524 Shares 2583 views

Nie radzę rybaka jak gotować zupę!

Rich stronie rosyjskiej narodowe potrawy, kolorowe i nie mniej wysokokalorycznych przysmaków. Czasami zapominamy, że zupy – jest ważną częścią naszej jadalni i nie płacić im wystarczająco dużo uwagi. Ale ich przygotowania jest nie mniejsza niż subtelności krojenie sałatki lub gotowania potraw. Jak ugotować zupę, nie wie każdy. Musimy skorygować te błędy.

Gotowanie zupy – można powiedzieć, prawie magiczny rytuał rybacy-amatorzy i profesjonaliści. Jest to zarówno kult naczyń i umiejętności demonstracji, choć często także okazją do legend i opowieści. Klasyczny ucho ma możliwości przygotowania i stałym zestawem składników. Wiedząc, jak gotować prawe ucho, tam nevseh który zaczyna przygotowywać posiłek. Nawet dla gatunków ryb oznacza jego mądrości, a zwłaszcza gotowania.

Uha- – ciecz bogactwo danie, rodzaj zupy. Najlepiej, aby zachować i utrzymać legendę i rybackiej welon przygotowuje na zewnątrz w warunkach polowych. Ale nawet gotowanie zupy powinny znajdować się w specjalnym pojemniku. Oraz w „halászlé”, dodał wódkę, która bije zapach mułu. Czasami w uchu na chwilę i umieścić płonącą głownię.

Jak gotować ucho można powiedzieć nie tylko zapalonym rybakiem, ale także doświadczonych gospodyń domowych. Naczynia należy emaliowane lub gliny, to koniecznie nieutleniającej stopów. Karta powinna być cebula, marchew, ziemniaki i wiele przypraw. I ryby można użyć prawie w ogóle, czasami nawet z łusek. Zdarza się, że niektóre gatunki ryb, a nawet jelitach nie jest konieczne, jednak w pewnym okresie – gdy ich wnętrzności pusty. Jak ugotować zupę na otwartym ogniu poprawnie, niewielu wie. Rzeczywiście, w przeciwieństwie do zup rybnych nie są wykorzystywane wszystkie ryby i bulion nie powinien nawet gotować na ogniu. Przykryć naczynia nie są podawane. I to jest ważne niuanse, które sprawiają, że bogactwo ucha i pachnące.

Jak ugotować zupę z łososia, pomoc receptury i szczegółowych etapów. Wymaga to:

– Pozostałości z łososia (płetwy, ogonie, głowy grzbiety) – 300-400 g,

– jedna cebula,

– jedna marchewka,

– 300-400 g ziemniaków

– koper,

– korzeń pietruszki,

– Przyprawy i przyprawy.

Początkowo dodaje się wody do warzyw. Zatem w emaliowanym garnku wlać 2-2,5 litrów filtrowanej wody i umieścić na ogień. Cebuli muszą być cięte na sześciany o wielkości małego, marchew – podobny sposób. I wyrzucić wszystko do wrzącej wody. Dodawanie pocięto na duże kostki ziemniaków, należy sól bulion warzywny. Następnie ogień zredukowane do minimum, a pod koniec gotowania. Gotować 15 minut i dodać ozdoby ryb. Każdy, kto wie, jak ugotować zupę prawidłowo, nigdy nie przecedzić rosół dla wyjaśnienia. To wystarczy, aby nie dać się gotować na ogniu. To jest droga do osiągnięcia przejrzystości.

Wiedząc, jak gotować ucho, można odejść od klasycznego gotowania i trochę sprytu, z których tylko zupa będzie smaczniejsza i bogactwo. Możemy dodać kawałki łososia w plastrach 1,5-2 cm szerokości. Po prostu trzeba dać więcej czasu na gotowanie, na łączną kwotę 20-25 minut po układaniu ryb.

W smaku: ryba zawiera więcej tłuszczu, tym więcej należy dodać przyprawy. Ale tu ważne jest, aby nie przesadzić, tak aby nie zabić rybi smak i aromat. W związku z tym, na 3 minuty przed zamknięcia muszą być dokonywane na wiele kawałków liści rosołu, pieprz, pietruszki. Wyłączyć ogień i dać napar danie na jakiś czas.

Posiekany koperek dodać do gotowego dania. Jeśli planujesz zostawić ucho nawet na następny dzień, zioła najlepiej dodawać do dań a la carte, aby uniknąć zakwaszenie. Ucho może być podawane na ciepło lub zimno, z ciasta i pie vprikusku.

Do zupy łososia można dodać szafran. To ucho nazywa bursztyn ze względu na kolor, który nada tej przyprawy. Przygotowanie takiego ucha zazwyczaj tylko z jesiotra i łososia.

To wszystkie tajemnice, jak gotować zupę, odkryte.