426 Shares 9095 views

Jak zostać wolontariuszem na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Soczi

Przed rozpoczęciem igrzysk nie ma zbyt wiele czasu. Zakończono prace budowlane, projektowanie miasta. Intensywnie przygotowuje sportowców. Artyści tworzyć specjalne programy. Tysiące fanów w różnych krajach planujesz swoją podróż do Soczi. I ktoś myśli o tym, jak zostać wolontariuszem, aby przyczynić się do tego historycznego wydarzenia.

Jak zostać wolontariuszem w Soczi 2014? Każdy może zaoferować swoje usługi. Osoby zaangażowane w sport, i osiągnęły pewne sukcesy w niektórych swoich formach, można oczekiwać, aby działać bezpośrednio na stronie konkursu.

Zanim stała się ochotnik, wnioskodawca musi zdecydować, w jakim obszarze może być najbardziej przydatne. Ale te obszary pracy sporo. Ten i Usługi transportowe (popyt na wolontariuszy z jazdy) i medycyny, a prowadzące ceremonie, naciśnij pracy, współpraca z Międzynarodowym Komitetem Olimpijskim, akredytacja, organizacja spotkań i widząc gości i uczestników w zakresie usług gastronomicznych i wiele innych działań ,

Każdy, kto chce wziąć udział w igrzyskach olimpijskich jako wolontariusz, powinien mieć wiele niezbędnych cech osobowych: być przyjazny i szczery, rozrywkowy, w stanie wygrać, muszą być przygotowane do rozwiązywania konfliktów. Zdrowie i siła powinna być wystarczająca dla pracy, która wybrała mężczyznę. Należy zauważyć, że w wyjaśnieniach, jak zostać wolontariuszem, nie ma żadnych ograniczeń dla osób niepełnosprawnych. Osoby niepełnosprawne mogą wybrać odpowiedni dla siebie rodzaj aktywności, który sobie pozwolić. Nie ma znaczenia, do którego wyznania należy do wolontariusza, jakie są jego preferencje polityczne, orientację seksualną.

Istnieje szereg wymagań dla tych, do których powstaje pytanie, jak zostać wolontariuszem w Soczi. Oczywiście, jest to doskonała znajomość kraju przyjmującego języka Olimpiady. Wnioskodawca musi być idealnie właściwy, biegły w mowie i piśmie języka. Poza tym rosyjskim, niekoniecznie musi być biegły w języku angielskim. Jeżeli potencjalny wolontariusz zna inne języki, będzie miał przewagę w wyborze konkurencyjnej.

Szeroki przedział wiekowy: wolontariusze mogą stać się obywatelami Rosji (lub cudzoziemcy, którzy spełniają wymagania) od osiemnastu do osiemdziesięciu lat.

Mówiąc o tym, jak zostać wolontariuszem, należy zauważyć, że wybór konkurencyjny odbędzie się w kilku etapach. Zaczyna się badaniu kwestionariuszy wypełnionych przez kandydatów. Następnie test w języku angielskim w Internecie. W następnym kroku – osobisty wywiad – ważne jest, aby pokazać wszystkie cechy, które będą wymagane przy wykonywaniu bezpośrednich obowiązków. Jeśli istnieją punkty niezgody może przeprowadzić dodatkowe badania.

Jeśli wszystkie testy wypadną pomyślnie, wolontariusz otrzymuje specjalną książkę, która zostanie potwierdzona przez uczestnictwo w Grach. Wszystkie wybrane szczęście mieć miejsce noclegowe i posiłki.