634 Shares 7971 views

Keratyna do włosów w domu. Keratyna przywrócenie włosów

Wiele zabiegów salon dawna prowadzone dziewczynki na własną rękę w domu. I keratyna Prostowanie przestała być wyjątkiem, zbyt. Jego coraz częściej staramy się jak u siebie w domu wielu kobiet. Więc jak zrobić keratyny w domu, w trybie i przyniósł miły wynik kabiny? Istnieje kilka sekretów.

Jaką procedurę

Zanim zrobisz coś, trzeba radzić sobie z tym, co jest. Keratyna do włosów w domu nie jest wyjątkiem. Procedura rektyfikacji lub może być prawidłowa znaczy – odzyskiwanie obejmuje pierwszą maksymalną ujawnienia skórki włosy, a następnie nasycenie, naturalne keratyny. Dlaczego oni? Ze względu ludzkie włosy w 80% składa się z. Ale z powodu niewłaściwej opieki dziennej ilości i jakości odtwarzanego ciała ziemny, keratyna jest znacznie zmniejszona. Jak również ze względu na niekorzystne warunki środowiskowe: niepogody, wykorzystanie narzędzi ciepła na włosy. Tak często, a to wymaga keratyny. W domu, można przeprowadzić procedurę, ale konieczne jest, aby być ostrożny i uważny.

Co jest wyjątkowe keratyna

Jest, oczywiście, że jest. Wiadomym jest, że włosy po keratyny stają się bardziej miękkie, jedwabiste i zdrowe. I to jest wytłumaczenie. Keratyna – białko, w którym kompozycja jest szczególnie aminokwasu. to się nazywa – cystyny. Jest ona odpowiedzialna za stopień być sprężyste i zdrowe kosmyki włosów. Brak cystyny natychmiast zauważalne: włosy stają się kruche, matowe, a końcówki są cięte kilkakrotnie szybciej niż zwykle. Jednak nawet regenerujący i odmładzający domowe maska nie może pomóc w tej sprawie. A tu w domu keratyny mogą dobrze radzić sobie z tym problemem.

Co do wykorzystania w domu?

Istnieją specjalne presety, które można stosować samodzielnie w domu. Najlepszy keratyny, według ekspertów, to taki, który jest sprzedawany w kapsułkach. Nie ma żadnych niepożądanych zanieczyszczeń, a głównym składnikiem jest najważniejszym białkiem budynek włosy. Jednak w domu używać cieczy czystej keratyny w ampułkach prawie nierealne. Dlatego konieczne jest, aby zwrócić uwagę na stacji.

Maska przemysłowych

Pomimo faktu, że wielu fryzjerów są sceptyczni takich funduszy, pozytywny efekt, że mają. Po pierwsze, gotowe maski są łatwe w użyciu: wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami dokładnie. Po drugie, oni robią włosy zdrowe i silne, zwłaszcza jeśli ich używać regularnie. Chociaż keratyny stojący w nich w pierwszej kolejności, maski przemysłowe zawierają go w wystarczających ilościach. Tak więc, na przykład, jest szczególnie popularna firma „Estelle”, keratyny prezentowane w różnych formach: szampony, maski, gotowych zestawów do keratirovaniya. Wiele kobiet zdecydować się na maskach to dlatego, że są łatwiejsze w użyciu.

Home Edition z żelatyny

Żelatyna jest stosowana nie tylko do przygotowania niektórych potraw, jest także składnikiem dla domu keratirovaniya włosy. Ale, że procedura przyniósł oczekiwane rezultaty trzeba spełnić kilka warunków. Po pierwsze, całkowicie wymyć szampon do włosów, nie zawierające żadnego siarczany. Są one nie tylko cięższe pasma, ale również utrudniają penetrację struktury keratyny. Po drugie, oprócz żelatyny będzie wzajemnie i olejki eteryczne. Najczęściej jest to rozmaryn i szałwia. Po trzecie, procedura jest przeprowadzana jedynie na suche włosy.

Jak zrobić własną keratirovanie

Gdy włosy są myte, suszone, można rozpocząć tworzenie maski. Najpierw, w szklanej ciepłej wody rozpuszczono łyżka żelatyny bez dodatków i barwników. Następnie dodaje małą łyżeczkę octu jabłkowego i kilka kropli oleju. Powstałą mieszaninę z grzebieniem z kilku zębów rozmieszczonych na nici suche włosy po paśmie. Homemade wzmocnienie włosów keratynę, opinii , które są ujemne głównie z powodu nienależytego wykonania, wymaga pewnego wysiłku. Po pierwsze, na korzeniach maska jest stosowana. Oni się grubsze od tego kilka razy. Po drugie, po czym mieszaninę utrzymuje się na włosy co najmniej 20 minut, bez chowania wszystko. Po trzecie, umyć tylko czystą, bieżącą wodą bez szamponu, balsamu lub masek. Spłukać potrzeby tak dokładnie jak to możliwe, w przeciwnym razie włosy będą wyglądać jak sople. Uzyskany efekt uszczelnienia i wzmocnienia trwa średnio od 3 miesięcy.

Płyn gotowy keratyny

Firma „Estelle”, który używa keratyny pewien popyt na rynku rosyjskim, wydała zestaw gotowy do wzmocnienia włosów w jednej butelce. Obiekt jest dość skomplikowana konstrukcja, ale najważniejsze – ma wyraźne i żywe białko budowę. wykonać procedura jest bardzo prosta:

  1. Po pierwsze, dokładnie umyć włosy. Szampon z keratyną, która Opinie będą nieco niższe, jest stosowany dwa razy. I zwija się czystsze i płatki są ujawnione w jak najszerszym zakresie w celu dalszego wzmocnienia.
  2. Włosy suszy ręcznikiem (nie można na sucho). A następnie przechodząc w kok. Ostrożnie wyciągnął z jednej nici czesane.
  3. Keratyna ciecz rozdziela nici przez natryskiwanie. Oznacza to, że lepiej się wchłania, starannie uczesane włosy.
  4. Zabieg przeprowadzany jest na wszystkich zamka Head od zamka.
  5. Środki niezbędne do utrzymania około 20-25 minut, w zależności od tego, co podano w instrukcji.
  6. Włosy suszy się suszarką, plastrów.
  7. Aby niezawodnie uszczelnić keratyna w zamki potrzebują specjalnego lokówki do włosów żelazko. Włosy wyciągnąć z nich, pod wpływem wysokiej temperatury jest absorbowana keratyny w nich.
  8. Może spowodować dalsze serum odżywcze lub keratyny.

Po zabiegu nie zaleca się umyć włosy na trzy dni. Średnio efekt trwa do 4 miesięcy, po którym chcesz powtórzyć keratirovanie.

opinie użytkowników

Spośród wszystkich istniejących ustawień w dużym popytem są te, które są produkowane przez cocochoco. Ona posiada szereg narzędzi przeznaczonych do użytku domowego i profesjonalnego keratirovaniya. I panem, a kobiety, przeprowadzając procedurę domu sami, pozostają w większości zadowoleni. Średnio rekrutacja trwa 6-12 sesjach, w zależności od długości włosów. Szampon z keratyną, który podsumowuje najbardziej wysoki, firma ta jest uważana za najlepszą w swoim segmencie. Niektórzy nawet używać go po prostu jako środek do mycia włosów, a nie tylko do wzmocnienia.

Oprócz „Kokoshoko”, kapitanowie są poszukiwane takich marek jak «Estelle», keratyna aktywny, Lolone. Każdy z tych producentów mają cały szereg narzędzi dla domu i profesjonalnego keratirovaniya, a wszystkie z nich są wystarczająco dobre dla tej procedury. Obawia się wysokich kosztów nie jest konieczne, ponieważ brakujących fiolek zwykle kilka lat, jeśli mówimy o procedurach wewnętrznych, oczywiście. Zestawy są opłacalne w całości, a nie jak kobiety klientów tylko w wyjątkowych przypadkach. Najczęściej jest to spowodowane niewłaściwym stosowaniem produktów firmy, a nie z jego jakości. Włosy po keratyny wzmocnią stają się bardziej miękkie, bardziej posłuszny, bardziej zdrowe.