873 Shares 8813 views

AS Puszkin „Bronze Horseman”: działa analizy

Aleksandr Siergiejewicz Puszkin – wybitny rosyjski poeta, klasyczny Golden Age. Jest znane „kierowca Miedź” Analiza, które zostaną przedstawione poniżej, to doskonały produkt literaturze.

Dedykowana jest do Piotra Wielkiego i jego głównego Creation – miasta nad Newą Sankt Petersburgu. Analiza wiersza „Jeździec miedziany” jest zawsze podane bardzo trudny czas, ponieważ postawa wielkiego reformatora i jego potomstwo nie są wcale jednoznaczne. Aleksander Puszkin – jest mistrzem poetyckiej formie, a to dlatego, że nie było trudno przedstawiać historię dokładnie w tej formie.

„Jeździec miedziany”: analiza wiersz

Wiersz powstał w 1833 roku. W tym czasie opinia autora transformacji wielki król-budowniczy nie zmieniło, bo w bitwie pod Połtawą był bohaterem jest Peter. Wiersz został pierwotnie udało brutalnej cenzury Mikołaja 1, ale potem pozwolono zostać opublikowane.

Nacisk z dwóch bohaterów – młody człowiek o imieniu Sam Eugene Bronze Horseman. Ten wiersz jest czytelny, dzięki czemu można szybko wykonać analizę. Jeździec miedziany – jest ten, kto oskarża młody człowiek w swej niedoli (po dotkliwe powodzie bohater ucieka się do domu swojej dziewczyny i widzi, że ta klęska żywiołowa dotknęła jego los – Paracha nie więcej).

Co jest powiedziane w pierwszej części tej poetyckiej opowieści? Opowiada historię pięknej jesieni Petersburgu. Tam mieszkał młody i pracowity Eugene, który jest bardzo zaniepokojony i zasmucony jego losem. On ma dziewczynę – Paracha, że nie widział przez kilka dni i naprawdę ją przegapić. To był zwykły dzień, Eugene przyszedł do domu z pracy i myśl o Parasha. W nocy, zaczyna powodzi, po czym dowiaduje się, że jego ukochana nie ma. Po tym incydencie, bohater nie jest już „na żywo”: idzie do pracy z mieszkania, życia na molo. Pewnego jesiennego dnia idzie do nieznanego powodu jest to Bronze Horseman.

Bronze Horseman (wiersz analizy wielkich klasyków rosyjskich Puszkin zawsze kojarzy nam się ze sobą) stoi majestatycznie na placu Senatu. Puszkin używa technik personifikacji pokazać relacje między bohaterem a pomnik. Eugeniusz zaczyna myśleć, że po jego podopiecznych Petr Veliky sam go gonić (Eugene słyszy odgłos galopujących kopyt). Sam autor nazywa swojego bohatera „szaleńca” i Jeździec miedziany majestatycznie opisuje: „… on jest pełen wielkich myśli”

Wiersz „Jeździec miedziany”, analiza i szczegółowa analiza, która pozwoli zanurzyć się w atmosferze, opisanej przez Puszkina – wielkie dzieło. Było to możliwe dzięki niesamowitym poczuciem stylu i słów, dokładny i technik właściwych konsultacji słów. Korzystanie Slavonicisms nadaje produktowi prawdziwy charakter rosyjskiej i podkreśla właśnie Rosyjski charakter Eugene (czoło, hladny), natomiast Peter Puszkina wykorzystuje zupełnie inną kolorystykę stylistyczną słów – „Derzhavets z połowy świata” Wiersz „Jeździec miedziany” był symboliczny dla miasta nad Newą. Dopiero po publikacji tego wiersza, odnosząc się do miasta Sankt Petersburg, zaczął mówić: „Beauty, Miasto Piotra …”