granic, które nie jest związane z otaczających tkanek. Ważne jest, że skóra na wen pozostaje niezmieniona w kolorze i dotyku

Wen pod skórą może wystąpić u osób w każdym wieku i niemal dowolnym miejscu. Przyczyną powstawania tłuszczu uznaje się za naruszenie procesów metabolicznych zachodzących w tkance tłuszczowej, dzięki czemu proces uszkodzi złogów tłuszczu pod pęknięcia skóry. Prowadzi to do tego, że, zbierającą się w określonym miejscu, tłuszcz podskórny tworzy tłuszczak. Talk pod skórę są często wynikiem choroby, takie jak zapalenie wątroby, trzustki, tarczycy, niedoczynności przysadki i prostaty.

Często powoduje to tworzenie się podskórnie alkoholizm, cukrzycę i nowotwory złośliwe górnych dróg oddechowych, a nawet dziedziczenia.

Jak usunąć talk pod skórę? leczenie

Zapomnieć o tym problemie, trzeba leczenia chirurgicznego. Zabieg wykonywany jest w przypadku, gdy duży tłuszczak osiąga w warunkach stanu ustalonego. Jednakże w przypadku, tworzenie się podskórnie małych rozmiarów, jest możliwe jej usunięcie w konwencjonalny karetki. Ten rodzaj operacji koniecznie wykonywana w znieczuleniu (lokalne).

Pierwszym z nich jest leczenie skóry i znieczulenie miejscowe. Następnie na skórę w wen się małe nacięcie, przez który usuwa się z nagromadzonych tkanki tłuszczowej. Po usunięciu tłuszczaki nacięcie skóry przyszywa.

Po chirurgicznym usunięciu tłuszczaka uzdrowienie nastąpi w ciągu siedmiu do dziesięciu dni. Następnie szwy na skórze jest usuwany.

Traktować talk puszkę i środków ludowej, chociaż ta metoda jest mniej skuteczne.

tradycyjne zabiegi

Wymieszać jedną łyżkę smalcu (stopionym) z łyżką herbaty czosnku. Następnie wypolerować mieszaniny talku kilka razy dziennie.

Czy kompresować blachy złote wąsy. Mash roślinę, umieszczonym na Wen górnym przykryć folią i ściereczką. Kompresować bandaż poprawkę. Zmień kompresuje co 12 godzin.

Piec w żarówki piekarnika. Bez chłodzenia, pokroić go w maszynce do mięsa. Startego mielenia mydło. Wymieszać składniki. Mieszanina służy do okładów.

Po kąpieli, a kąpiele stronę lub sauny Rozprzestrzenianie korpus z mieszaniny składającej się z miodem, kremu i soli (w równych proporcjach). Po 20 minutach mieszaninę przemyć miodu. Spędź dzień tarcie.

Współczesna medycyna daje możliwość usunięcia talk pod skórę za pomocą lasera przez łuskanie. Dzięki tej metodzie skóra po zabiegu pozostawia blizny. Tutaj jest wymagane określenie pacjenta w szpitalu, ponieważ zabieg laserowy jest uważany za łagodny sposób. Jednakże, leczenie powinno być kontynuowane w karetce.