398 Shares 7447 views

Alina Kovalevskaya – dziewczynka-lalka

Na pewno wielu pamiętam dziewczynę-Barbie Valery Lukyantsev, która w pogoni za podobieństwem do lalki wykonywała wiele operacji, w tym – aby usunąć żebra. Lera miała wielu wielbicieli, ale także potępiła ją za taką kpinę ciała wielu. Dziś w internecie była dziewczyna, która uważana jest za ulepszoną wersję żywej lalki – Aliny Kowalewskiej.


Informacje osobiste

Przypuszczalnie nowa lalka ma 20 lat. Na swoich stronach w serwisach społecznościowych dziewczyna usunęła informacje o roku urodzenia, pozostawiając tylko datę. Alina Kovalevskaya studiuje w Instytucie Odessa. Urodziła się i spędziła całe życie w tym samym porcie. Wysokość dziewczyny wynosi 174 cm, waży od 48 kg. Twierdzi on, że nie mierzy jego objętości, więc nie może ich nazwać. Sądząc po zdjęciach, jej pas nie jest dłużej niż 47 cm Lera, ale to tylko potwierdza, że jej dane zewnętrzne są darem natury, a nie chirurgiem.

To, co się zaczęło

Alina Kovalevskaya mówi sieci, że nigdy nie planowała zostać żywa lalka. Ale półtora roku temu widziałem w internecie zdjęcie lalek z Białoruskiej Kolei. Była tak pod wrażeniem delikatnego piękna i elegancji tych stworzeń, które chciała wypróbować w takim stylu. Aby to zrobić, musiała kupić soczewki, które zwiększają tęczówkę oczu i uczą się, jak nałożyć odpowiedni makijaż. Już później Alina Kovalevskaya postanowiła zwiększyć włosy, aby w pełni dopasować wybrany obraz. Białość skóry "nowy Barbie" chroni, nie pozwalając sobie bez pilnej potrzeby być w słońcu.

Warto przypomnieć, że BJ to lalki zawiasowe, wykonane z poliuretanu. Potrafią przyjmować ludzkie postawy i zadziwić ludzi z realizmem. Oczy większości zabawek są duże i smutne.

Popularność

Podobnie jak Valeria, Alina Kovalevskaya, której biografia nie jest znana szerokiej gamy internautów, ma zarówno fani jak i przeciwnicy. Fani twierdzą, że jej wygląd jest o wiele jaśniejszy i bardziej naturalny niż jej poprzednik.

Choć przeciwnicy wierzą, że Alina wykonała również wiele operacji, oprócz tego kopiuje obraz Lukyanova.

Teraz trudno powiedzieć, które z nich są słuszne, ponieważ Kowalewska odmawia wizyt u chirurga, a Lukyanova rozpozna tylko małą część z nich. Nie ma żadnych dowodów od obrońców i zdrajców, więc dziewczęta nadal muszą wziąć podłogę.

Podobieństwo dziewcząt nie doprowadziło do ich przyjaźni. Nie, są zaznajomieni, ale nie wzbudzają od nich dobrego uczucia. Kiedy Alina po prostu pojawiła się w internecie, ona i Lera próbowali się porozumieć, nawet planowali spotkać, ale coś im nie wyszło. Teraz Valeria twierdzi, że Alina jest przeciętną kopią, że nie jest w stanie przyciągnąć uwagi na siebie, dlatego kradnie obraz kogoś innego. Sama Alina nie spieszy się z atakiem Łukanowa, wierząc, że czas pokaże, który z nich jest wart. I nie zamierza używać stworzonego obrazu przez długi czas. Dziewczyna marzy o rodzinie i dzieci, przyciąga ją proste, ludzkie wartości.

W każdym razie, Alina Kovalevskaya to lalka, która powoduje większy szacunek dla jej komunikacji z fanami, stanowiska słabe z wyraźnym stwierdzeniem myśli, brakiem nadmiernej eksploatacji wizerunku zabawki.