469 Shares 8031 views

zapalenie pochwy

Prawie każda kobieta przynajmniej raz w życiu cierpiała od wszelkich chorób układu moczowo-płciowego. Rzeczywiście, te choroby przynieść wiele kłopotów, dyskomfort, zapalenia i przyczynić się do powstania innych narządów układu. Zapalenie pochwy zawsze wymaga leczenia przez specjalistę.

Zapalenie pochwy lub coleitis, jak nazywa się lekarzom, jest dość częstą chorobą. Według statystyk połowa wszystkich problemów w pracy narządów układu moczowo-płciowego kobiety systemu związanego z nim. Ponadto, pierwszy drożdże występuje w dzieciństwie. Jak dla dorosłych członków płci pięknej, w ich przypadku, zapalenie pochwy jest drugorzędna. Zapalenie pochwy może być spowodowane, na przykład, wszelkie choroby sromu i szyjki macicy. To z tego powodu, że drożdże jest często nazywany po prostu vulvaginitom. Znacznie mniej te zaburzenia są spowodowane przez gruźlicy lub innej infekcji w dół.

Im starsza kobieta, tym większe prawdopodobieństwo jej specjalnej nieswoistego zapalenia pochwy. Specjaliści nazywają tych chorób związanych z wiekiem. zapalenie pochwy w podobnej sytuacji spowodowanej utratą zdolności organizmu do wytwarzania samooczyszczania naturalny sposób. Jest to ułatwione przez osłabienia tak zwanej funkcji jajników.

Dyskomfort w pochwie może nastąpić nie tylko z powodu wieku pań. Występowanie zapalenia pochwy promuje działania infekcji oraz chorób narządów płciowych, zaburzeń metabolicznych i wielu innych. Ważne jest, aby pamiętać, że rozwój ten prowadzi do tego, że błona śluzowa ciała po prostu zaludnionych przez ogromne kolonie różnych bakterii. Ten tak zwany bezbakteryjnego zapalenia charakter procesu zapalnego. W związku z tym pacjent potrzebują pomocy w rekonstrukcji całego flory pochwy w ogóle.

Colpites podzielić na kilka typów. Najczęstsze z nich to prosty i ziarnisty pochwy. Należy zauważyć, że absolutnie każda forma zapalenia pochwy jest najczęściej charakter zakaźny. Może to być spowodowane przez kandydozy Trichomonas lub więcej rodzajów patogenów.
Ogólnie rzecz biorąc, obraz kliniczny choroby jest zmienna. Fachowiec może określić i obserwować różne formy pośrednie. Na przykład, prosty przekrwienie stopniowo przejść do ciężkiego procesu zapalnego. W rezultacie, po prostu staje coleitis przewlekłe.

Zapalenie pochwy może być ostre, podostre albo przewlekłe. Pierwszy coleitis następuje dość szybko. Choroba towarzyszy silne swędzenie i pojawienie się nieprzyjemnego ciężkiego upławy. Może powodować obrzęk śluzówki ciała, a nawet powstawanie ropą.

Drugi etap, czyli podostre coleitis, towarzyszy wysięk i ciężkiego obrzęku. Ponadto, w niektórych dziedzinach są ubytki nabłonka. Jest to spowodowane przenikaniem specjalną warstwą, co lekarze nazywają brodawkowatym. Z biegiem czasu, tworzenie niewielkim wzgórzu. Takie formacje są zatrzymywane w przewlekłym stadium zapalenia pochwy.

Zdiagnozować zapalenie pochwy łatwy. Wystarczająco dużo skarg kobiet do ciężkiej swędzenie i wstępnym zbadaniu przez lekarza ginekologa. W wyniku kontroli szyjki ścian pochwy i może wykrywać oznaki zapalenia pochwy w początkowym stadium choroby. Istnieje błędne przekonanie , że ta choroba może spowodować wzrost w pochwie. To nie jest tak. wzrost władza jest wynikiem porodu. Proces odzyskiwania po porodzie jest czasem towarzyszy pojawienie się zapalenia pochwy lub pochwy. Ale nie odwrotnie.