509 Shares 4534 views

Międzynarodowa firma konsultingowa PERFORMIA International ( "Performia") odpowiedzi. Jak przekazać „Performia” testów?

Praca jest integralną częścią współczesnego życia. A więc kwestia zatrudnienia jest zawsze bardzo poważny. Z pomocą tak zwanych firm konsultingowych. Obiecują nie tylko podnieść swoją pracę, ale także gwarancję ogólnie dobre zarobki. Jedną z takich firm – „Performia”. Odpowiedzi o nim zainteresowania wielu. Badanie to albo mamy do czynienia. Jakiej firmy jest to, że? Jakie możliwości oferuje? Możesz w to uwierzyć? Wszystko to na. Wystarczy być przygotowane – gdy pracodawca w celu ustalenia integralności (potencjał) nie będzie działać. To nie jest takie proste, ponieważ zdaniem Spółki są zarówno pozytywne jak i negatywne.

działalność

Pierwszą rzeczą, którą trzeba koniecznie zwrócić uwagę – to na skupienie prac korporacji. firma konsultingowa „Performia” – jest to miejsce, gdzie można wybrać najbardziej obiecujące odpowiedniego zawodu i pracy. Ponadto, zostanie zatrudniony, a nawet płacić będzie dobrze.

Generalnie w doradztwie ma nic podejrzanego. To jest zupełnie normalne, agencje pośrednictwa pracy są teraz bez liku! Łatwo im zaufać. Tak więc, na początku, nie podejrzenie „Performia” powoduje. Można im zaufać bez żadnych problemów. Ale warto to zrobić? Co użytkownicy mówią o tej fuzji?

Praca lub mistyfikacja?

„Performia” dostaje mieszane opinie. Można spotkać i pozytywne i negatywne opinie. I wiele z nich. Tak, będziemy musieli uważnie wszystko, co będzie oferowane. Po tym wszystkim, aby się oszukać nie chcemy, prawda?

Generalnie, jak już wspomniano, consulting – nie ma mistyfikacja. A firma, która robią, często znajdują się w rozwód lub oszustw. Na tej podstawie, nie ma powodów, by sądzić, że jest to naprawdę dobry i sumienny Corporation. Że ich działalność jest prowadzona głównie za pośrednictwem Internetu.

Jednak wielu twierdzi, że firma konsultingowa nazwie „Performia” – to prawdziwe oszustwo. Często ta opinia nie jest uzasadnione. Ludzie po prostu wyrazić swoje opinie. W zasadzie, niektóre pilne tego założenia tam. Na przykład, dla wywiadzie zostaną zaproszeni po jakiejś stanowcze warunki. Powodują liczne prawidłowo myśleć, i czy konieczne jest, aby komunikować się z korporacji.

W każdym razie, firma „Performia” rzeczywistości. I oferuje prawdziwą pracę, jak również zatrudnienia. Ale co może być konsekwencje po kontakcie z organizacją? Czy w ogóle istnieją?

funkcje

Każdy. Ponadto, według niektórych użytkowników, w wielu z nich. Chodzi o to, że „Performia” – prace, które muszą być uzyskane. Jak dokładnie? Na czym to polega?

Fakt, że wywiad nie może być uznane za normę tutaj. Można powiedzieć, że odbywa się w kilku etapach. Po pierwsze, to nie jest trudne do odgadnięcia – to dialog za pośrednictwem poczty elektronicznej z menedżerem. Mówi o korporacji i zaprosi do drugiego etapu. Mówimy o przejściu testów, które pomogą Ci znaleźć jedną lub drugą pozycję. To oni uchylenie szczególne miejsce w „Performa”. Prawo – można osobiście na rozmowę i pracę. Nie? Następnie za darmo.

To właśnie „Performia” odpowiedzi otrzymane nie są najlepsze. Zwłaszcza po chodzi do testowania. Wiele z nich jest zainteresowany jego zawartość, a także możliwości podjęcia. Co myślą o tym użytkownikiem? Rzeczywiście jest to konieczne, aby zaakceptować warunki oferowane „Performia”? Albo lepiej nie zadzierać z tej korporacji?

trzy etapy

W rzeczywistości, to każdy decyduje za siebie. Jednak opinie z testów „Performia” otrzymuje bardzo często. I są one zróżnicowane. Być może to właśnie ten punkt i powoduje, że interes publiczny. Po konsultacji firmom sami korzystać z niektórych kontroli na swojej wiedzy i umiejętności, ale w innej formie. Testowanie – obowiązkowa moment w każdej pracy, oprócz tego, że jest nieco inna od tej spółki oferuje „Performia”.

Co? Na przykład, zadania są podzielone na kilka części. Każdy z nich można dostać się do najlepszych 2 godzin. Średnio napełniania sam Test zajmie dużo czasu. Całkowita test „Performa” składa się z 3 części.

Robią wiele myśleć. Zwłaszcza jeśli spojrzeć na bohaterów zadawane pytania. W pierwszej części zostanie poproszony o ostatnim miejscu pracy – nic podejrzanego, normalnym zjawiskiem. Jakieś dwa lata temu też poprosi pracodawcę. W drugim gotowy powiedzieć o sobie we wszystkich zmysłów. W trzecim opublikowanych kontaktów do komunikowania się ze sobą. Takie podejście sprawia, że wiele osób mylić i nie chcą pracować z firmą.

Jak wypełnić?

Przed pracy w naszej aktualnej korporacji, wielu zastanawia się, jak przekazać „Performia” testów. Odpowiedź jednoznaczna nie jest tutaj. Wszyscy uczestnicy powtórzyć jedno – dobrych lub złych odpowiedzi nie. Po prostu trzeba odpowiedzieć prawdę o tych lub innych sytuacjach. I ostatecznie uzyskać odpowiedź od pracodawcy – jeśli kwalifikują się do pracy czy nie.

Napełnianie w dużej mierze opiera się na znaku „Tak”, „Nie”, „nie wiem”. Okazuje się, że zatrudnienie jesteś po prostu przechodzi najczęściej kwestionariusza, który zbiera informacje o Tobie. I jako osoba i jako pracownika. Dla wszystkich tych „Performia” otrzymanych odpowiedzi nie są najlepsze. Po przesłuchaniach okazuje zbyt szczegółowe. Nie bezpośrednio zatrudnienia oraz przygotowanie autobiografii dla niektórych! Dlaczego pracodawca powinien tak szczegółowa dokumentacja na ciebie?

Lot – tak źle

Cóż, badanie jest „Aviva”, jak widzieliśmy – jest szczegółowy przegląd potencjalnych pracowników. A więc sama usługa dostaje wiele negatywnych opinii.

Chodzi o to, że jeśli pominąć część powiązanego do swojej wcześniejszej pracy najemnej, jak również osobiste informacje kontaktowe, a skupić się tylko na teście, może być mylące. Co? Ponad 200 pytań, które w zasadzie nic wspólnego z pracy i umiejętności nie są! Dlaczego zatem pracodawca? Na jakiej podstawie Performia Międzynarodowy zbiera wszystkie te informacje?

Musimy się przygotować na to, co prosicie o wszystkich aspektów współczesnego życia – tu i osobistych poglądów i religii i przekonań. Podejrzane, prawda? Minimalne dane dotyczące umiejętności, ale z maksymalnie odległe od tematów prac. Niektórzy starają się nie zwracać uwagi na to wszystko – i odpowiedział dobrze. Ale w rzeczywistości, takie badanie nie jest wcale zadowolony. W zasadzie, odpowiedź na to pytanie jest prosta – „Tak”, „nie wiem”, „Nie”. Umieścić zaznaczenie gdzie to jest konieczne – i wszystkie problemy zostały rozwiązane.

produkt

Kolejnym punktem, do którego należy zwrócić uwagę – jest to badanie, które następuje przed badaniem. Mówimy o informacje na temat swojego pracodawcy. Tu trzeba nie tylko powiedzieć, co robisz, ale także przedstawić obowiązkową kontakty do komunikacji. Weryfikacja będzie ostrożny.

Tylko jest jedna cecha, że wiele z jego testów warunków skrajnych odnosząc się do „Performa”. Mówimy o takiej koncepcji, jako „produktu”. W niniejszym tekście, użytkownik zostanie poproszony, aby opisać to, co produkują. Jest to konieczne, bez względu na aktywność byłaś. Wyrzucić – dostać złe wyniki i odmowę zatrudnienia.

I wtedy pojawia się pytanie – jak do czyszczenia lub straży powinny opisać produkt, który jest produkowany? Brad, który też trzeba szukać! Za wszystko podejrzane, a co złe. Zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę test wielokrotnego wyboru, który nie jest związany z działalnością zawodową. Tak więc, nie ma powodów, by kwestionować działania współczesnych korporacji.

Kontakt

Negatywna dostaje recenzje „Performia” również fakt, że potrzeby wszystkich potencjalnych wnioskodawców, niezależnie od wyników badań oraz informacje kontaktowe. I szczegółowe. I nie wprowadzaj go jest niemożliwe – badanie zostało zakończone.

W zasadzie nie ma nic podejrzanego – potencjalny pracodawca po prostu zbiera informacje, które pomogą mu w poszukująca pracy. Pytanie brzmi – dlaczego to zrobić, jeśli istnieje możliwość niepowodzenia testu? Niektórzy mylą to zjawisko, które, przeciwnie, nie zwraca uwagi na niego. Ale jasne jest tylko jedno – działanie firmy nie jest pełne zaufanie.

Co przygotował dla nas jako testu wstępnego „Performia”? Test IQ, która jest faktycznie żadne konkretne pytania do testowania zdradza inteligencję. Potrzebuje, a telefon i e-mail, a lokalizacja. W przeciwnym razie, kilka godzin spędzonych na kwestionariuszu będą daremne.

Istotą testu

Więc to, co jest rzeczywiście testuje to w firmie, z których tak dużo mówi? „Performia” Opinie wnioskodawca otrzyma za to nie jest najlepszy. Zwłaszcza z tymi, którzy nadal starał się dowiedzieć, co wysłała kwestionariusze.

Problem polega na tym, że tutaj, jak już zostało powiedziane, będzie odpowiadać na różne pytania. Mają one niewielki związek z zatrudnieniem. Raczej jest to test, który pomoże zrobić zdjęcie swojej osobowości i pełny. On „wzrośnie do duszy”, wydobędzie wszystko co jest niezbędne do potencjalnego pracodawcy. Oznacza to, że zgadzasz się na siebie odkryć wszystkie sekrety oddziaływania na siebie i swojej osobowości.

Takie podejście zniechęca wielu. I nie tylko to. Po test „Performa” opiera się na scjentologii. Jest to specjalna nauka, która w Rosji jest uważany za sektę. Coś jak Świadkowie Jehowy. Już to jest powód, aby trzymać się z dala od naszej obecnej firmie.

To jest naprawdę sekta?

Może „Performia” nadal jest bona fide pracodawca, można zaufać? Tak, te opinie w Internecie można znaleźć w znacznych ilościach. Ale tego rodzaju zjawiska można zaobserwować w każdej korporacji. Nawet oszuści mogą teraz dają nam złudzenie integralności fikcyjnej firmy! Miej to na uwadze.

Ci, którzy pracowali w „Performa” ujmuje – to naprawdę jest prawdziwa sekta. A im szybciej wychodzić z niego, tym lepiej. Jeśli nie ma żadnych relacji z władzami i organami ścigania mogą pozbyć się tych sekt nie dzieje się samo. Nie pozwolę odejść. Co więcej, nie rozumiesz, że jesteś pod wpływem – po badaniu, które przeprowadzono na początku, ma wpływ na intuicyjnym i psychologicznym poziomie, tak aby nie powodować żadnych podejrzeń!

pieniądze

Jeśli mówimy o zysku, a następnie dostać się tam jak obiecał, to jest niemożliwe. Z miesiąca na miesiąc, dostaniesz mniej. Ale do inwestowania w spółki – więcej. Mówimy o własnych pieniędzy, i pracy.

Najważniejszą rzeczą – nie rozumiem, co się dzieje. To przez liderów scjentologii wpływać podwładnych, zysku i zarabiać na nich. Tak więc, „opinii Performia” często dostaje jako sekty. I trzymać się z dala od jej wielu polecić w miarę możliwości.

dipów

Nawiasem mówiąc, to jest możliwe, że nie zbliży się do pracodawcy jako osoba poszukująca pracy. również wystąpić takie przypadki. A przecież takie wypowiedzi nie mają na rozmowę nie zostanie zaproszony, a nawet kontynuować rozmowy w trybie wirtualnym nie będzie. Oznacza to, że „Performia” samozniszczeniu, nie będzie już istnieć dla niej.

Dlaczego tak? Jak pokazuje praktyka, test „na IQ” nie przechodzą osobowości, które nie mogą być pod wpływem psychologiczny. nie są potrzebne takie sekty – silnej woli i nevnushaemye. Muszą niewolników, które mogą być użytkowane jako pragną głowy. Nie zdziw się, jeśli odmówił „Performia”. Cieszcie się i nadal nie zadzierać z nią!