336 Shares 3341 views

Tabletki na robaki. „Nemozol” lub „Dekaris” – co jest lepsze?

Robaczyca – to jest bardzo częstą chorobą. Uważa się, że około 70% wszystkich ludzi cierpi z nich. Dzieje się tak dlatego, że zainfekowane pasożytami bardzo łatwo, a do określenia choroby na ich wygląd raczej trudne. Objawy zakażenia pasożytami jelitowymi przypominać inne choroby, więc nie wszystko rozpocząć leczenie w czasie. I wiele lekarze zalecają dwa razy w roku poddawane kursy profilaktyczne worming. Leki za to teraz jest całkiem sporo, często lekarze przepisują niektóre z nich od wyboru pacjenta, jak efekty i przeciwwskazania są takie same dla większości leków. Dlatego wiele osób zastanawia się: „Nemozol” lub „Dekaris” – co jest lepsze? Po tym wszystkim, te leki lekarze przepisują coraz częściej.

Ogólne postępowanie robakom

Ta grupa chorób wywołanych przez robaki pasożytujące w jelicie. Istnieje ponad 250 gatunków pasożytów, które infekują ludzi. Najczęstszym glisty, Pinworm i Giardia. Bardziej niebezpieczne pasożyty osadowe w wątrobie, mózgu, płuc i mięśni, powodując niebezpieczny zniszczenia tych narządów. Jednak występują znacznie rzadziej. Ale wszechobecny glistnicy enterobiosis a także może powodować poważne problemy zdrowotne. Istnieje niebezpieczeństwo, że często objawy są tak smarowane, że pacjent nie zawsze iść do lekarza, złe samopoczucie, osłabienie, bóle głowy i utrata apetytu. Robaczyca może wystąpić niestrawność, depresji i reakcji alergicznych. Przedwczesna wykrycie choroby i braku leczenia może prowadzić do poważnych powikłań. Pasożyt zakażonych łatwo – przez brudne mytych rąk z owoców i warzyw, słabo przetworzone mięsa i produktów mlecznych, wodorozcieńczalne i zwierząt. I dlatego lekarze zalecają dwa razy w roku poddawane leczenie zapobiegawcze zakażenia pasożytami jelitowymi. Skuteczne leki na to jest wiele. Lepiej wybrać najbardziej sprawdzony i bezpieczny. Tylko trzeba skonsultować się z lekarzem. Najczęściej pacjent ma do wyboru: „Nemozol” lub „Dekaris” – że lepiej jest wziąć?

Charakterystyki leków przeciwko robakom

Większość leków przeciw robakom pasożyty działają na poziomie komórkowym. Mogą one blokować proliferację pasożytów, ich jedzenie lub sparaliżować mięśnie. W zależności od substancji czynnej, różne leki zniszczyć pasożyty, robaki i ich larwy. Mogą oczyścić organizm z pasożytów i ich produktów rozkładu, lub po prostu zabić. W tym ostatnim przypadku, odbiór adsorpcji i przeczyszczające. Wszystkie leki worming są podzielone na grupy zgodnie z główną substancję czynną

– na podstawie prazykwantelu mieć narkotyki „biltricid” i „prazykwantelu”, które paraliżują robaków;

– „Nemozol”, „Gelmadol”, „worm” z substancji czynnej albendazolu zniszczenia pasożytów i ich larwy;

– lewamizol jest podstawą przygotowania „Dekaris”, a poza tym ma działanie przeciw robakom również immunostymulujące;

– "Vermoxum", "Vermokar", "Vormin" i "Mebeks" zawierać mebendazol. Łamie proces robakom żywieniowych komórkowej i powoduje ich śmierć;

– paraliż mięśni pasożytem pyrantelu, część „Nemotsid” Drugs „Gelmintoks” i „pyrantelu”;

– tam jest jeszcze długa znany „piperazyny”, ale jest aktywna tylko na owsiki i glist.

Najbardziej popularne leki przeciwrobacze są "Pyrantel", "Dekaris", "Vermoxum", "Nemozol". Instrukcje dla tych leków charakteryzuje je jako stosunkowo bezpieczne i skuteczne przeciwko większości szkodników. Ale muszą być podejmowane jedynie po konsultacji z lekarzem. Najczęściej przypisywane „Nemozol” lub „Dekaris”. Co jest lepsze, trudno powiedzieć, ponieważ, mając tę samą zasadę działania, mają swoje wady i zalety.

Lek „Nemozol”

Substancja czynna leku jest albendazolu. Wpływa robaków na poziomie komórek, blokując ich metabolizm i rozmnażanie. To prowadzi do śmierci pasożyta. „Nemozol” skuteczna przeciwko najbardziej znanych robaków: nicienie, tasiemce i przywry. Ponadto, prowadzi do śmierci niektórych pierwotniaków: Giardia i Echinococcus. Lek jest aktywny nie tylko przeciw pasożytom dla dorosłych, ale również niszczy jaja i larwy. „Nemozol” słabo wchłania się po podaniu doustnym, ale proces ten może być ulepszony poprzez leku z żywności tłuszczowego. Albendazol wiąże się z białkami osocza i w różnych tkankach i płynach ustrojowych: mocz, płyn mózgowo-rdzeniowy, kości i innych. Preparat pochodzi głównie z żółcią, a częściowo – nerki. Dlatego pacjenci z niewydolnością nerek i wątroby ostrożnością należy przyjmować „Nemozol”. Analogi Przygotowanie – „Sanoksal”, „Gelmodol” i inne – mają podobne efekty i mają przeciwwskazania są takie same, ponieważ wszystkie są oparte na albendazolu.

„Nemozol”: instrukcje użytkowania

Opis tego produktu pokazuje, że najlepiej jest używać go do leczenia wyłącznie po konsultacji z lekarzem. Jest to bardzo silne leki przeciwpasożytnicze skuteczne w większości infekcji robaków: glistnicy, enterobioze, ankilostomidoze, opistorhoze, toksokarozy i innych. Jest również aktywny podczas zakażenia Giardia i tasiemca. Ale z tego powodu, nie każdy może wziąć „Nemozol”. Analogi czasem jest mniej skuteczne, ale nie powodują takich skutków ubocznych. Dlatego, aby przypisać lek można mieszać w zaawansowanych i helminthoses dorosłych i dzieci powyżej 2 lat. Zazwyczaj pije jedną tabletkę leku podczas posiłku. Lepiej jest, jeśli jedzenie jest tłuste, więc wchłanianie leku jest przyspieszony. Czas trwania leczenia zależy od lekarza, w zależności od rodzaju infekcji. Po otrzymaniu skutków ubocznych można zaobserwować przygotowania:

– nudności, wymioty, suchość w ustach, wzdęcia, zaburzenia stolec i ból brzucha;

– wysokie ciśnienie krwi, zaburzenia składu krwi;

– bezsenność, bóle głowy, halucynacje i zawroty głowy;

– reakcje alergiczne.

Dlatego nie zaleca się bez porady lekarza do podjęcia „Nemozol”.

Recenzje „Nemozole”

Ale w większości przypadków lek jest dobrze tolerowany i stosowany prawidłowo nie powodują skutków ubocznych. Dlatego lekarze i pacjenci są pozytywne o medycynie „Nemozol”. Instrukcja, charakterystyka produktu i jego zastosowania jest zawsze dołączony do pigułki, więc przed podjęciem im trzeba zbadać. Ci, którzy zgodnie ze wszystkimi zaleceniami zauważyć, że czują się lepiej i stać nie są wymagane adsorbentów suplementacji lub środki przeczyszczające. I w tych przypadkach, gdy pacjent jest kwestionowana: „?” Nemozol „lub” Dekaris „- co jest lepsze”, to często wybór pada na pierwszy lek. Po tym wszystkim, że skutecznie niszczy prawie wszystkie znane szkodniki.

Lek „Dekaris”: charakterystyka

Ten lek przeciw robakom na podstawie lewamisolu. Lek aktywny głównie przeciwko nicieni i powoduje paraliż mięśni. Zaczyna działać szybko i paraliżuje pasożyty są usuwane z organizmu przez jelita. Jednak w niektórych przypadkach, może wymagać suplementacja chłonne i leki przeciwhistaminowe oraz z naruszeniem motoryki przewodu pokarmowego – a nawet środki przeczyszczające. Ale „dekaris” zalety to jego dobrą tolerancję i pozytywny wpływ na układ immunologiczny pacjenta. Dlatego też wybór leczenia najczęstsze infekcje robaków często zatrzymuje się na nim.

Jak wziąć „Dekaris”?

Dawkowanie leków przepisywane przez lekarzy, ale najczęściej piją 1-2 tabletki po posiłku w godzinach wieczornych. Wystarczy pojedynczą dawkę. Jeśli choroba nie jest uruchomiony i osób zarażonych Ascaris i owsiki, takie leczenie będzie skuteczne. W pozostałych przypadkach lepiej jest przeprowadzić kompleksową terapię. Dlatego, aby powiedzieć, że to jest lepsze – „Nemozol” lub „Dekaris”, lekarz może jedynie po zbadaniu pacjenta.

Skuteczne leczenie robaczycy

W większości przypadków, jeśli choroba nie jest uruchomiony, tylko jeden lek do łagodzenia osobę pasożytów. Lepiej wziąć – „Dekaris” lub „Nemozol” pomoże Ci wybrać się do lekarza. Preparaty te zawierają różne składniki czynne. I dość często przepisują dwa leki w terapii skojarzonej. Pierwszy napój tabletka „dekaris”, który osłabia robaków i zwiększa ich wrażliwość na albendazolu. Szczególną cechą tego środka jest to, że zaczyna działać po 1-2 godzinach, lecz również pobudza układ immunologiczny i zwiększa odporność na infekcję w organizmie. Trzy dni po otrzymaniu „dekaris” przeprowadzenie leczenia terapeutycznego „Nemozolom”. Osłabione przez pasożyty łatwo zniszczyć tego leku. Zabieg ten jest skuteczny w stosunku do większości znanych robaków i pierwotniaków, mieszanych zakażeń pasożytami jelitowymi. Dlatego trudno powiedzieć, co jest lepsze dla robaków – „Dekaris” lub „Nemozol”.