119 Shares 8949 views

Gdzie się udać do morza bez wizy? Wakacje na plaży przy minimalnych kosztach

Wkrótce w Rosji przyjdzie lato i przed wielu naszych rodaków będzie pytanie o wycieczkę do morza. W rzeczywistości, po długiej zimie, więc chcę, aby zanurzyć się w ciepłych fal i całkowicie zapomnieć o problemach i obawach. Ale większość Rosjan żenujące podróż do kraju, gdzie ludzie przychodzą, aby ubiegać się o wizy. Proces ten czasami staje się bardzo kosztowne i czasochłonne, zwłaszcza dla tych, którzy mieszkają w odległych rejonach naszego kraju. W związku z tym duże zapotrzebowanie na tanie wycieczki do krajów o ruchu bezwizowego dla obywateli rosyjskich.

Zalety bezwizowego wakacje

podróż morska granicę bez wizy daje podróżującym wiele zalet. Należy pamiętać, że spontaniczny wyjazd do południowych wybrzeży są możliwe tylko w kraju o ruchu bezwizowego. Oznacza to, że jeśli nagle utworzyli kilka dni wolnego i chcesz wydać je na wybrzeżu, będzie tylko dostępne wycieczki bez wizy.

Należy pamiętać, że wiza będzie oznaczać dodatkowe koszty i wydatki przed wydaniem tych wysoce niepożądane dla każdej rodziny. Dlatego wycieczki bez wizy jest zawsze znacznie tańsze niż te w cenie wliczone zbierania i wysyłania dokumentów.

Ze względu na kraj, w którym nie potrzebują wizy dla Rosjan, podróżni mogą odwiedzić jeszcze więcej krajów w jednej podróży. Nasi rodacy często używa go, starając się zobaczyć jak najwięcej i uzyskać na reszcie morze większości wrażeń.

Jeśli wolisz niezależnego podróżowania, niż podróżowanie w grupie turystycznej, kwestia gdzie iść do morza bez wizy, powinien być klucz. Wszystkie touroperatorzy wiedzieć, że centra wizowe są znacznie bardziej skłonni do wydawania wiz zorganizowaną wycieczkę, ale niezależnych podróżnych można dostać, a odmowa wpisu w danym kraju. Bardzo często takie praktyki stosować się do Brytyjczyków i Amerykanów. Jest również dość trudne do uzyskania wizy do Japonii, to jest wydawane tylko do zestawu reguł.

W oparciu o powyższe, nie dziwi fakt, że nasi rodacy preferują odpoczynek, który nie wymaga wizy. Przekonajmy się, gdzie iść do morza bez wizy.

Kraje, w których Rosjanie nie potrzebują wizy

Sukces na wakacje nad morzem w prawie 80% w zależności od wyboru kraju. A tylko 20% sukcesu przychodzi do hotelu i nastroju samych turystów. Jeśli jesteś zainteresowany, gdzie iść do morza bez wizy, nasza lista byłaby bardzo przydatna:

 • Czarnogóra;
 • Turcja;
 • Wietnam;
 • Tajlandia;
 • Dominikana;
 • Izrael;
 • Malediwy;
 • Maroko.

Imponująca lista, prawda? W tych krajach, mogą zrelaksować się niemal każdy Rosjanin, a wiele opcji będzie okazją nie tylko, aby przejść do pierwszego kraju, a starannie wybrać odpowiedni ośrodek. I zrobiliśmy nasza lista nie wszystkie kraje, w których nie potrzebują wizy dla Rosjan. W rzeczywistości są one bardziej niż pięćdziesiąt, ale zdecydowaliśmy się wziąć pod uwagę tylko najbardziej popularny i zażądał nasz kierunek rodaków.

Czarnogóra: Charakterystyka wakacje dla Rosjan

Jeśli marzysz o wybrzeżu, gdzie nie potrzebują wizy, a następnie rozważyć Czarnogóra. Ma wiele zalet w stosunku do już poznanych szlaków turystycznych, a także odnosi się do budżetu całkiem kraju, co jest ważne w kontekście trwającego kryzysu gospodarczego na świecie.

Wiele biur podróży w Moskwie i innych miastach rosyjskich tanie wycieczki do Czarnogóry na siedem lub dziesięć dni. Zazwyczaj koszt waha się od dwudziestu do czterdziestu tysięcy rubli. Niezależnych podróżnych również dość łatwo dotrzeć kurortach Czarnogóra – z wielu miast w Tivat i Podgorica są regularne loty. Koszt biletów rundzie podróż zaczyna się od dziesięciu tysięcy. Wynająć dom w Czarnogórze może absolutnie każdy, na tych samych cen pokoi w hotelach i hostelach będzie zadowolić Rosjan, oszczędzając swój budżet. Na przykład, pokój w ładny hotel Tivat kosztuje 15 euro. Oczywiście, można zatrzymać się w najbardziej luksusowych hoteli w kraju, ale w tym przypadku, być przygotowane, aby dać pięćdziesiąt euro dziennie.

Rosjanie mogą być bez wizy dla Czarnogóry trzydziestu dni, trzeba będzie jedynie paszport i ubezpieczenie medyczne. Zauważ, że ostatni punkt nie jest obowiązkowe, ale będzie to znacznie ułatwić pobyt w kraju. Należy pamiętać, że trzeba zarejestrować się w specjalny wydział do pracy z cudzoziemcami. Jeśli zatrzymujesz się w hotelu lub hostelu, a następnie za jedno euro to sprawi, że personel w recepcji. Ale ci, którzy mieszkają w wynajętych mieszkaniach trzeba to zrobić samemu. W przeciwnym razie, przy wyjeździe z Czarnogórą, będzie bardzo ciężkie kary (nie mniej niż dwieście euro).

Turcja jest ulubionym miejscem dla rosyjskich turystów

Nie będziemy malować z uroków wypoczynku nad Morzem Śródziemnym i Morzu Egejskim w Turcji. Wszystkie zalety znanych ośrodków przynajmniej raz w życiu doświadczył każdym rosyjskim. Wielu naszych współobywateli od kilku lat przyjeżdżają tu przez cały rok, aby naładować swoje baterie w tym gościnnym kraju.

Według rosyjskich touroperatorów w 2017 roku w związku ze wznowieniem lotów do Turcji oczekuje prawdziwy Buzz w tym kierunku. Już wcześniejsza rezerwacja łamie wszelkie rekordy, a kolejne biura podróży nadzieję sprzedać nawet dużą liczbę „Burning” kuponów.

Zgodnie z umową między Rosją i Turcją, obywateli naszego kraju może być terytorium państwa tureckiego nie więcej niż 90 dni. Podróżnicy strefie kontroli celnej otrzymują bezpłatną wizę umieszcza się. I można wejść do kraju kilka razy w ciągu sześciu miesięcy. Najważniejsze jest to, że całkowita liczba dni nie przekracza wielkość dziewięćdziesięciu.

Wietnam urlop w gościnnej Azji

Gościnna Wietnam od dawna zdobył popularność wśród Rosjan. Dlatego, jeśli myślisz, gdzie iść do morza bez wizy, należy zwrócić uwagę na tym azjatyckim kraju. W ostatnich latach, między Wietnamu i Rosji wykazały dość ciepłe stosunki, które sprawiły, że polityka wizowa jest bardzo elastyczny.

Na wycieczkę z naszych rodaków nie jest konieczne do wydania wizy, mogą one pozostać w Wietnamie przez piętnaście dni. To byłoby na tyle, aby zapoznać się z kraju i spędzić czas na przepięknych plaż na Morzu Południowochińskim.

Jeśli planują żyć w Wietnamie przez dłuższy czas, a potem myśleć o uzyskaniu wizy. Ale zazwyczaj proces ten nie jest zainteresowany tylko dla turystów przybywających na morze i słońce.

Tajlandia jest najtańszym wakacje dla Rosjan

Reszta w Tajlandii przez długi czas odnosi się do budżetu, bilet na tydzień można kupić tylko na piętnaście do dwudziestu tysięcy. Wypoczynek w tym kraju, można prawie przez cały rok. Oczywiście, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę, że od kwietnia do sierpnia w Tajlandii przyjdą deszcze, ale nie przeszkadza turystom cieszyć się ciepłym morzem. Fakt, że są one zwykle krótkotrwałe, a po odzyskaniu słonecznej i ciepłej pogody.

Wysoki sezon w królestwie zaczyna się w listopadzie i trwa do kwietnia, w tym okresie w tajskich ośrodkach przybywa najwięcej turystów. Rosjanie mogą być w kraju trzydzieści dni, przy wejściu do królestwa, muszą pokazać bilety powrotne. Brak płatnego wycieczkę do jakiegokolwiek innego kraju może służyć jako podstawa do odmowy wjazdu do Tajlandii.

Nasi rodacy, którzy chcą spędzić w kraju uśmiechów więcej niż jeden miesiąc, wizowych zastosowania urazów. Ta luka w prawie Thai cieszył przez wielu Rosjan. Aby móc odpocząć w Tajlandii na miesiąc, idą za nim i od razu wracać. Wykonanie tej procedury może być nie więcej niż trzy razy.

Wakacje na plaży na Dominikanie

Jaki jest Dominikana? Och, to jest po prostu wspaniały urlop na białych plażach pod drzewami palmowymi szelest. Zapomnij kilka tygodni spędzonych w tym gościnnym kraju, jest po prostu niemożliwe. Dlatego konieczne jest, aby myśleć o organizacji wypoczynku w Republice Dominikany, zwłaszcza, że wizy w tym kraju Rosjanie nie potrzebują.

Do wejścia na rajskiej wyspie z naszych rodaków będzie potrzebował paszportu oraz voucher podróży, które można kupić za dziesięć dolarów bezpośrednio w strefie kontroli celnej. Dokument ten pozwoli turystów do odpoczynku w Republice Dominikany przez trzydzieści dni. W przyszłości, gdy odnosi się do służby migracyjnej kraju, okres ten może być przedłużony do trzech miesięcy. Koszt takich usług nie przekracza dwadzieścia dolarów.

Dead Sea: ośrodki wypoczynkowe dla Rosjan

Izrael – jest szczególnym krajem, który przyciąga Rosjanom niesamowitych zabytków i możliwość poprawy ich zdrowia w ośrodkach z Morza Martwego. Warto zauważyć, że Rosja zajęła drugie miejsce na świecie pod względem liczby turystów wyjazdem na wakacje w Izraelu. Nasi współobywatele wyprzedzają tylko Stanach Zjednoczonych, często wybrać miejsce spoczynku do Ziemi Obiecanej.

Zasady wjazdu do Izraela dla Rosjan są dość proste. Należą do nich następujące elementy:

 • paszport ważny przez sześć miesięcy;
 • ubezpieczenie medyczne;
 • Bilety i rezerwacje hoteli;
 • dokumenty potwierdzające wypłacalność.

W przypadku, gdy wszystkie dokumenty są w porządku, Rosjanie otrzymać bezpłatny stempel w paszporcie, który pozwala być w Izraelu, dziewięćdziesięciu dni. Należy pamiętać, że reżim bezwizowy ma zastosowanie tylko w przypadku rejsów, które nie obejmują zysk. W przeciwnym razie trzeba będzie wizy.

wizy dla Rosjan Malediwy: Czy jest taka potrzeba?

Oczywiście, Malediwy – to nie są wakacje budżet, ale warto. Wyspa naród jest inny niesamowite naturalne piękno, a morze na Malediwach jest trudne do opisania słowami, to jest często nazywany „wspaniały świat”. Nasi rodacy, którzy preferują wypoczynek na plaży z normą rozrywki w postaci nurkowania i snorkelingu, od dawna cenione gościnność tej odległej wyspie narodu. Co roku miliony turystów odwiedza Malediwy z całego świata, a odsetek Rosjan między nimi stale rośnie.

Aby nasz rodak dostał się do raju wyspy, uzyskanie wizy nie jest konieczne. Rosjanie mogą mieć trzydzieści dni na Malediwach, które kupił w kontroli celnej podróży strefa bon za dziesięć dolarów. Nie zapominajcie, że na wjazd do kraju w przyszłości ubezpieczenia zdrowotnego oraz dowód zdolności do zapłaty (na dzień powinna wynosić nie mniej niż sto dolarów).

Podróżować bez wizy w Maroku

Maroko jest dla naszych rodaków raczej egzotyczne trasy. Ale co roku zainteresowanie tym kraju rośnie, zwłaszcza, że jest aktywnie rozwijana w dziedzinie turystyki. Maroko Plaże położone na wybrzeżu Atlantyku i Morza Śródziemnego, odznaczają się one szerokimi paskami białego piasku, który wygląda idealnie czyste.

Warto zauważyć, że najlepsze plaże na wybrzeżu Atlantyku, ale woda w oceanie może zaskoczyć nawet chłód w sorokogradusnuyu ciepła. Wybrzeże Morza Śródziemnego bardziej gościnni, ale teren nie sprzyja relaksacji – istnieje wiele skały i zbocza.

Maroko wizy dla Rosjan nie potrzebują nasi rodacy mogą odpocząć tu na okres do trzech miesięcy. Zazwyczaj, aby cieszyć się morzem, a lokalne atrakcje, turyści brakuje dwóch tygodni.

Jak zaoszczędzić na wakacje na plaży: kilka wskazówek od doświadczonego podróżnika

Oczywiście, odpoczynek nad morzem chcą wszystkiego, ale nie każdy może sobie pozwolić na luksusowy hotel i najdroższe restauracje. Co zrobić w tym przypadku? Tylko bardziej odpowiedzialne podejście do wypoczynku i policzyć wszystko z góry, a te wskazówki pomogą Ci zaoszczędzić trochę na budżet podróży:

 • Staraj się nie być kuszony cotygodniowe wycieczki po morzu – w rzeczywistości są one znacznie bardziej kosztowne niż długiej podróży;
 • Staraj się zaplanować podróż samemu – czuje swobodnie komunikować się z hotelu (dobrze wszędzie teraz tłumaczy elektroniczny) kupują bilety i nie wybrać się do wycieczek grupowych;
 • Zakwaterowanie w mieszkaniu – jest to opcja, która będzie znacznie zaoszczędzić na wynajem, bo hotele są zawsze co najmniej dwa razy tyle;
 • jeśli mieszkasz w wynajętym mieszkaniu, można zaoszczędzić pieniądze na śniadanie i kolację – mogą przygotowywać własne posiłki;
 • w Azji jest bardzo opłaca się wynająć motocykl i podróżować przez siebie wszystkich zabytków;
 • zaplanować wakacje poza sezonem – tym razem na ceny wycieczek są redukowane przez kilka razy;
 • kupić wszystkie produkty na rynkach, gdzie miejscowi są kupowane – ceny w tych placówkach będą mile cię zaskoczy.

Morze urlop nie musi zamienić się w trudną podróż z klirensem masy dokumentów i wydawać dużych sum pieniędzy. W dzisiejszym świecie stać na chłonąć morzem może prawie każdy, jeśli jest on gotowy do zapoznania się z tym wielkim i pięknym świecie.