675 Shares 4317 views

Jak nazwać kota

Wiele fabryk w domu puszysty zwierzę, raczej do czynienia z trudnym problemem jest wybór godnego pseudonimów zwierzęcych. Po tym wszystkim, nazwa powinna odzwierciedlać charakter zwierzęcia, być harmonijny i jednocześnie nie jest zbyt długa. Warto też myśleć o i mniejszą skalę, które również muszą być możliwe do łatwo położyć na języku i szybko przechowywane. To wszelkie wskazówki dla gospodarzy. A co najbardziej zwierzakiem? Po tym wszystkim, nie są pseudonimy, które zwierzęta i nie może przyzwyczaić się przez całe życie. Dziś będziemy rozmawiać o tym, jak nazwać kota, koncentrując się na percepcji dźwięków i ich kombinacji jest od futrzak.

Aby nie przeliczyć i nazywają zwierzę dokładnie jak to będzie przyjemne nie tylko dla Ciebie, ale do niego kilku ogólnych zasad, które należy przestrzegać. Uważamy wszystkie przypadki ewentualnego kompromisu.

  1. Najważniejszą zasadą jest prawidłowy dobór liter, która będzie składać się z nazwy. Powinny one być miękkie, a nie cięcia ucho. I doskonały mix dźwięku powinien przypomnieć sobie związane z animals wymowę. Najlepiej jest użyć następujących sylab: "mi", "nie", "Mia", "Nya", "ma", "la", "Do", "camping", "IP", "b" i tym podobne. Jak nazwać kota zgodnie z tym warunkiem? W rzeczywistości, wiele wariantów. Masyanya, Masya, Mila, Millie, Iris, Jesse (brzmi lepiej niż Jessica), Tim Ritchey, Melisa. Twórcza wyobraźnia, jest tu coś do myślenia.
  2. Nikt nie mówi, że nazwa rasy kotów dobry i nienaganną rodowód powinien być prosty. Jednak nazwa uciążliwe może być także problemem. Wyobraźmy sobie, że dzwonisz czule cipki na lunch. Jesteś taki chętny do pięciu minut, aby przebić się języka, starannie wymawiając jej imię luksusowe? Najlepszym rozwiązaniem byłoby podwójne nazwisko. Jedna z nich będzie zarejestrowany w paszporcie i może przyjmować dowolną liczbę szwów. Drugi jest przeznaczony wyłącznie do użytku domowego i wąskiego kręgu rodziny. Na przykład, oryginalny Matylda może również spaść do Motja.
  3. Ważne jest, aby podać imiona kotów według ich cech zewnętrznych. Nie ma konieczności uciekania się do frazesów i wpisz Ryzhik Chernyshkov. Oto kilka bardziej interesujących opcji: Jagody, broszka (jeśli kot na piersi jest plama), Dickey (Manish), tag, graffiti (świetny dla kotów z paskami i plamy o różnych kolorach), Domino (na czarno-biały kamuflaż) mory.
  4. Ostatnio, właściciele, odpowiadając na pytanie, jak nazwać kota, coraz bardziej zaczynają zagłębiać się w historię. Dość często można znaleźć takie nazwiska jak Freya (Frey), Hercules, Goliat, Dawida, Afrodyty.
  5. Jakość rozmów i jednocześnie oryginalne pseudonimy zna nazwę walucie dowolnego państwa. Co w tym złego, powiedzmy, opcja jak Dukat, Doubloon, dolar, Gulden, Frank? Nawet Euro nie pozostają niezauważone, jeśli uważasz, że nazwy katalogów.
  6. Jak nazwać kota, który objawia się już w dzieciństwie pewnych cech fizycznych? Plump zwierzę może dać zabawny glob nick lub pączka, który nadaje się do cipki z masywnym łbem. Na przykład, dla typowego przedstawiciela rasy brytyjskiej. Aktywne kocięta mogą być nazwane i shustriki harmonijki. Kochanek snu jest niezbędna do smaku miękkie ksywka Morfeusza. Wdzięku koty syjamskie ras są całkiem w zgodzie z nazwami takimi jak model i Reeda.
  7. Po prostu zacząć od nazwy rasy. Myślę, że nazwy takie jak Sim-sim i brzoskwinia nie wymaga specjalnego wyjaśnienia.
  8. Furry Animals najlepiej jest podnieść taki pseudonim miękkie i delikatne jak Osmańskiego, Donut, Pysh, Mahrushka, Velvet, włókien.
  9. I wreszcie, jak nazwać kota „nagi” Sfinks rasy? Odpowiedź jest dość niespodziewany, ale gospodarze z poczuciem humoru na pewno skorzystać z tej opcji w nocie. Taśmy lub taśmy – nie jest oryginalna nazwa dla tego niezwykłego zwierzęcia? Chociaż istnieją gatunki, jak naga, Mars (ze względu na ich wygląd niemal obcy), sułtana i Prince / Princess (zwyczajach kotów zwykle majestatyczny i królewski, parzysty).