170 Shares 9773 views

kierownica gra FANATEC Porsche 911 GT2: opis i opinie

FANATEC – marka na rynku najwyższa Echelon symulatorów, które oferuje szeroką gamę pięknych wyrobów wyścigowych wybitnego niemieckiego kunsztu inżynierskiego i bezkompromisowe podejście, jeśli chodzi o jakość wykonania. Clubsport Rozstaw V2 jest uważany za cud nowoczesnej technologii i najlepszy wybór dla entuzjastów sportów motorowych. Jednak cena 600 $ – jest to niewątpliwie bardzo drogie i niedostępne dla większości konsumentów. Na szczęście, w katalogu FANATEC oferuje tańsze opcje, takie jak FANATEC koła gier Porsche 911 GT2 (zdjęcie przedstawia w dalszej części artykułu) kosztowała 249,95 dolarów. Ten model jest wierną reprodukcją oryginału i jest przeznaczony do pracy z symulatorem PC.


kierownica gra FANATEC Porsche 911 GT2: Opis

Producent użył błyszczące wykończenie w kolorze, który zlewa się z czarnym GT2 logo. Rezultatem jest wspaniały kontrast z kolorem, który świetnie wygląda na stole, i wyróżnia się z głuchym czarnym wykończeniem innych producentów. Członkowie mile zaskoczony przez czystości jej połysk i odporność na zanieczyszczenia.

rozstaw osi biegnie przez gładką i cichego napędu pasowego, co minimalizuje liczbę mechanicznych martwych przestrzeni i zapewnia natychmiastową informację zwrotną ze względu na czujnik o wysokiej rozdzielczości. Skutkuje to bardzo zadowalający zakrętów, które dają jasne poczucie progresji gdy taśma obraca. Właściciele, którzy próbowali koła FANATEC Porsche 911 GT2 w symulatorów takich jak Assetto Corsa, Raceroom Racing Experience Race 07 i wsp. Sugerują, że GT2 napęd pasowy jest wspaniały i można szybko się do tego przyzwyczaić. Żadne opóźnienie niewyważenia i inne problemy w każdym wzorze, z NASCAR F1. Przybysze Automatyczna kalibracja trochę zakłócony, a pas nie jest w położeniu centralnym. Jednak nie oznacza to, że kierownica FANATEC Porsche 911 GT2 nie jest wyrównany. Dostosować swoją pozycję poprzez zainstalowanie żądaną pozycję, a następnie w trybie PC, jednocześnie nacisnąć przyciski i RSB LSB, potem Xbox Guide i zwolnić.

instalacja

Instalacja, oczywiście, unikalne, ale, na przykład, daje model Thrustmaster T500RS. Proces instalacji jest dostosowanie położenia urządzenia mocującego. Jest to konieczne, aby go poluzować, rozwijanej i zainstalować konsolę do gier na krawędzi stołu. Następnie urządzenie zaciskowe muszą być dociśnięte do podstawy do utworzenia kontrolowanego nacisku na plastikowej zamontować i naprawić go, unosząc zaciski. W teorii wydaje się proste, ale w rzeczywistości nie działa tak dobrze.

Pierwszy problem – grzechotka podczas dokręcania, która może wyeliminować niewielką ilość smaru. Ale ostateczne mocowanie nie jest wystarczająco wiarygodne. Chociaż wykonalne ramy i nie przesuwa się w trakcie gry, użytkownicy są zalecane, aby zainstalować go na Playseat Rennsport lub zębatki kierowniczej.

jakość wykonania

Obręczy kierownicy i fenomenalny frighteningly podobna do 911 GT2 dla prawdziwych metalu logo Porsche wykładziny Alcantarą i średnicy 300 mm. Duży rozmiar wydaje się prezentować, gdy ręce będą automatycznie schodzenia do właściwej pozycji. Wadą jest to niedogodność dla użytkowników o mniejszych dłoniach lub dla tych, grający głównie z otwartymi formami pojazdów, takich jak w Formule 1. F1 2013 koło FANATEC Porsche 911 GT2 pracuje bez zarzutu, ale zwiększona waga jest trochę dziwne uczucie, kiedy go przychodzi do jazdy filigran. Spośród wszystkich badanych jest on najbardziej nadaje się do wyścigów i zawodów rajdowych obwodu.

Z estetycznego punktu widzenia, FANATEC gra koło kierownicy Porsche 911 GT2 opinii użytkowników, o których mowa skonsumowania. Sztuczna murawa Alcantara doskonałe i wygodne. Dekorowanie nie dokonać pot rąk lub slajd. Przyjemne odczucia są wzmocnione przez rdzeniem gumowym i niezwykle szczegółowym logo Porsche. Jedynym rozczarowaniem jest dźwignia zmiany biegów, który czuje się zbyt miękki i nie daje dotyk w postaci kliknięć. Mimo że jest całkowicie uszkodzony i to wykorzystuje płytę aluminiową, trudno jest dostosować.

sterownica

FANATEC firma zdecydowała się na bardziej spektakularne rozmieszczeniu przycisków styl i zdecydował się użyć diody LED zamiast tradycyjnych rozwiązań. Przyciski są rozmieszczone w przemyślany sposób i reagować natychmiast, gdy trzeba szybko zmienić kąt kamery, DRS, KERS i inne ważne parametry. Zapalając mistrzowskie wykonania – to jest bardzo wyraźnie widoczne w ciemności. Pozwala to na nocne wyścigi ze światła wyłączone, aby osiągnąć maksymalny poziom zanurzenia. Co do zasady, przycisk na kierownicy innych producentów jest dość trudno zobaczyć, a one wymagają dużo czasu na badanie, ale śmiałe jasne diody LED są zachęcani do zmiany ustawień w locie.

kierownica gra FANATEC Porsche 911 GT2: jak korzystać?

Demontaż konsoli po wyjęciu z pudełka, należy zainstalować sterownik i pedałów, a wszystko podłączeniu do komputera, można włączyć zasilanie. Koło zaczyna się obracać, kalibrowanie i natychmiast usłyszeć brzęczenie mały wentylator wewnątrz podstawy. Dźwięk nie jest bardzo zmartwiony, zwłaszcza po objęciu słyszalny hałas silnika, ale nadal jest.

Oczywiście, gra będzie wymagać ponownej kalibracji jako układ kierowniczy i kierowcy. Można dostosować ogólną siłę efektu wibracji, liniowy ruch kół, jazdy na zakrętach i pół tuzina innych szczegółów. Zazwyczaj parametry są ustawiane za pomocą menu konkretnej gry, ale jeśli nie jest to możliwe, funkcja ta stała się niezbędna.

Pedał jeszcze łatwiejszy w konfiguracji, ale jest równie trudny do przystosowania się do nich.

ekran informacji

Personalizacja jest podstawą filozofii FANATEC spółki, co wyraźnie potwierdza wyświetlacz LED 911 GT2. Ten niewielki ekran pozwala na zmianę ustawień, w tym kierownicy liniowość w zakresie 270-900 stopni, efekt sprzężenia zwrotnego, należy włączyć ABS-efektów, a nawet dodać sztuczny martwą strefę dla zwiększonej stabilności na nierównych powierzchniach. Można przechowywać do 5 ustawień dla 5 gier na PC, a także przełączać się pomiędzy profilami. Początkowo funkcja ta może wydawać się nieco kłopotliwe, ale jest zaskakująco intuicyjne w obsłudze i jest wielkim atutem modelu, jak skonfigurować i można przejść podczas menu wyścigowym. Ponadto, w niektórych symulatorów może skonfigurować profile i kierownicy pozwala na zmianę stylu jazdy, nawet jeśli deweloper nie przewiduje takiej opcji w programie. Deska rozdzielcza jasnoczerwony, i są dwa małe przyciski, aby zapisywać, zmieniać i zmienić ustawienia.

Realistyczne efekty wibracji

Koło gra FANATEC Porsche 911 GT2 posiada system sprzężenia zwrotnego, który jest napędzany przez silnik Mabuchi RS 550 i generuje efekt wibracji. Ponadto, istnieją dwa siłownik, symulując nieregularności toru. Ogólnie rzecz biorąc, sprzężenie zwrotne jest doskonała i gra jako drobne wibracje przy braku sprzęgła i najsilniejszych zderzeń wysokiej prędkości na torze. Użytkownicy wrażeniem jakości efektu i jego realizmu. Wiele symulatory takie jak Assetto Corsa, znacznie korzystać z tej funkcji.

Które będą musiały kupić?

Podstawowy zestaw zawiera koło gier FANATEC Porsche 911 GT2 z zasadą i dźwignię zmiany biegów i pedały wymaga dodatkowego zakupu, na przykład, Clubsport Pedały $ 250 dolarów. Choć może to wydawać się wysoką cenę, użytkownicy powinni dać im poważne rozważenie, ze względu na ich wyjątkową jakość.

wniosek

FANATEC koła Porsche 911 GT2 jest przykładowym produktem dla symulatorów wyścigowych, który wyznacza nowe standardy jakości wykonania i tworzenia licencjonowanych urządzeń peryferyjnych do gier. Chociaż istnieją pytania o system urządzeń mocujących i dźwigni zmiany biegów, poza tym wszystko działa bez zarzutu. Pedał high-end znacznie zwiększa koszt zestawu, ale bez koła wydaje się gorszy.