375 Shares 8742 views

„Bitwa pod Sewastopolu”. Obsada jedną z najbardziej udanych współczesnych rosyjskich filmów o wojnie

„Bitwa pod Sewastopolu” – to jeden z najbardziej udanych współczesnych rosyjskich filmów o wojnie, potężny, wieloaspektowy, wysokiej jakości wykonany projekt film historyczny, wyprzedzając szczerość „Stalingrad” i dobrze zorganizowany – „Batalion”.

Bohaterstwo odważnych śpiewamy chwałę

To jest bardzo zachęcające, aby pamiętać, że współczesny rosyjski reżyser Siergiej Mokritsky, biorąc obraz Wielkiej Wojny Ojczyźnianej, znaleźć właściwe podejście do tematu i zrobił porządny film, który nie może zostać utracone w wojsku arcydzieł filmowych z epoki sowieckiej. Jako uznana przez czołowych krytyków filmowych, to imponuje fakt, że reżyser, hołd patriotycznej obietnicy projektu i nieśmiertelnej wyczyn obrońców Ojczyzny, pamiętając o humanistycznej oceny tragedii. Film „Bitwa pod Sewastopolu” (aktorów pierwszego planu: Yu Peresild, E. Tsyganov, A. Wasilkow) ma ocena IMDb: 7,20.

historia

Zaplanowane przez reżysera filmu „Bitwa pod Sewastopolu” podmiotów zaangażowanych w produkcję, wykonany perfekcyjnie, pomimo faktu, że podstawą fabuły określoną część prawdziwej historii życia Ludmiła PAWLICZENKO – ukoronowany chwałą żeńskiej snajpera.

Marksman talent pokazał na Luda w latach dwudziestych, w czasie pokoju. Zdradziecki atak faszystowskich armady złapał dziewczynę w wieku studenta, pięć minut do żony w słoneczne Odessa i poręczny tutaj swoich unikalnych zdolności. PAWLICZENKO, uderzając z przodu, od razu zaczął grozić pasażerów, za rok zlikwidowane ponad trzystu żołnierzy i oficerów. Ludmiła czterokrotnie, zagubiony w kochanka wojennych, przyjaciół zostało rannych. W 1942 roku, była rezerwa i stała się częścią radzieckiej delegacji wysłanej do Stanów Zjednoczonych dla celów propagandy obywateli amerykańskich i rządu, aby otworzyć drugi front. „Lady Death” Zagraniczni dziennikarze nazwany PAWLICZENKO.

nieprzerwany

Po publikacji czynsze pochwały zostały przyznane cały film załogi „Bitwa Sewastopolu”: aktorzy, scenarzyści, reżyser, operator, artystów i specjalistów instalacji. Rzeczywiście, film okazał się sukcesem – i to nie tylko z powodu historii narracyjnej, prawdziwa bohaterka została podjęta, brał udział w obronie Sewastopola. Równie ważne jest, że rola legendarnego charakteru występował jeden z najlepszych aktorek naszych czasów – Yuliya Peresild. Jak dokładnie było odtworzyć obraz prawdziwego Ludmiła nie jest znana, według ekspertów, dziewczynka w zapisach archiwalnych wydaje się bardziej wesoły i uśmiechnięty, niż piosenkarka ujawniła w filmie, ale prace zostały wykonane na roli kolosalna. Bohaterka filmu okazało zamknięty i uparty, nawet ponury, ale z pewnością nie jest pusty. Po wzięciu udziału w filmie „The Battle of Sewastopolu” Yuliya Peresild został rozpoznany jako właściciel pozazdroszczenia talent aktorski i nazywa godnym kontynuatorem tradycji sowieckich psychologiczne kino. Według krytyków filmowych, jej umiejętności jest pełne szczerości i otwartości serca i poczucia odpowiedzialności wobec publiczności doskonale połączony ze starannością. dorobek obejmuje ponad czterdzieści filmów, w tym „Jesienina”, „Zaczarowana”, „część niewoli”, „Pięć narzeczonych” „Paradjanov”, „Egzekutor”, „Ludmiła Gurczenko” i wiele innych.

tekstury aktorzy

Oczywiście, nie można nie wspomnieć o innych artystów zaangażowanych w filmie „Bitwa pod Sewastopolu”. Aktorzy bez wyjątku – rosyjskie i ukraińskie, granie żołnierze i cywile przekształcony Amerykanów i nasi rodacy pokazał prawdziwy profesjonalizm i pełne korzyści. Każda postać jest dość emocjonalny, każdy widoczny życie. Oprócz genialnego Yuliya Peresild są trzy podmioty: Oleg Wasilkow Nikita Tarasov i Evgeny Tsyganov, który grał trzy ważne kobiety w życiu bohatera.

Nikita Tarasov miał reinkarnacji jako Boris Csopak, lekarz wojskowy. Artysta znany jest szerokiej publiczności w wizerunku gejów cukiernika Lui z serialu „Kuchnia”, film „Pierwsza próba” filmy telewizyjne „Heavy Sand”, „One Night of Love” i „Życie i przygody Mishka Jap.”

Oleg Wasilkow zagrał rolę kapitana, snajper Makarow. Aktor ma ogromne doświadczenie zawodowe, jego filmografii ponad 45 ról filmowych, ale w filmie był przez przypadek, z wojska, gdzie statyści brali udział w filmie obraz „Sto dni przed porządku.” Większość obrazów wykonawca grał drobne role i postacie epizodyczne z wygiętą karnej. Popularność przyszła do chaber po zdjęciach z „Konwój” i „Tamburyn, bęben”.

W filmie „Bitwa pod Sewastopolu” Jewgienij Tsyganov odegrała kolegą bohatera, snajper, kapitana Leonida Kitsenko. Debiut w kinie artysta uważany filmu „The Collector” (2001), ponieważ, łącząc pracę z dyrektorem działającego, Tsyganov uczestniczył w 50 filmach. Szeroka publiczność jest znana z filmów „Twierdza Brzeska”, „Syrenka”, „nieodpowiednich ludzi”, „Spacer”.

Ekran Pierwsza Dama

Okazałe producenci Dzhoan Blekhem projektu filmowego została zaproszona do roli Eleonory Ruzvelt, żona prezydenta USA Franklina Roosevelta. Performer, przykładem ekran Osoba Pierwszej Damy, przedstawione publiczności jasne, teksturowane charakter we własnej emocjonalnej. Aktorka doskonale zanurzone w materiale scenariusza warunkiem oglądać jej bohaterka po prostu zabawa i poczuć każdą emocję – przyjemność.