478 Shares 8868 views

Zalecenia dotyczące sposobu instalowania temat dla Windows 7

Zacznijmy od tego, że ukrytych ceny motywem różnych wersjach Siedem inaczej. I niedawno dowiedziałem się dlaczego. Wcześniej, kiedy miałem do czynienia tylko z maksymalnym wydaniu, ja jakoś nie bardzo obchodzi. Ale kiedy się nowe urządzenie jest fabrycznie z siedmiu, został oznaczony jako „bazy”, wszyscy od razu padł na miejscu. To właśnie wtedy zdałem sobie sprawę, co jest haczyk różne wersje systemu operacyjnego.

A wszystko zaczęło się, gdy byłem zaskoczony przez pytanie, jak ustawić motyw dla systemu Windows 7, która wersja. Po pierwsze, uważam, że w tej wersji nie ma opcji dostosowania w menu. Ale to właśnie on odpowiedzialny za wszelkie manipulacje interfejsu systemu. Dlatego, aby zainstalować Windows 7 Theme, który mi się podoba, po prostu nie wyszło. Zbadać potrzebę materiału, dowiedziałem się, że do zmiany tapety z wygaszacza ekranu jest jeszcze możliwość. Jednakże, konieczne było, aby przejść do panelu sterowania, który dla mnie stworzył pewne niedogodności. Wszakże przed Służyłem go za pomocą kilku kliknięć na pulpicie.

Ale, jak się okazało, to nie był najgorszy. Kiedy szukałem odpowiedzi na pytanie, w jaki sposób ustalić motyw dla systemu Windows 7, stwierdzono, że w tej postaci Sevens możliwość ta po prostu nie istnieje. Jeśli spróbujesz zrobić to przed tobą natychmiast wyświetlony komunikat informujący, że kwestia ta nie obejmuje wsparcia. Ale nasi rzemieślnicy jeszcze znaleźć drogę wyjścia, dla których łazić. Ale później w tej sprawie.

Tak, jak ustawić motyw dla systemu Windows 7, w tej sytuacji, w której się znalazłem? Można oczywiście ponownie zainstalować system podstawowy do maksimum. Mimo to, jako opcja, można użyć mało znane oprogramowanie do załatania systemu. Cóż, albo zapłacić firmę Microsoft, aby przejść do uwolnienia bardziej funkcjonalnym. Wszystkie te opcje są kategorycznie nie nadaje się do mnie.

Jednocześnie chciałem Narodzenia Theme for Windows 7 został zainstalowany na moim komputerze. I znalazłem bardzo prosty, ale jednocześnie skuteczne rozwiązanie tego problemu. Jest to pakiet, który automatycznie instaluje panel personalizacji. Personalizacja panel nazwał. Program dodaje żadnej ograniczona wersja Sevens personalizacji, który jest nieobecny w tych wersjach. Dzięki niemu, system będzie wspierać tematy, zdolność do zmiany tapety i kolor okna.

Kiedy znalazłem go, natychmiast stało się konieczne na pokrycie, dzięki której mogę łatwo ustawić żądany temat. Jak dla mnie, to jest to najlepsze rozwiązanie, pochodzące w swej prostocie. Po tym wszystkim, nie trzeba „szarlatan” systemu licencjonowania lub zmienić go na pirata. I to nic Cię nie kosztuje. Tak więc, jeśli masz do czynienia z podobnym problemem, korzystania z moich zaleceń. Myślę, że będziesz zadowolony. Dzięki niemu można umieścić dowolny temat chcesz.

Mamy nadzieję, że nauczyli się, jak zainstalować motyw dla systemu Windows 7. Opowiedz nam o tym do wszystkich swoich znajomych, którzy licencjonowanych Siedem, o ograniczonej funkcjonalności. To pozwoli im również, aby rozwiązać problemy z instalacją żądanego interfejsu bez interwencji zagranicznej nietestowanego oprogramowania.