812 Shares 4283 views

Podkoszulki – Sprzęt „enterlak”

Dla wielu needlewomen drutach – to nie tylko fascynujące hobby, ale także okazja, aby oryginalny prezent dla znajomych i rodziny. Co może ogrzać duszę lepiej niż z miłością dzianiny kamizelki dla ludzi z naszej rodziny? Myślimy o nich, gdy pętle jeden po drugim wychodzą z naszych rąk, obracając cienką nić w ciepłym przytulnym kamizelki.

Na stronach internetowych można napotkać wiele ciekawych modeli. Ta kamizelka dzianina z futra, mocno weszła w modzie w ciągu ostatnich kilku lat, a stroje dla dzieci z zabawnymi rysunkami w stylu intarsji. Wszystkie z nich są na tyle wydajności interesujący i zasługuje na osobny opis. Dzisiaj przyjrzymy dzianinowe kamizelki w inżynierii „enterlak”. Tkanina, związany w taki sposób, jak w wiklinowym koszu, to jest bardzo elastyczny i przyjemny w dotyku. technika „Enterlak” wiąże się z zastosowaniem przędzy z jednej lub kilku kolorach, więc praca może wziąć nić pozostały z poprzednich produktów.

Co będzie potrzebne:

– motek przędzy moher brązowy 50 3 ° C;

– beżowy pasmo 2 50 ° C;

– piasek pasmo 2 50 ° C;

– złoto-brązowy pasmo 2 50 ° C;

– okrągłe druty na linii;

– pończoszniczych druty 5 sztuk.

Technika dziania

1-3 Wiersz: dzianiny dwie pętle backstitches rzędy kordonek, twarzy – twarzy.

4-18 Seria: seria lewej stronie twarzy dodać jeden twarzy skrzyżowane pętli przeciągacza, podczas dziania sieci bazowej (na przykład, elastyczne elementy taliowe) w każdym nowym osobisty numer stosować w jednej pętli dziania zwoju. Więc provyazyvaem trójkąty wzdłuż całej szerokości produktu.

Kolor drugi rekrutacji gwint pętli z krawędzią, przy czym koniec każdego z tyłu spojone szereg ostatniego pętla 1, pierwsza pętla kolor stopniowo łączący trójkąta i kwadratu o drugim kolorze. kwadrat utworzona na każdej trójce przędzy dziewiarskiej następuje bez przerwy w tym samym kolorze.

Kolejny rząd kwadratów, można użyć trzeci kolor, zbierając pętli od krawędzi i nadal dziewiarskich w ten sam sposób.

Kamizelki z dzianiny: Pierwsze kroki

Uzyskanie pętli na igłach dziewiarskich, których ilość jest obliczana na związanego wzoru. Dla 50-tej wielkości wynosi 288 pętli. Dziania przędzy brązowy guma 1×1 6 cm, następnie numer provyazyvaem trójkątów o tym samym kolorze, dostają 16 szt.

Jeśli produkt dziania przędzy z kilku kolorów, przejść do następnego koloru, jak widać na zdjęciu, a następnie wrócić do swojego dziania brązowego wątku. Więc nadal działać, dopóki nie osiągnie armhole. Z tego punktu wykonać osobno tył i przód kamizelki, postać powie gdzie dokona skosy na pach i szyi. Według rękawów szwy ramię można zszyć lub połączyć bezpośrednio pola do siebie tak, że szew nie jest widoczny. W gotowym produkcie wiąże elastyczne pachy i dekolt, powiesić go na dzianiny wieszaka. Oraz pary do prasowania enterlak tkanina niepożądany, jednak posypać płaszcz wodny z natryskiem i delikatnie wyciągnąć.

Kamizelki z dzianiny w enterlak stylu wyglądają oryginalne i eleganckie, mogą być doskonałym prezentem lub ulubioną rzeczą w swojej szafie. Kiedy opanujesz tę technikę, upewnij się, że nie jest łatwo wybrać rozmiar prostokąta do wykonywania różnorodnych modeli. Jeśli dzieci noszą kamizelki z dzianiny dla chłopców i dziewcząt można używać palety jasnych kolorach ciepły przędzy.