643 Shares 4522 views

Artykuły wykonane z materiałów złomu: ozdobić ogród własnymi rękami

O krajobrazu i dekorowanie ich infield zdaniem wielu ogrodników, ale gotowe elementy dekoracyjne nie są tanie, nie każdy może sobie pozwolić im. Ale można zrobić ciekawe rzemiosła i niezależnie od wszelkich dostępnych narzędzi i materiałów. I można korzystać z wszystkiego, co jest wokół ciebie na stronie: pnie pozostałe po przycinanie drzew, zużytych opon, starych pojemników z tworzyw sztucznych, a także wiele innych.

Udekoruj ogród własnymi rękami: figury ogrodowe z opony

Najpopularniejsze artykuły z opon samochodowych – jest, oczywiście, łabędzie. I te piękne rzeźby mogą, między innymi, być używane jako wazony dla roślin kwitnących. Lepiej jest używać starych opon jak nowe mają wyraźną strukturę powierzchni, która może być trudna do dekoracji.

Swan z gumowymi oponami, jest następująca:

  • W pre-oczyszczone i przygotowane przy użyciu linii autobusowych i zastosować oznaczenia kredy.
  • Kontury są cięte za pomocą ostrego noża.
  • Opona musi być wywrócone na drugą stronę – tak wygina rzeźba będzie gładsza.
  • Następnie należy zabezpieczyć ogona i szyi łabędzia w wymaganej pozycji za pomocą rozszerzeń drutu rusztowania lub aluminium.
  • Pozostaje malować dekoracje do ogrodu w kolorze białym lub czarnym. Swan gotowy do umieszczenia w innym pokryshku- „jezioro”, malowane w kolorze niebieskim.

Udekoruj ogród z jego własnymi rękami: oryginalne garnki

Nie mniej interesujące jest kwiat łóżka, garnki, również wykonane ze starych opon. Aby to zrobić, należy umieścić falisty lub zygzakowatą linię na stronie koła – będzie to doniczka płatków. Oznaczenia na przyszłość należy wyciąć ostrym nożem płatków odkręcić opony i pomalować na dowolny kolor farbami akrylowymi. Gdy produkt gotowy jest sucha, może być wypełnione ziemią i obsadzone go we wszelkich roślin ozdobnych.

Udekoruj ogród z jego własnymi rękami: konkretne rzeźby

Bardzo oryginalny wygląd figurki ogrodowe w formie biedronki wykonanych z betonu. Do ich produkcji, trzeba tworzą półkulę, która może być łatwo zbudować ze starej gumowej piłki. Gdy podstawa jest gotowa, jest potrzeba ustalenia dno z torebki foliowej i wlać beton roztwór w stosunku 1: 3. Dla lepszej przyczepności mogą być wprowadzane do kawałków zbrojonego siatką. Po suszeniu przez rzeźb ogrodowych należy wyciąć kształt, lub po prostu usunąć go, rozmaz gęsty roztwór cementu, piasku i kleju do płytek i dobrego wyschnięcia. Po tym, że dane są gotowe do barwienia. Bardzo interesująca będzie wyglądać figur, jeśli udekorować wierzch kawałków szkła lub ceramiki.

Udekoruj ogród własnymi rękami: rzemiosła wykonane z plastikowych butelek

Bardzo popularne Truckers różne kompozycje stalowe wykonane z opakowań z tworzyw sztucznych niepotrzebne. Od stare butelki może być interesujący Taczki, wyciąć z nich wszystkie rodzaje kwiatów i drzew. Niekoniecznie zrobić coś bardzo trudnego, często skromny domowe rzemiosło są o wiele bardziej oryginalne i bardziej skuteczne niż kupione w sklepie. Bądź kreatywny i stworzyć przytulną atmosferę na miejscu własnymi rękami, wynik z pewnością przyniesie wiele radości dla Ciebie i Twoich bliskich.